MALA JANA LIČI NA SVOJU MAMU JECU! Rođaci ubijene pevačice otkrivaju sa kim živi devojčica
Podeli vest
"Jana je sada velika devojčica. Ima 12 godina. Ista je Jeca. Nedostaju joj roditelji. Samo ona zna kako joj je..."
Ovako za "Blic" uoči sedme godišnjice od ubistva pevačice jelene Marjanović (devojačko Krsmanović) priča rođak njene porodice (ime i prezime poznato redakciji).
Ni sedam godina od ubistva Jelene Marjanović (33), pevačice Granda, ovaj najmisteriozniji zločin, koji je potresao celu Srbiju, ne prestaje da intrigira javnost.
01.04.2023
18:11
Kako kaže, svi čekaju da vide šta će biti sa Zoranom i hoće li ga Apelacioni sud osuditi pravosnažno za ubistvo supruge.
- Prošlo je mnogo godina. Više ništa ne znamo i ne znamo u šta da verujemo. Čekamo da sud donese odluku. Sud ipak najbolje zna - kaže naš sagovornik.
Kako kaže, svima je fokus na Jeleninoj i Zoranovoj ćerkici i njenom odrastanju. Žele da je izvedu na pravi put.
Foto: Printscreen / Emisija Pod sjajem zvezda
Mala Jana odrasta bez majke sedam godina
- Ona je sada velika. Sve zna. Divno je i dobro dete. O njoj brinu Zoranovi brat i snaja - dodaje naš sagovornik.
Podsetimo, Zoran Marjanović osuđen je prvostepeno na 40 godina zatvora pre tačno 10 meseci zbog ubistva supruge pevačice Jelene i trenutno u pritvoru čeka suđenje pred Apelacionim sudom.
Ročišta na kojem će se razmatrati po žalbama Marjanovićevih advokata biće održana početkom juna, a Apelacioni sud će moći da presudu potvrdi, ali i da vrati Višem sudu u Beogradu na ponovno suđenje.
Prvostepena presuda u koju je "Blic" imao uvid napisana je na 698 strana, a sudija je do najsitnijih detalja obrazložio sve dokaze koji ukazuju da je Zoran Marjanović tog 2. aprila 2016. godine oko 17 sati, na nasipu u borčanskom naselju Crvenka svoju suprugu udarao nepoznatim metalnim predmetom po potiljku čak 9 puta. Jelena je, kako je utvrdio sud, pala u kanal, udahnula vodu i preminula.
Foto: ATA
Zoran Marjanović je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge
Za sve to vreme, njena i Zoranova tada petogodišnja ćerkica bila je na drugoj strani nasipa, sama.
Marjanović je, kako je utvrđeno tokom suđenja, neposredno pred zločin ugasio telefon, koji je uključio nakon što je ubio suprugu. Bazne stanice utvrdile su da je to uradio dok je bio u neposrednoj blizini mesta ubistva. On je pozvao potom policiju, porodicu, ali i policajca iz Borče koji je porodični prijatelj Marjanovića. Tada je tvrdio da mu se supruga izgubila pred očima - odvojila se od njega i ćerkice kako bi trčala, a nekoliko minuta kasnije izgubio ju je iz vida.
Za pevačicom se tragalo čak 18 sati. Na nasipu je tokom potrage pronađen njen telefon, gumica za kosu, a onda tog 3. aprila oko podneva, nedaleko od mesta gde je Zoran tvrdio da ju je poslednji put video - njeno telo.
Zoran je odmah priveden i određeno mu je zadržavanje do 48 sati, međutim tada je pušten usled nedostatka dokaza koji bi potvrdili policiji sumnje da je on izvršilac ovog zločina.
Za ubicom pevačice tragalo se 17 meseci - saslušano je više stotina meštana Borče i Crvenke, ali niko nije uhapšen do 15. septembra 2017. godine kada je policija privela Zorana Marjanovića.
Nakon toga usledila je istraga protiv Marjanovića, a potom i suđenje. Presuda je doneta skoro pet godina kasnije - 22. jula 2022. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ni sedam godina od ubistva Jelene Marjanović (33), pevačice Granda, ovaj najmisteriozniji zločin, koji je potresao celu Srbiju, ne prestaje da intrigira javnost.
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Predsednica Skupštine Srbije reagovala je na tekst blokaderskog medija, kojim su sami dokazali da ne postoje paralelni birački spiskovi, kao i da građani glasaju po svojoj volji, a ne pod pritiskom.
Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.
Opozicija i blokaderi će zajedno osvojiti manje glasova nego na izborima nego 2023. godine, jer su se u ovoj godini silno iskompromitovali, zbog čega će ih narod kazniti na biračkom mestu. Sa druge strane, SNS će biti nagrađen jer je uspeo da spasi Srbiju od građanskog rata.
Predednica Skupštine Ana Brnabić pohvalila je Nezavisno udruženja novinara Srbije (NUNS) koje je reagovalo na skandaloznu presudu glavnoj urednici portala 'Novosti' Andrijani Nešić.
Pokušavajući da prikriju svoj poraz na izborima u Mionici, blokaderi su lansirali lažnu vest da je predsednik opštine Mionica Boban Janković iz osvete otpustio blokadera Nenada Rakića, koji je bio kandidat na listi „Ujedinjeni za Mionicu“.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Sasvim nesvakidašnja scena dogodila se juče ispred jedne prodavnice na Zlatiboru, gde j, usred decembra i snega, doletelo jato malenih ptica, poređanih u kolonu.
Uprkos jasnim pravilima, pojedini nesavesni građani nastavljaju da odlažu kabasti otpad na mestima koja nisu predviđena za tu namenu – pored kontejnera, na trotoarima, zelenim površinama i drugim javnim prostorima.
Pre više od 10 godina, japanska amigrumi tehnika pletenja, postala je hit na internetu. Tražene su bile igračke, od kojih su neke imale i terapeutsko dejstvo.
Član finske nacionalno-konzervativne partije „Alijansa slobode“ Armando Mema kritikovao je evropske političke lidere zbog, kako kaže, potpuno pogrešnih prioriteta u odnosu na one koje imaju ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
Nova američka strategija nacionalne bezbednosti poziva na "negovanje otpora" u Evropi, upozoravajući da Stari kontinent podriva demokratiju, blokira mir u Ukrajini i suočava se sa "civilizacijskim brisanjem" zbog visoke migracije i pada stope nataliteta.
Nemački kancelar Fridrih Merc sam je sebe izbacio iz procesa mirovnih pregovora o Ukrajini svojom „beskrajnom glupošću“, izjavio je specijalni predstavnik ruskog predsednika za ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Dramatična reakcija jednog psa nakon što čuje svoje ime tokom ključne scene u popularnoj seriji "Stranger Things" nasmejala je milione korisnika TikToka.
Kersti je na svom TikTok profilu podelila trik gde uz pomoć svetlucavih traka (grilandi), popunjava prazan prostor i čini jelku bujnijom i prirodnijom.
Ovako možete utvrditi da li su vaš mejl ili lozinke završili u rukama hakera. Brza reakcija može sprečiti zloupotrebu vaših naloga i zaštititi vaše podatke.
Pevačica Milica Todorović aktivna je trudnica, ali joj prvi meseci nisu bili laki, tvrde njene komšije koje je često viđaju sa kolegom Stevanom Anđelkovićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar