Na Novom Beogradu se desio incident u kojem je povređen mladić star oko 20 godina, kada su nepoznate osobe kamenovale gradski autobus, a prijavljen je policiji oko 17.30 časova.
Prema informacijama koje posedujemo, nakon kamenovanja autobusa kod Starog sajmišta koji saobraća na liniji 83, došlo je do oštećenja na staklu, nakon čega je mladić zadobio povrede.
Mladić prevezen u Urgentni
- Povređena je mlađa muška osoba i prevezena je u Urgentni centar - rekli su iz Hitne pomoći.
Nije poznato ko su akteri, kao ni zbog čega su bacali kamenje na autobus, a policija radi na rasvetljavanju celog slučaja.
Pomoćnik direktora policije general policije Dejan Luković izjavio je da nekoliko stotina pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova već četvrti dan za redom sprovodi snažnu akciju usmerenu na suzbijanju iregularnih migracija, a da im u tome pomažu i pripadnici Helikopterske jedinice MUP-a.
Svilajnčanin S.S (65) i sedamdesetjednogodišnjak iz istog grada, koji su na reci Velikoj Moravi lovili ribu aparatom na struju, pretkli su ribiočuvara koji je ušao u njihov čamac.
Epilog sinoćašnje tuče više osoba u Radničkom naselju Leskovac, je da su trojica muškarca završila u urgentnom centru Opšte bolnice u ovom gradu, a jedan će danas biti operisan, potvrđeno je za medije iz nadležnih ustanova i organa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pomoćnik direktora policije general policije Dejan Luković izjavio je da nekoliko stotina pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova već četvrti dan za redom sprovodi snažnu akciju usmerenu na suzbijanju iregularnih migracija, a da im u tome pomažu i pripadnici Helikopterske jedinice MUP-a.
Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije su danas, 28. juna, organizovali prikaz novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici, a potom i gađanja iz sredstava ratne tehnike na poligonu "Pasuljanske livade".
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži "Iks" povodom objave evroposlanika Andreasa Šidera u kojoj on podržava blokadere i meša se u unutrašnja pitanja Srbije.
U Srbiji će danas nizom manifestacija biti obeležen Vidovdan, državni, verski i istorijski praznik, koji se obeležava u znak sećanja na Kosovski boj 1389. godine, kada se srpska vojska suprotstavila prodoru Turaka na Balkan.
Tropski talas ne popušta, a visoke temperature danas su zahvatile gotovo celu Srbiju. Živa u termometru u pojedinim delovima zemlje dostigla je čak 36 stepeni, dok građani na sve načine pokušavaju da pronađu spas od nesnosne vrućine.
Na društvenim mrežama osvanulo je jezivo iskustvo jedne srpske porodice koja se vraćala sa letovanja. Zbog jednog, naizgled sitnog propusta, mogli su da dožive ozbiljnu tragediju, a sumnjaju da je do svega došlo nakon boravka u Bugarskoj.
Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije danas, 28. juna, organizuju prikaz novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici, gde prisustvuje i predsednik Aleksandar Vučić.
Narodno verovanje za Vidovdan kaže da bi danas trebalo obratiti posebnu pažnju na vremenske prilike, jer se veruje da one mogu nagovestiti kakva će biti godina pred nama.
Avioni F-16 koje je Zapad isporučio Ukrajini nisu postali prava zamena za sovjetske lovce MiG-29, piše „Militari voč magazin“, komentarišući ruski udar na aerodrom OSU kod Nikolajeva, gde su, prema tvrdnji Ministarstva odbrane Rusije, uništena dva ukrajinska MiG-29.
Zapad Sjedinjenih Američkih Država zahvatilo je više velikih šumskih požara, a najteža situacija je u Juti, gde se požar Kotonvud proširio na više od 92.000 hektara i još nije stavljen pod kontrolu.
Kremlj bi novu mobilizaciju mogao da objavi već u septembru, posle izbora, jer vlast ne želi da pre glasanja dodatno nervira građane i ruši sliku „stabilnosti“, tvrdi „Ukrajin kontekst“.
Bivši ministar spoljnih poslova Ukrajine Vadim Pristajko upozorio je da bi pokušaj Kijeva da uvuče Belorusiju u rat mogao da se vrati kao najopasniji mogući bumerang.
Glumac Tihomir Arsić preminuo je 7. decembra 2020. godine. Tokom svoje dugogodišnje karijere bio je jedan od miljenika "sedme sile" jer je medijima rado izlazio u susret i davao intervjue.
Postoje oni bezvremenski kolači koji instant budne nostalgiju. Mirišu na detinjstvo, toplinu doma i maminu ili bakinu svesku sa receptima. Upravo takve su i ledene kiflice.
Bikovima, Rakovima i Ribama sreća se konačno osmehnula. Za njih brige idu u zaborav, jer im je put otvoren ka neograničenom izobilju i iskrenoj ljubavi.
Poznata voditeljka Sanja Marinković rešila je da do kraja raskrinka sramnu prošlost kontroverzne rijaliti zvezde, pa je pred milionima izvukla spisak njenih intimnih odnosa!
Pevač Stanko Nedeljković Bađi odlučio je da proda nekretninu u beogradskom naselju Medaković. Reč je o prostranoj kući od 270 kvadrata, koja se nalazi na placu od 4,04 ara.
Sigurni smo da znate svaku reč pesme "Vidovdan", a kompozitor i tekstopisac Milutin Popović Zahar otkrio je kako je davne 1989. godine ona zapravo nastala.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.