"U ruci držim Janu, a ona odlazi da trči - Tu je bio kraj"! Zoran Marjanović bio je učesnik rijalitija, a o ubistvu supruge Jelene je rekao ovo: "Jajare i gnjide mi ne trebaju"
Zoran Marjanović, koji je prvostepeno osuđen na 40 godina robije za ubistvo supruge Jelene Marjanović na nasipu u Borči 2. aprila 2016. godine, izašao je pre dva dana na slobodu! Odlukom Apelacionog suda, njemu je ukinut pritvor, a suđenje će mu biti ponovljeno!
Kompozitor iz Borče prvi put je zvanično uhapšen zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu supruge 15. septembra 2017. godine i to samo devet dana nakon što je ušao u rijaliti "Zadruga".
Dok je bio u rijalitiju, Zoran je progovorio o svim detaljima kobnog dana, kada je ostao bez voljene osobe, a njegova ćerka bez majke, kao i o životu nakon tragedije.
Foto: Insajder/Ivan Dobričić
U ispovesti pred kamerama Zoran se osvrnuo i na dan kada je Jelena pronađena mrtva u kanalu, na nasipu u Borči.
Foto: printscreen
- U jednoj ruci sam držao dete i nas dvoje ostajemo na nasipu, a Jelena odlazi da trči. Ubrzo nas dvoje krećemo da je tražimo i tu je bio kraj. Kakav je osećaj da se vratiš kući bez voljene osobe, člana porodice, posle ta plakanja noćima sa detetom, užasna snaga treba... - preneli su tada portali Zoranove reči.
Foto: Insajder/Novak Đurović
On je zatim nastavio da govori o danima nakon što je pronađeno telo njegove supruge.
- Kada je prošla sahrana, mnogi su mi okrenuli leđa, precrtao sam ih sa spiska prijatelja, upoznao sam nove ljude, i ova situacija me je mnogo naučila, da se družim samo sa hrabrim ljudima. Jajare, sitne gnjide, ljigavci mi ne trebaju, bolje mi je da imam desetak pravih prijatelja - istakao je tada Zoran.
Foto: Insajder
On je tada, znajući da ga snimaju kamere, pričao kako mu je najteže bilo da ćerki Jani objasni smrt majke.
Foto: Insajder/Novak Đurović
- Nisam znao šta da joj kažem, kako da joj objasnim šta se desilo. Kao da smo bili u kućnom pritvoru. Našao sam dečjeg psihologa, posavetovao je i nas u kući i njenu vaspitačicu kako da se ponašamo jer dete u najosetljivijem periodu gubi majku koju niko ne može da zameni. Znao je u kojem periodu treba da joj kažemo da je nestala i ispričao sam joj jednom, ona se sećala tog trenutka kada je Jelena otišla da trči. Rekao sam joj da je majka poginula od strane zlikovca. Svaki dan i sada ona čeka, pita me da li su prikazali na televiziji zlikovca, čeka tu pravdu... Do smrti ću se boriti za istinu i pravdu. Jana od mene očekuje budućnost i da idem dalje - pričao je Zoran.
Vladimir Marjanović, otac Zorana Marjanovića, kome se sudi zbog ubistva supruge, pevačice Jelene Marjanović, preminuo je pre tačno dve godine u Zemunskoj bolnici i to od posledica srčanog udara.
Zoran Marjanović, koji je prvostepeno osuđen na 40 godina robije za ubistvo supruge Jelene Marjanović na nasipu u Borči 2. aprila 2016. godine, izašao je pre dva dana na slobodu! Odlukom Apelacionog suda, njemu je ukinut pritvor, a suđenje će mu biti ponovljeno!
Zoran Marjanović, koji je prvostepeno osuđen na 40 godina robije za ubistvo supruge Jelene na nasipu u Borči u aprilu 2016., preksinoć je, po izlasku iz pritvora, napravio proslavu kako bi obeležio izlazak na slobodu i rođendan njegove devojke Zorice Zoke Mitrović, saznaje Informer!
Zoranu Marjanoviću juče je ukinut pritvor u kojem je proveo 14 meseci, tačnije od 22. juna prošle godine kada je osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge Jelene Marjanović, a od dana kada je ona nestala, 2. aprila 2016., on je uhapšen četiri puta.
Porodica Zorana Marjanovića koji je juče pušten iz pritvora nakon odluke Apelacionog suda u Beogradu, a gde je bio zbog ubistva pevačice Jelene Marjanović, preselila se iz njegove kuće u kojoj su živeli u Borči u drugo naselje.
Zoran Marjanović pušten je juče iz pritvora u kom je provero 14 meseci, a ovaj udovac ne prestaje da izaziva pažnju javnosti, koja budno prati njegov život već sedam godina, otkako je 2. aprila 2016. godine na nasipu Crvenka u Borči ubijena njegova supruga, pevačica Jelena Marjanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vladimir Marjanović, otac Zorana Marjanovića, kome se sudi zbog ubistva supruge, pevačice Jelene Marjanović, preminuo je pre tačno dve godine u Zemunskoj bolnici i to od posledica srčanog udara.
Samo jedna jedina izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića bila je dovoljna da izazva potpunu histeriju, paniku i nezapamćeni haos u šiptarskim medijima na Kosovu i Metohiji!
U prvom Kolegijumu Informer TV, ekskluzivno smo objavili nove dosijee sa spiska od 99 kandidata sa "studentske", blokaderske liste koje su oni sami "studenti", blokaderi-plenumaši predložili za "vetiranje", odnosno izbacivanje.
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović, koji je razotkrio NVO hidru u Srbiji objavivši detaljan spisak nevladinih organizacija i načine njihovog finansiranja najavio je novi korak.
Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) stao je na izboru predsednika tog tela jer postoje određene grupe koje bi da ispunjavaju svoje ciljeve, a ne one koje su sadržane u zakonu, izjavio je danas član Saveta REM-a Miloš Garić i istakao da REM, kao i druga nezavisna tela te vrste, ne sme nikome da pripada.
Predsednica Odbora za Kosovo i Metohiju u Narodnoj skupštini Republike Srbije i poslanica Srpske napredne stranke Danijela Nikolić oglasila se na društvenoj mreži "Iks" i žestoko odgovorila na besramne prozivke dežurnog đilasovca Borka Stefanovića!
Predsednik SNSD-a Milorad Dodik ocenio je da političko Sarajevo najviše boli jedinstvo Srbije i Republike Srpske i poručio da to jedinstvo ne mogu sprečiti političke pretnje, podmetanja, zastave provokacije, ni mržnja koja se uporno reciklira iz istih političkih kuhinja.
Pucnjima iz prangija sa okolnih brda i intoniranjem saborske himne „Sa Ovčara i Kablara“ večeras u 18 časova u Guči je počeo 65. Dragačevski sabor trubača
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Većina korisnika krivi procesor ili loše ažuriranje sistema kada Android telefon počne da koči, iako su za spor rad najčešće odgovorne svakodnevne aplikacije koje troše resurse u pozadini čak i kada mislite da su ugašene.
Šenon Tompson, doktorka pedijatrije i turistička agentkinja Kristi Slavik podelile su dragocene savete za sve roditelje koji se spremaju za duža ili međunarodna putovanja sa bebama i malom decom. Najvažnije je unapred misliti na bezbednost, udobnost, let i smeštaj.
Pevačica Mala Cana oglasila se na društvenoj mreži Instagram i potresnom porukom obavestila rodbinu, prijatelje i kolege da priprema četrdesetodnevni pomen Andrije Bajića, koji je preminuo 7. jula.
Stajlinzi Jelene Karleuše gotovo svakodnevno pune rubrike šou-biza, a posebnu pažnju privlači njena raskošna kolekcija tašni, koja se može meriti sa garderoberima svetskih trendseterki.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.