"Crnogorac i Srbin su me tukli na šetalištu u Sutomoru"! Suđenje ponovo odloženo, pretučeni se pita: "O čemu se ovde radi?"
Podeli vest
Državljanin Srbije, kojeg su u julu ove godine pretukla dvojica muškaraca R. B. (24) i A. Ć. (24) na šetalištu u Sutomoru, odloženo je po drugi put i to navodno iz proceduralnih razloga.
Kako je objasnio u svojoj objavi, njega je letos na šetalištu u Crnoj Gori fizički napalo više osoba, posle čega je zaradio teške telesne povrede.
Ivana Krivokapić (26), studentkinja koja je živela u iznajmljenom stanu na Zvezdari, pronađena je mrtva pre tačno deset meseci, kada su braća došla pred njena vrata jer se nije javljala na telefon. Tek nakon dve nedelje ustanovljeno je da je devojka ubijena, a osumnjičeni je već uveliko bio u bekstvu.
Ivana A. označena je kao osoba koja je 12. aprila ove godine došla u filijalu Lovćen banke u Herceg Novom, potpisala naloge za isplatu i sa računa M.O. podigla 230.000 eura i 1,2 miliona dolara
18.10.2023
20:31
- Letos, tačnije 09.07. sam iz čista mira fizički napadnut na šetalištu u Sutomoru od strane više napadača, posledice su teške telesne povrede i naravno traume koje idu sa tim, nažalost.. Hitna medicinska pomoć kao i MUP iz Bara su tada odreagovali izuzetno brzo i efikasno. Zahvaljujući njima, pružena mi je pomoć na licu mesta i kasnije u bolnici, a počinioci su uhapšeni ekspresno - napisao je Srbin u potresnoj objavi.
Suđenje drugi put odloženo
Kako je oštećeni dalje u objavi objasnio, on je dobio poziv za suđenje, ali se ono po drugi put bez objašnjenja odlaže.
Međunarodna kriminalna grupa poreklom sa Balkana razbijena je u Francuskoj i Monaku u utorak 3. oktobra, a među uhapšenima je i Srbin Branimir V. koji je u Francuskoj poznat kao moćni preduzetnik i vlasnik mnogih luksuznih nekretnina, kao i agencija za nekretnine.
12.10.2023
07:05
- Prošlo je određeno vreme i kucnuo je čas za sudski proces povodom tog nemilog događaja, tačnije glavni pretres koji se, sada već po drugi put odlaže pa se nameće pitanje kako je to moguće i o čemu se zapravo radi.. Drugi pretres, za koji sam uredno dobio poziv, je trebalo da se održi u petak 27.10. u 13.00 sati međutim, on je ponovo spontano odložen samo nekoliko sati ranije - napisao je državljanin Srbije koji je pretučen u Crnoj Gori.
Podsetimo, policajci Crne Gore su identifikovali i uhvatili napadače koji su napali i pretukli mladića iz Srbije, koji je bio na šetalištu u Sutomoru.
- Naime, 9. jula oko 20.30 časova, na šetalištu u Sutomoru lica R. B. (24), iz Bara i A. Ć. (23), državljanin Republike Srbije su, kako se sumnja, fizički napali M.V., državljanina Republike Srbije zadajući mu udarce u predelu glave i tela. Tom prilikom naneli su mu teške telesne povrede, nakon čega su se dali u bekstvo - saopštila je tada crnogorska policija.
Efikasnom reakcijom policije R. B. i A. Ć. su locirani, te je o svemu obavešten tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Baru.
Tužilac je naložio da se protiv pomenutih podnese krivična prijava zbog sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje u sticaju sa krivičnim delom teška telesna povreda.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ivana Krivokapić (26), studentkinja koja je živela u iznajmljenom stanu na Zvezdari, pronađena je mrtva pre tačno deset meseci, kada su braća došla pred njena vrata jer se nije javljala na telefon. Tek nakon dve nedelje ustanovljeno je da je devojka ubijena, a osumnjičeni je već uveliko bio u bekstvu.
Sjedinjene Američke Države pristale su na iranski predlog u 10 tačaka, tvrdi Teheran, dok je američki predsednik Donald Tramp u objavi naveo da je Vašington dobio taj plan i da on može da bude pouzdana osnova za pregovore.
Drugo veče zaredom zaposleni na tajkunskoj N1 održali su protest ispred zgrade ovog medija koji je dobio nove vlasnike i direktora, a njih su, kako se i očekivalo, podržali neki od najpoznatijih blokadera, očajni jer su, kako su uvereni, izgubili svoje glasilo za podršku u rušenju Srbije.
Suočavamo se sa situacijom da neki ljudi traže izbore, iako ne mogu da pobede, jer misle da time mogu da izvedu nekoga na ulicu i sprovedu neku novu obojenu revoluciju! Želim da građanima kažem da se to neće desiti!
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) "uhvatila" je juče u centru Beograda političara Vladana Đokića, koji se predstavlja kao rektor Beogradskog univerziteta, kako bezuspešno pokušava da vodi izbornu kampanju!
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde (SSP), u vidno besnom stanju zbog potpunog političkog debakla na lokalnim izborima u deset opština, zapretio je krvoprolićem na narednim parlamentarnim izborima ukoliko opozicija ne pobedi!
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Srbiji će danas nakon pretežno sunčanog jutra biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, dok se uveče u Banatu i na istoku Srbije ponegde očekuje kratkotrajna kiša. Temperature će se kretati od 2 do 16 stepeni.
Zavod za zaštitu spomenika kulture Niš saopštio je da su tokom arheoloških iskopavanja na lokalitetu Novosel kod Malče pronađeni deo naselja i grobovi čija se starost procenjuje na oko 8.000 godina.
Amerika je ušla u sukob sa pozicije sile koja je očekivala brz slom Irana, a iz njega izlazi pod salvom optužbi da nije ostvarila nijedan ključni cilj.
Film "Gospodar oluje", u režiji i po scenariju Zorana Lisinca i Domagoja Mazurana, premijerno je sinoć prikazan u Mts dvorani, dok redovna bioskopska distribucija počinje 9. aprila.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Pravilna ishrana bogata specifičnim nutrijentima može igrati ključnu ulogu u očuvanju i mogućoj regeneraciji hrskavice, kao i u dugoročnom zdravlju zglobova.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar