Do trenutka dolaska Hitne pomoći Milan je brata već okupao, obrijao, obukao i spremio za sahranu
Milan G. (45) iz Niša uhapšen je juče zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja, u porodičnoj kući u naselju Komren, ubio svog rođenog brata Sašu G. (52).
Prema nezvaničnim saznanjima Objektiva, osumnjičeni je rukama zadavio brata nakon žustre rasprave.
– Te večeri sam bio kod njih do 21 sat, družili smo se. Oko pola četiri ujutru, Milan me je pozvao i rekao da odmah dođem kod njih jer je Saša umro. Kada sam došao, primetio sam da Saša na oku ima masnicu, koje nije bilo kada smo se rastali – navodi za Objektiv komšija žrtve i ubice Srđan Velimirović.
Kako dodaje, upitao je Milana šta se dogodilo, ali je on tvrdio da mu je brat preminuo prirodnom smrću.
– Rekao je da je on pokušavao da mu pomogne, davao mu je veštačko disanje i masirao srce. Tvrdio je da je pozivao Hitnu pomoć, a da oni, navodno, nisu hteli da dođu. Nameravao je da zove pogrebnu firmu da preuzme telo, ali sam mu ja rekao da mora prvo lekara da pozove – ističe komšija Srđan, dodajući i da su braća ranije imala rasprave.
PODVEZAO MU VILICU
Do trenutka dolaska Hitne pomoći Milan je brata već okupao, obrijao, obukao i spremio za sahranu.
– Rekao je lekarima iz Hitne da je brata zatekao nepomičnog, te da ga je drmao u nameri da ga probudi. Ispričao im je i da je ranije te večeri Saša pao nakon odlaska u toalet. Tvrdi da je Saši skinuo odeću u kojoj je spavao i obukao mu odelo za sahranu, jer je lakše da se pokojnik obuče dok se telo ne ohladi. Takođe, Saši je oko vilice vezao maramu da mu se ne bi otvarala – ispričao je komšija Srđan.
Ipak, ubrzo je otkrivena jeziva istina.
– Mrtvozornik je ujutru došao, a ubrzo je otkrio povrede na Sašinom telu i pozvao policiju. Priveli su nas na saslušanje, i mene su stavili na poligraf. Obdukcijom je ustanovljeno da je Saša ubijen – naveo je komšija.
ČESTO GA TUKAO
Naš sagovornik tvrdi da je Milan i ranije tukao Sašu, gotovo svakodnevno, a onda se ponašao kao da ništa nije bilo.
– Bili su nesrećni. Milan i Saša su, kao i njihov otac, bili psihijatrijski bolesnici, dok je samo majka bila zdrava. Nakon smrti roditelja, s obzirom na to da nisu bili sposobni za rad, živeli su od njihove penzije. Saša je bio miran, a Milan je bio agresivan – zaključuje komšija koji je bio sa braćom veče uoči ubistva.
Nesrećnog Sašu G. noćas je u porodičnoj kući zadavio rođeni brat Milan G. Ubica se u policiji pravdao da je pokušavao da probudi brata tako što ga je stiskao za vrat
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nesrećnog Sašu G. noćas je u porodičnoj kući zadavio rođeni brat Milan G. Ubica se u policiji pravdao da je pokušavao da probudi brata tako što ga je stiskao za vrat
Premijer Crne Gore Milojko Spajić, koji je došao na to mesto glasovima Srba, a svakodnevno sprovodi antisrpsku politiku, po ko zna koji put u poslednje vreme napao je Srbiju.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je da je jedini princip koji dosledno primenjuje crnogorski premijer Milojko Spajić - princip slepe poslušnosti.
Direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju (KiM) Petar Petković hitno se oglasio povodom brutalnog prebijanja Srbina Nenada Raškovića iz sela Dren u Zubinom Potoku.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije najavio je da će u toku večeri i noći u većem delu zemlje biti pretežno vedro, a samo na severu Vojvodine, uz lokalni razvoj oblačnosti, moguća je retka pojava kratkotrajne kiše ili pljuska.
Sutra, 12. avgusta, na nebu iznad Srbije dolazi do šok prizora koji se neće ponoviti decenijama, jer će doći do delimično pomračenja Sunca koje će biti vidljivo golim okom uz pravu zaštitu.
U ovom trenutku se preko Panonske nizije premešta oslabljeni hladni front, koji će u narednim danima doneti pad temperature, dok će padavine biti lokalnog karaktera.
Perete kosu uveče i budite se sa spljoštenom, naelektrisanom frizurom koja se već do podneva masti? Možda problem nije u šamponu ni u tvrdoj vodi, već u tome kada perete kosu.
Atina Tošić, ćerka Jelene Karleuše i Duška Tošića, ponovo je privukla ogromnu pažnju na društvenim mrežama, a njena najnovija objava iz teretane izazvala je lavinu komentara.
Bivša rijaliti učesnica Ava Karabatić oglasila se na svom Instagram profilu, nakon što je juče, kako tvrdi, pretrpela nasilje od strane svog verenika i otkrila svoje dalje planove.
Tajna savršenog tena Jelena Karleuše tokom letnjih dana krije se u jednom triku - ona bira fluoroscentne kupaće kostime, a mi smo za vas izabrali njene najjače modele i top izdanja.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.