Milica Kostić (18) imala bi danas 67 godina, decu i unuke, da nije pre tačno 49 godina skočila u smrt sa 11. sprata "Rubinove kule" u Kruševcu, kako bi se spasila od petorice silovatelja. U njenu čast Zdravko Čolić ju je opevao u pesmi "Ona spava"...
Stanovnike Smedereva sinoć je uznemirila jaka eksplozija u potkrovlju zgrade u Ulici Slobode 7, a, kako Informer nezvanično sazanje, ista lokacija bila je mesto tragedije i nekoliko godina ranije.
01.09.2023
18:21
- Morao sam da postupim veoma smireno kako ionako nestabilnog momka ne bih dodatno uznemirio i eventualno isprovocirao na potencijalno smrtonosan korak. Povukao sam ga k sebi i oborio na asfalt- priča kragujevački heroj i dodaje da ne smatra da je uradio nešto neobično. Skromno ističe da bi svako u takvoj situaciji pokušao da odreaguje najbolje što ume.
Posle bizarne smrti svog komšije Dragana D. koji je nađen mrtav sa više ubodnih rana i vezanih ruku meštani sela B. u okolini Novog Sada minuli ponedeljak su proveli u smrtnom strahu od krvoločne bande sadista. Jer su zbog ovog užasnog prizora mislili su da ubice haraju ovim malim vojvođanskim mestom.
U selu Dobri Dub nedaleko od Tutina, pronadjeno beživotno telo muškarca iz ovog mesta.
26.08.2023
09:49
- Momak se malo opirao, zakačio me je laktom ali nije ništa strašno. U pomoć su pritrčali još neki mladići i stvar je brzo rešena - opisuje Novičić sinoćnju dramu.
Mladić je, posle intervencije policije i Hitne medicinske pomoći, prebačen na odeljenje psihijatrije UKC Kragujevac.
Teška drama i dalje se odvija pred zgradom u Ulici Vojvođanska lamela, gde muškarac i njegov nepokretni otac prete samoubistvom. U pregovore se uključio predsednik Skupštine Jagodine Dragan Marković Palma, koji je uspeo da razgovara sa B.J.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Milica Kostić (18) imala bi danas 67 godina, decu i unuke, da nije pre tačno 49 godina skočila u smrt sa 11. sprata "Rubinove kule" u Kruševcu, kako bi se spasila od petorice silovatelja. U njenu čast Zdravko Čolić ju je opevao u pesmi "Ona spava"...
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, priznala je da ju je vreme koje provodi kao prva dama Francuske učinilo tužnijom i ciničnijom.
Američki državni sekretar Marko Rubio danas je izjavio da ponuda Irana o ponovnom otvaranju Ormuskog moreuza pod striktnim uslovima nije prihvatljiva za Sjedinjene Američke Države niti druge zemlje.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar