"Najžalije mi je što su sve uspomene uništene"! Potresna ispovest Milene Popović o požaru u njenom stanu!
Podeli vest
Milena Popović, državna sekretarka i udovica Olivera Ivanovića kaže da joj je najžalije što su joj u požaru uništene sve uspomene i da je tek dana kasnije svesna šta se desilo.
Kako je za pink.rs ispričala Milena Popović u požaru su uništene njene i sinovljeve stvari, ali najteže joj je što su uništene uspomene koje je godinama u tom stanu stvarala i imala.
Mileni Popović, državnoj sekretarki u Ministarstvu turizma i omladine, zapalio se stan na Banovom brdu, a prema rečima komšija sumnja se da su požar izazvale loše instalacije.
Milena Popović, udovica Olivera Ivanovića, u Policijskoj stanici na Banovom brdu dala izjavu o požaru u kojem joj je izgoreo stan.
17.08.2023
13:53
Na pitanje kako se oseća nakon jučerašnje drame, sekretarka je istakla da je loše, kao i to, da ju je tek danas sustiglo sve što se juče desilo.
- Tek sam se danas osvestila, juče je to bio šok... Bila sam ponovo do stana. Ne mogu ništa da promenim, kako je tako je. Istraga je u toku, danas sam bila u 29. novembra, dala sam izjavu i završila sam sve formalnosti. Sada samo čekamo da se istraga završi, kako bismo videli šta se zaista dogodilo - rekla je ona i dodala:
- Ogromna je šteta, sve mora da se baci. Jedna soba je potpuno izgorela. Ja sam zbog oluje hermetički zatvorila sve prozore, tu nije bilo vazduha, i to je polako tinjalo, i samo od sebe se ugasilo... Krenulo je iz spavaće sobe. Da je bilo malo vazduha, izgoreo bi čitav sprat. Sam se ugušio od sebe.
Posle požara u kojem je u potpunosti izgoreo stan Milene Popović udovice Olivera Ivanovića, u zgradi na Banovom Brdu, postavljaju se najmanje dva pitanja. Kako se zapalio i zašto niko od komšija nije zvao vatrogasce?!
Milena Popović objavila je fotografiju sa svojim emotivnim partnerom Igorom Jurićem na kojoj oboje poziraju širokog osmeha.
17.02.2023
18:15
Milena Popović kaže da je razgorala sa komšijama i pitala ih zašto niko nije pozvao vatrogasce ili nju.
- Pričala sam juče sa njima, rekli su da se osećala neka paljevina, i mislili su da nekom gori ručak. Tu nije bilo plamena, da bi se to videlo. Niko ništa do juče, dok ja nisam došla nije video, katastrofa je - navela je Popovićeva.
Govoreći o sinu i haosu koji je zatekao u porodičnom domu, Popovićeva kaže da je on sve teže podneo nego ona, međutim, svestan šta se dešava, iako izuzetno mali, dao je sve od sebe da uteši majku.
- Kad ne može nazad, napred mora... Bio je jako potrešen, bilo mu je najgore da se ja ne sekiram, tešio me je. Sve je to za njegovu glavicu previše. Mi odrasli sve možemo da kanališemo, a njima je teže. Šta da radim, takva mu je sudbina... Da neke stvari mogu da promenim da utičem, ja bih, ali na žalost, nemam tu mogućnost - rekla je Milena
Podsetimo, Milena u stanu koji je izgoreo, na Banovom brdu, živi sa sinom, kojeg je dobila sa Oliverom Ivanovićem, liderom Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda", koji je mučki ubijen 16. januara 2018. u Kosovskoj Mitrovici. On je pogođen sa pet metaka u grudi i podlegao je povredama u bolnici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mileni Popović, državnoj sekretarki u Ministarstvu turizma i omladine, zapalio se stan na Banovom brdu, a prema rečima komšija sumnja se da su požar izazvale loše instalacije.
Kineski predsednik Si Đinping, prema procenama američke obaveštajne zajednice, pokazuje znake duboke i sve izraženije sumnjičavosti, što u Vašingtonu izaziva ozbiljnu zabrinutost zbog stabilnosti vrha kineskog vojnog i političkog sistema, piše Njujork tajms pozivajući se na više izvora upoznatih sa tim analizama.
U Hrvatskoj ne kriju opsesiju Srbijom, pa je i njihova tajna agentura usmerena da ovde vršlja i vrbuje saradnike u svim strukturama zarad ostvarivanja različitih ciljeva - sada je plan da Srbiju ometaju u tome da ima još jedan dotok nafte u državu.
Savet Evrope je danas objavio na svojoj internet prezentaciji izveštaj Manivala (Komitet eksperata za procenu mera za sprečavanje pranja novca i finansiranja terorizma) o uzajamnom evaluaciji Srbije, koji je usvojen na plenarnom zasedanju tog tela u decembru 2025. godine.
Narodni poslanik, lider Ekološkog ustanka i blokader Aleksandar Jovanović Ćuta je tokom nedavnog televizijskog gostovanja jasno stavio do znanja svima da se kaje zbog podrške blokaderima.
Plavi tim je u borbi za nominacije savladao Crveni sa 8:6 posle neizvesne borbe, dok je pre toga Lana Stanišić osvojila dodatni život. Epizodu je obeležio i Jovan Radulović Jodžir koji je imao nezgodan problem sa desnim okom.
Tokom jedne borbe voda je prsnulo u desno oko Jovana Radulovića Jodžira i nakratko mu poremetila vid. Zbog te situacije, on je prekinuo borbu koja je na fer predlog Jovana Ikića ponovljena.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
U većem delu zemlje danas će biti promenljivo oblačno, u košavskom području i na planinama i vetrovito, a posle podne i uveče u Bačkoj, Sremu i zapadnoj Srbiji ponegde sa kratkotrajnom kišom. Temperatura će se kretati od -3 do 14 stepeni.
Ruski predsednik Vladimir Putin u više navrata poslednjih nekoliko godina najavljivao je propast Zapada, tvrdeći da zapadne društvene elite sprovode istematsku moralnu degradaciju.
Predsednik SAD Donald Tramp pruža federalnu pomoć u potrazi za Nensi Gatri, majkom voditeljke televizije NBC koja je nestala, a za koju policija veruje da je oteta.
Snažan sredozemni ciklon sinoć i noćas doneo je izražene vremenske neprilike širom Hrvatske i visok plimski talas koji je potopio delove obale u Dalmaciji.
Borislav Pekić, srpski pisac i politički disident, koji je zbog komunističkih vlasti robijao i živeo u egzilu po povratku u Srbiju krajem osamdesetih dočekan je od čitalaca i kulturne javnosti sa velikim poštovanjem.
Legendarna Meril Strip tumačiće lik čuvene kantautorke Džoni Mičel u biografskom filmu koji režira Kameron Krou, a vest je zvanično potvrdio muzički magnat Klajv Dejvis tokom žurke uoči dodele Gremija u Los Anđelesu.
Jedna kratka, naizgled bezazlena scena iz kultne serije "Simpsonovi" ponovo je zapalila društvene mreže i pokrenula lavinu teorija zavere sa Džefrijem Epstinom.
Gotovo svako domaćinstvo ima bar jednu čarapu bez para, a pitanje gde nestaju tokom pranja i dalje zbunjuje mnoge. Iako deluje kao mala misterija, razlozi su sasvim jednostavni i lako objašnjivi.
Ćerka pokojnog pevača Sinana Sakića, Đulkica Sakić, podelila je potresnu i iskrenu ispovest o višegodišnjoj borbi sa karcinomom, kroz koju je prolazila ne samo ona, već i njena porodica.
Pevačica Mina Kostić ispričala je kako je srodna duša sa svojim verenikom Manetom Ćuruvijom Kasperom i da između njih jedino može da stane Isus, jer kako kaže, sve što ima duguje Bogu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar