Ksenija, majka pokojnog Nenada Bilića (25) iz Zrenjanina koji je nastradao sa trudnom suprugom Katarinom (23) u iznajmljenom stanu u Ruskom Selu, kaže da želi da sahrani sina i snaju, ali da to još uvek nije moguće!
03.04.2023
15:26
Tela dvoje supružnika pronađena su ispred njihove kuće, a prema nezvaničnim informacijama, tela je pronašao Milanov otac, koji živi sa njima u domaćinstvu.
- On je bio u kući nije čovek ni znao šta se dogodilo - rekao je jedan od komšija.
Na lice mesta odmah je stigla policija, koja je zatvorila prilaz kući, a ubrzo su stigli i članovi porodice ubijenih.
Kako su rekli stanovnici ove ulice, u pitanju je divna, čestita porodica, o kojima samo imaju reči hvale. Kažu da ne znaju šta je moglo da se dogodi. Ispričali su da su došli 1995. godine iz Like i da su se uvek javljali i bili prijatni. Kažu da imaju samo jedno dete, koje ne živi sa njima.
I za Milanovog oca, koji je pronašao tela, kažu da je predobar čovek.
"Divno biće. Ovo je tragedija. Ne znamo šta se dogodilo", rekli su nam stanovnici Boleča.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da ne treba čekati 8. maj kako bi se uspostavio prekid vatre, već da se to može učiniti odmah, prenosi Ukrinform.
Ustupanje teritorija koje su pod kontrolom Rusije moglo bi izazvati ozbiljne unutrašnje sukobe u Ukrajini, ocenio je ukrajinski politikolog Konstantin Bondarenko u emisiji televizijskog kanala Politeka.
Blokadere koji navodno trče do Strazbura, pošto im je prethodno propao performans na bicicklima, dovezao je danas kombi u austrijski grad Oberpulendorf.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će večeras radove na izgradnji Univerzitetske dečije klinike Tiršova 2, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Ministar finansija u Vladi Srbije Siniša Mali prokomentarisao je i odgovorio na izjave potpredsednika SSP-a Dušana Nikezića u kojima je pitao ko je kriv što Fruškogorski koridor nije završen 15. marta 2024. godine?
Danas od 17 sati budite uz Informer TV, jer će naš voditelj Igor Ćurčić uživo razgovarati sa generalom Nebojšom Pavkovićem, bivšim načelnikom Generalštaba Vojske Jugoslavije, herojem koji se već 20 godina nalazi u zatvoru zbog odbrane svoje zemlje od agresora.
RAPEX sistem za brzu razmenu informacija o nebezbednim proizvodima koji su stavljeni na jedinstveno tržište EU obavestio je da se sa tržišta povlači popularna krema za telo, zbog neispravnosti.
U plastenicima u Pocerini i Mačvi sazrele su prve ovogodišnje jagode. Krupne crvene plodove proizvođači beru i prodaju malo kasnije nego prošle godine.
Cene u ugostiteljskim objektima u Nemačkoj znatno su skočile, pa mnogi ugostitelji naplaćuju dodatne usluge, poput dodatnog pribora za jelo ili slamčica!
Crvena zvezda započela je potragu za pojačanjima za sezonu 2025/26, a prvi na listi želja je američki krilni centar Devin Robinson, trenutno član Cedevita Olimpije.
Fudbalski savez Srbije u saradnji sa "Air Jordanom", brendom slavnog Majkla Džordana, doneli su odluku da na predstojećem Svetskom prvenstvu u Americi, Kanadi i Meksiku nastupe u dresovima crvene boje.
Nekoliko ljudi povređeno je u pucnjavi koja se dogodila danas popodne u centru švedskog grada Upsala, a trenutno je u toku policijska operacija u tom gradu, javljaju švedski mediji.
Fregata Severne flote „Admiral flote Sovjetskog Saveza Gorškov“ izvela je obuku sa posadama helikoptera Ka-27 odvojenog brodskog protivpodmorničkog helikopterskog puka u Barencovom moru. Ovo je saopštilo rusko Ministarstvo odbrane.
Kineska teretna luka Guangzhou danas je otvorila direktnu liniju ka luci Čankaj u Peruuu, smanjujući logističke troškove i podržavajući trgovinu sa Latinskom Amerikom, izvestila je kineska državna medijska kuća CCTV.
Evropske zemlje su mogle da izbegnu probleme sa snabdevanjem strujom da nisu prekinule ekonomske veze sa Rusijom, smatra američki novinar Džekson Hinkl, koji je o tome pisao na društvenoj mreži "Iks".
Nova igraonica, bogat program, kreatvne radionice, takmičarske igre, vodičke ture, i zabava za celu porodicu očekuju posetioce Prirodnjačkog centra tokom prvomajskih praznika.
Sezona roštilja je počela, a nijedna prava prvomajska gozba ne može proći bez "barbikju" sosa. Da bi meso bilo kao iz restorana donosimo vam recept po kom ćete napraviti savršen domaći BBQ sos i to za duplo manje pare nego da ga kupite u trgovini.
Korisnica TikToka podelila je interesantan video na svom profilu i otkrila skriveni deo na šporetu za koji mnoge domaćice ne znaju, a zato ga i ne čiste.
Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić i zvanično su se razveli nakon 25 godina braka, i dok se pevačica nije oglašavala, Bijelić je na Instagramu podelio fotografiju iz luksuznog automobila.
Viki Miljković prvi put se pojavila na snimanju muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" nakon što je doživela veliku porodičnu tragediju – smrt rođenog brata. Pevačica ističe da se sa gubitkom teško nosi, a na komentare da se prerano vratila nastupima ne želi da se obrazire.
Milan Milošević, voditelj "Elite", po prvi put je pričao o detaljima prijateljstva sa Aleksandrom Prijović i šta je presudilo da prekinu svaki kontakt.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar