Inspektori otvarali oči mrtvom Nerminu! Evo i zbog čega - šok
Podeli vest
Pored činjenice da telo monstruma Nermina Sulejmanovića (35), krvnika iz Gradačca, niko ne želi da preuzme i sahrani, postoji još jedan razlog što se njegov leš i dalje nalazi u hladnjači Komemorativnog centra u Tuzli.
"Dnevni avaz" otkriva da je to zbog činjenice da je njegovo lice bilo potrebno istražiteljima kako bi otključali mobilni telefon.
Telo ubice iz Gradačca Nermina Sulejmanovića i dalje se nalazi u hladnjači Javnog komunalnog preduzeća "Komemorativni centar" u Tuzli i još niko nije podneo zahtev za njegovog preuzimanje, pišu mediji u Bosni i Hercegovini!
Nakon što je obelodanjeno da je Dženana Selimović imala bliski kontakt s pomahnitalim ubicom Nerminom Sulejmanovićem (35), usledila je odluka MUP-a TK da se ona suspenduje.
Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona danas će zvanično pokrenuti disciplinski postupak protiv policajke iz Gradačca Dženane S..
17.08.2023
10:12
- Istražitelji su njegov ajfon, kojim je snimao svoj krvavi pir, odneli u hladnjaču i pokušali otključati pomoću njegovog otiska prsta, međutim, bila je uključena i opcija prepoznavanja lica.
- Potom su otvorili oči ubice i prineli telefon licu, međutim, u tom momentu se telefon isključio zbog potrošene baterije - ispričao je izvor "Avaza".
Sve se to događalo u početku istrage, prvih dana nakon što je njegovo telo prevezeno u Komemorativni centar. Međutim, postoje i drugi načini da se dođe do podataka iz telefona koji sada pretražuju inspektori.
Od dana kada je Sulejmanović ubio Nizamu Hećimović, oca i sina Onder, teško ranio Harisu Onder, Nedima Pamukovića i policajca, počela je i panika među onima koji su na bilo koji način bili bliski s njim.
- Od sadržaja njegovog telefona strahuju mnogi. Šta je to što će istražitelji otkriti, javnost će saznati vrlo brzo - dodaje tamošnji izvor iz istrage.
Podsetimo, Nermin Sulejmanović je na društvenim mrežama uživo prenosio ubistvo nevenčane supruge Nizame Hećimović, koju je ubio naočigled njihove devetomesečne ćerkice.
Nakon ubistva Nizame, Sulejmanović je usmrtio Denisa i Đengiza Ondera, oca i sina koje je poznavao od ranije, i ranio je još tri osobe.
Nizama Hećimović je nekoliko dana pre ubistva tražila mere zabrane prilaska za Nermina Sulejmanovića, ali Opšinski sud u Gradačcu je odbio njen zahtev, pravdajući odluku nedostatkom dokaza.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Telo ubice iz Gradačca Nermina Sulejmanovića i dalje se nalazi u hladnjači Javnog komunalnog preduzeća "Komemorativni centar" u Tuzli i još niko nije podneo zahtev za njegovog preuzimanje, pišu mediji u Bosni i Hercegovini!
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je zdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova i predsednika Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića bolje nego što je bilo, dodajući da ima razloga za optimizam, ali i da se nastavljaju mere intezivnog lečenja i terapije.
Masovna evakuacija gradova na Bliskom istoku mogla bi da usledi ako civilne nuklearne elektrane budu napadnute i dođe do oslobađanja radioaktivnih materija, upozorio je Rafael Grosi, direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju, prenosi Gardian.
Osnovni sud u Loznici odredio je do 30 dana pritvor Zlatku Kokanoviću iz Udruženja "Ne damo Jadar", osumnjičenom za napad na policiju tokom blokade graničnog prelaza "Trbušnica".
Slobodan Georgiev, tajkunski urednik sa antisrpske televizije Nova, pokušao je da briljira na društvenoj mreži Iks, pa je, verovali ili ne, ničim izazvan jednu objavu napisao na engleskom jeziku.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislav Šešelj oglasio se povodom jezivih dešavanja u Iranu, izrazivši, pritom, i saučešće rukovodstvu i narodu te zemlje povodom, kako je rekao, monstruoznog, a kukavičkog ubistva ajatolaha Ali Hamneija, članova njegove najuže porodice i visokih iranskih zvaničnika.
Trojica kandidata za članove Visokog saveta tužilaštva (VST) iz reda javnih tužilaca, koji su osvojili najveći broj glasova svojih kolega i pobedili na tužilačkim izborima, uložili su žalbe Ustavnom sudu, nakon što VST nije u zakonskom roku doneo odluku o tri izjavljena prigovora na izborni proces, te je nastupila zakonska posledica da se prigovori smatraju usvojenim.
U nedelju je u Nišu na protestu blokadera razapeta lutka sa likom Aleksandra Vučića, u jasnoj aluziji na raspeće Isusa Hrista. Taj prizor šokirao je mnoge građane i izazvao oštre reakcije.
Učesnica Exatlona Anabela Zonai otkrila je da je najsmešniji momenat tokom rijalitija bio zapravo skandal kada je Nemanja Radovanović gurnuo u lice svoje gaće Sanji Kalinović.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
U Ministarstvu spoljnih poslova, povodom eskalacije ratnih dejstava na Bliskom istoku, održano je zasedanje Kriznog štaba na kojoj su razmotreni operativni planovi i alternativne rute za eventualno izmeštanje srpskih državljana, čim se za to steknu bezbednosni uslovi.
Iz Ambasade Srbije u Ujedinjenim Arapskim Emiratima upozorili su naše državljane koji u toj zemlji trenutno borave, da ne dele lične podatke putem mobilnog telefona, zbog novih prevara koje su se pojavile.
Od početka grejne sezone pripadnici Vatrogasno spasilačkog bataljona iz Prijepolja intervenisali su čak 49 puta u opštinama Prijepolje, Priboj i Nova Varoš.
Katar je u ponedeljak obustavio proizvodnju tečnog prirodnog gasa (LNG) nakon što je Iran nastavio napade na zemlje Persijskog zaliva kao odgovor na udare Izraela i Sjedinjenih Američkih Država, što je izazvalo talas preventivnih zatvaranja naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka.
Španija je odbacila izraelske kritike njenog stava o bliskoistočnom konfliktu, a ministar spoljnih poslova nazvao je optužbe da Madrid staje na stranu Irana „apsurdnim i smešnim".
Direktor Ruskog fonda za direktne investicije (RDIF) i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev izjavio je da će zbog eskalacije krize na Bliskom istoku Evropi ponovo biti potrebna Rusija kako bi obezbedila energetsku stabilnost.
Šesta sezona Teatra "Zmaj" otvorena je proteklog vikenda u prisustvu velikog broja malih i velikih ljubitelja pozorišta koji su uživali u izvođenju višestruko nagrađivane dečje predstave "Lepotica i zver", kao i čarima popularnog baleta za decu "Labudovo jezero".
Kejt Midlton i princ Vilijam obratili su se javnosti u posebnoj video-poruci povodom Dana svetog Davida, nacionalnog praznika Velsa, izgovarajući nekoliko rečenica na velškom jeziku.
Bivši suprug pevačice Mina Kostić, Igor X, progovorio je o njihovoj vezi iz koje su dobili ćerku Anastasiju, ali i o turbulentnom odnosu koji je usledio nakon raskida.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar