MOLITVA ZA NESTALU ANU VOLŠ, MAJKU TROJE MALOLETNE DECE! Jedna fotografija izazvala posebnu tugu ...
Podeli vest
Od Ane Volš (39), rođene Beograđanke, nema ni traga ni glasa više od dve nedelje, njen suprug Brajan uhapšen je, zbog sumnje da je ometao istragu nekoliko dana nakon što je nestala, njene komšije u Kohasetu krajem prošle nedelje održale su bdenje
Naime, veruje se da je Ana, poslednji put viđena u ranim jutarnjim satima 1. januara, u iznajmljenom domu gde je Novu godinu dočekala sa suprugom njihovo troje maloletne dece i jednim prijateljem u Кohasetu.
Jedna od najpoznatijih bostonskih tužiteljki, koja se bavila i slučajem bombaškog napada na Bostonskom maratonu 2013. godine, ističe da "policija mora da usresredi istragu na to koji bi motv mogao da natera Brajana Volša da ubije suprugu Anu Volš"
Ana je navodno tog kobnog 1. janura rekla suprugu Brajanu da mora hitno na posao i da je rezervisala let. Međutim ona se u taj avion nije pojavila niti je bila na poslu. Da se nešto dešava verovatno su primetile njene kolege, koje su kako se pretpostavlja zvale Brajana da provere šta se sa Anom dešava.
Foto: Google Maps/Printscreen, Instagram
Tada su kako se sumnja shvatili da Ane nema. Njen nestanak prijaville su kolege, ali i njen suprug.
Nekoliko dana nakon toga policija je pretražila sve ali od Ane nije bilo ni traga ni glasa. Tokom policijske pretrage u podrumu iznajmljene kuće u kojoj je Brajan bio sa decom, prema pisanju lokalnih medija pronađen je nož sa tragovima krvi. Na smetlištu na kom je kako se pretpostavlja Brajan odlagao smeže pronađena je testera, krpe sa tragovima krvi ali i tepih.
Foto: AP PHOTO
Tekst potpisa
Zbog sumnje da je remetio istragu, tako što je kasno prijavio nestanak supruge Brajan je uhapšen i trenutno je u pritvoru.
A vigil was held for missing Cohasset woman #AnaWalshe.
Nakon njegovog hapšenja, a i činjenica da Ane nigde nema ujedinila je komšije da u Kohasetu organizuju bdenje za nestal u majku trojice maloletnih dečaka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedna od najpoznatijih bostonskih tužiteljki, koja se bavila i slučajem bombaškog napada na Bostonskom maratonu 2013. godine, ističe da "policija mora da usresredi istragu na to koji bi motv mogao da natera Brajana Volša da ubije suprugu Anu Volš"
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Predsednik Narodne stranke i poznati advokat Vladimir Gajić razbucao je odmetnuto Tužilaštvo u Srbiji i izneo dokaze crno na belo na koji način ono funkcioniše po nalozima Vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac i Mladena Nenadića, čelnika Tužilaštva za organizovani kriminal (TOK).
Tajkunska televizija N1, koja direktno propagira antisrpstvo i u tome ne bira sredstva, služeći se najsramnijim lažima, ponovo je uspela da zaprepasti širenjem strašnih izmišljotina.
Dok se građani Srbije pitaju zašto evropski put zemlje godinama stoji u mestu, iza zavese se vode ozbiljni razgovori o ključnim državnim pitanjima, poput izbora članova Saveta REM, a za pregovaračkim stolom, prema saznanjima iz izvora bliskih pregovorima, sede predstavnici Građanskih inicijativa i Nacionalnog konventa o EU.
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Pravo niotkuda došlo je do svađe između Marka Nikolića i Nemanje Radovanovića. Mesar je potpuno izgubio živce, pa čak i krenuo na saigrača. Srećom, ceo Plavi tim se umešao i sprečio eventualnu tuču.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Mladići rođeni 2008. godine, kao i oni stariji koji do sada nisu "uvedeni u tefter" vojske, imaju rok do 27. februara da se jave lokalnim centrima Ministarstva odbrane. Ukoliko to ne urade, slede ogromne kazne.
Posle više od 50 godina, "mercedes benz" se vratio na tron evropske automobilske industrije, pošto je model "CLA" na sajmu automobila u Briselu proglašen za Evropski automobil godine.
Desetine uginulih svinja bačenih u sneg zatekli su veterinarski inspektori u selu Metković kod Bogatića i naložili hitno uklanjanje i transport u kafileriju.
Na Karibima je danas izvršena zaplena još jednog tankera povezanog sa Venecuelom, potvrdila su dva američka zvaničnika, neposredno pred sastanak predsednika SAD Donalda Trampa sa venecuelanskom opozicionom liderkom Marijom Korinom Mačado.
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas u Kremlju, tokom ceremonije prijema akreditiva novih ambasadora, da se međunarodna situacija pogoršava i da mir zahteva svakodnevnu izgradnju kroz saradnju država i poštovanje međunarodnih normi.
Osamdesetogodišnji muškarac pokušao je da se ukrca na let na aerodromu Tenerife Jug gurajući invalidska kolica u kojima se nalazila njegova preminula supruga, predstavljajući je kao putnicu.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Španska vlada razmatra mogućnost da oduzme medalju za likovnu umetnost koju je pevač Hulio Iglesijas (83) dobio 2010. godine, nakon što su ga bivše zaposlene u njegovom timu optužile za seksualno uznemiravanje.
Kefir dijeta poslednjih godina sve češće se pominje u stranim lijfstajl medijima kao kratkoročni način da se telo "resetuje", smanji nadutost i ubrza gubitak kilograma.
Ako imate masno vlasište, verovatno se susrećete sa slepljenom kosom, peruti, svrabom i ubrzanom proizvodnjom sebuma. Srećom, uz odgovarajuće proizvode i navike, možete značajno poboljšati stanje.
Isključite automatsko primanje MMS poruka na Ajfonu i Android-u, jer mogu da predstavljaju sigurnosni rizik. Moderni sistemi poput RCS-a, iMessage-a i aplikacija za dopisivanje ostaju potpuno sigurni.
Porodica i prijatelji obeležili su danas 26. godišnjicu smrti Željka Ražnatovića Arkana na Novom groblju ovoga puta bez njegove dece Veljka i Anastasije.
Danas se navršava 26 godina od ubistva Željka Ražnatovića Arkana, a pomenu je prisustvovala i njegova supruga Svetlana Ceca Ražnatović sa porodicom i prijateljima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar