Baka Nevene P. (16), koju je juče silovao, pa ubio komšija Stojan Ilić (38), kaže da je ranije savetovala ubicu da ide kod lekara!
11.04.2023
14:10
- Bio je tu, popio kafu. Nismo rod, ali smo se družili. Niko nije sumnjao u njega. Ja sam otišao za Beograd, nisam bio tu. Kada sam se vratio, čujem ovde na okretnici gde je problem. Da je uhvatio Nevenu, ubacio u kola i izbo. Da sam bio tu, ja bih ga ubio odmah! Džaba, kada nisam bio tu" - priča Nenad P., deda ubijene Nevene (16) iz Ripnja.
On tvrdi da se njegova unuka nije družila sa Stojanom.
- Ma jok, bre. Kao prijatelji su bili, dođe, popije kafu, ovamo, onamo. On ima 40 i kusur godina, pa da se druži sa devojčicom od 16?! To je malo van pameti. Moje unuke nisu išle kod njega. Nevena je išla sa njegovom ćerkom zajedno u školu. Ne pamtim da je njegova ćerka dolazila kod njega - kaže Nenad i dodaje: Bio mi je unuk, sišao da kupi neke baterije. Dok je on sišao da kupi baterije, on je upalio auto i odvezao Nevenu. Ko je sumnjao u ovo? - žali deda devojčice što nije bio prisutan u vreme krvavog pira koji je počinio Stojan nad njegovom porodicom.
Foto: N. Šević
Deda devojčice i rođaci u porodičnoj kući u Ripnju
Nevenin deda navodi da je Stojan ranije bio dobar dečko.
- Bio je dobar dečko, ali ovo je sad... Nije smeo ništa dok sam ja bio tu. Ko se nadao? Ja sam sinoć hteo da ga ubijem kada su ga doveli po neke stvari. Bio je blindirani auto, policija. Nisu mi dali da idem, držali me - kaže Nenad.
Otkriva i kako se Stojan ponašao tokom hapšenja.
- Ma, kakvi da se on kaje! Taj je bio na robiji u Valjevu dve i po godine. Uhvatili ga jer je čoveku koji je prodao kravu oteo pare. Ja kažem samo da ga vidim, ne žalim da idem 100 godina na robiju. Koliko god da živim, samo da mu se ja nasisam krvi! - dodaje Nenad.
Za ubijenu unuku priča da je bila prelepa.
- Unuka je bila kao lutka, neopevana. Samo da vidiš kako je bila lepa. Tek došla, bila u Kruševcu tri meseca kod majke. I došli u subotu da budu tu do Uskrsa. I, eto, šta se izdešava. Kažem ne dao Bog da sam bio ovde...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dobrivoje
pre 2 godine
Ko je stavio ovaj naslov veci je bolid od dede,ako je deda ovo i rekao
Američki predsednik Donald Tramp upozorio je da bi Sjedinjene Države mogle da napuste NATO ukoliko saveznici ne podrže američko preuzimanje Grenlanda, tvrdeći da je to pitanje od ključnog značaja za nacionalnu bezbednost SAD.
Voditelj Informera Nenad Matejić i zamenik glavnog urednika Dejan Vukelić ušli su u verbalni rat oko toga da li bi Srbija trebalo da ima dva pisma ili samo jedno.
Deo blokadera koji je najavio da će razgovarati sa ustaškim evroposlanikom Toninom Piculom bukvalno ima serviranu temu o kojoj bi mogao da diskutuje sa predstavnicima EU sledeće nedelje kada delegacija bude u Srbiji.
Voditelj Informera Nenad Matejić i zamenik glavnog urednika Dejan Vukelić ušli su u verbalni rat oko toga da li bi Srbija trebalo da ima dva pisma ili samo jedno.
Nataša Kandić, osvedočena mrziteljka svega srpskog u delirijumu je zbog odluke dela blokadera da razgovaraju sa delegacijom Evropske unije koju predvodi ustaša Tonino Picula.
Oliver Ivanović, lider Srba sa Kosova koje je ubijen pre osam godina, nije imamo nikalo lepo mišljenje o Aleksandru Ivanoviću, svom bratancu i tom delu familije.
Najviše glasova u Informerovoj anketi za favorita Exatlona osvojili su Jovan Radulović Jodžir među muškim takmičarima i Elica Erski među ženskim takmičarima.
Jedini takmičar Exatlona Srbija koji nije ostvario nijednu pobedu u dosadašnjem toku takmičenja je Dušica Topić. Važno je spomenuti da je ona imala velikih zdravstvenih problema zbog kojih je nastupila samo četiri puta.
Večeras od 21 čas samo na Informer televiziji očekuje vas 10. epizoda Exatlona i borba za život nakon koje će biti poznato koja takmičarka pakuje kofere.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na sve učesnike u saobraćaju da dosledno poštuju saobraćajne propise, koriste propisanu zimsku opremu, prilagode brzinu kretanja stanju kolovoza i vremenskim uslovima i održavaju bezbedno odstojanje.
Veštačka inteligencij, na osnovu samo jedne noći provedene u laboratoriji za spavanje, može da proceni rizik za više od 130 bolesti - od Parkinsonove bolesti do raka dojke.
Tokom svog prvog predsedničkog mandata, Donald Tramp je pozvao svog savetnika za nacionalnu bezbednost, Džona Boltona, u Ovalni kabinet kako bi razgovarali o novoj ideji.
Velika Britanija podiže starosnu granicu za poziv bivšeg vojnog osoblja u rezervu na 65 godina, u okviru pojačavanja vojne spremnosti zbog rastućih bezbednosnih izazova u Evropi.
Hrvatski vojni avion „rafal“ morao je u četvrtak popodne prinudno da sleti u vojnu bazu na zagrebačkom Plesu zbog tehničkog kvara koji se pojavio odmah nakon poletanja.
Rene Nikol Gud (37) pogođena je najmanje tri, a moguće i četiri metka kada ju je agent Američke službe za imigraciju i carine (ICE) upucao dok je sedela u automobilu u Mineapolisu 7. januara.
Prošlo je skoro 10 godina od smrti glumca Milorada Mandića Mande, a njegov brat Nenad otkrio je da je glumčevo zdravlje bilo ozbiljno narušeno zbog kredita za stan i pozorišta.
Kultni film "Maratonci trče počasni krug" ne pamti se samo po nezaboravnim replikama i glumačkim bravurama, već i po brojnim anegdotama koje su se dešavale iza kamere.
Glumica Nevena Neradžić, koja u filmu "Saučesnici" igra partnerku glavnog junaka kojeg tumači Radovan Vujović, kaže da je inspiraciju za ulogu pronašla u svojim prošlim vezama.
Četbot Grok, koji pripada kompaniji Ilona Maska, sada je ograničio mogućnost kreiranja i uređivanja slika samo na korisnike koji imaju plaćenu pretplatu na društvenu mrežu X.
Postoji nasledni poremećaj koji dugo može ostati neprimećen, a istovremeno predstavlja tihi uzrok iznenadnih smrti kod naizgled zdravih mladih ljudi, hipertrofična kardiomiopatija (HCM).
Dermatolozi Kori L. Hartman i Ksenija Kobets objašnjavaju da šal funkcioniše slično jastučnici: skuplja sebume, šminku, znoj, prašinu i zagađenje iz okoline, a svaki put kada ga stavite oko lica, vraća sve to nazad na kožu.
Bivša rijaliti učesnica Ana Ćurčić podelila je neprijatne prizore iz svog doma, nakon što joj je u kupatilu otpao bojler, ostavljajući prostoriju u potpunom haosu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar