Pucao na policiju, oni ga izrešetali! Ubijen jedan od aktera filmske pljačke zlatare u Suvoj Reci
Podeli vest
Jedan od razbojnika koji je 22. novem,bra izvršio filmski rpepad na zlataru u Suvoj Reci kada je ukraden nakit vredan 250.000 evra ubije je u obračunu sa policijom u Prištini.
Kako prenose mediji Albanac D.G. učesnik spektakularne pljačke zlatare ubijen je sinoć u obračunu sa policijom u naselju Dragodan u Prištini.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bečeju uhapsili su L. D. (50), K. K. (26) i G. K. (18), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo razbojništvo.
Nepoznati počinioci upali su u dom starije žene, u novopazarskom naselju Jerka, vezali je i pod pretnjom da će je ubiti oteli joj 10.000 evra, veću kočinu zaltnog ankita i pobegli njenom "škodom".
01.11.2023
10:03
Navodno opkoljeni razbojnik je zapucao i ranio jednog policajca, a onda je izrešetan.
Inače policija je ranije uhapsila dvojicu osumnjičenih u vezi sa pljačkom u Suvoj Reci i njima je određen pritvor.
Prema nezavničnim informacijama jedan od uhapšenih je Bujar Baša iz Prizrena koji je odležao zatvorsku kaznu od 16 godina i osam meseci, a u više navrata je bežao iz zatvora i tokom bekstva pljačkao zlatare.
Četvorica maskiranih razbojnika naoružanih "kalašnjikovima" opljačkali su juče nešto posle 15 sati zlataru u Suvoj Reci, a kada je naišla patrola zapucali su i ranili jednog policajca.
Baka Jelena koju su razbojnici pretukli i opljačkali, pretprošle noći u Bačkom Petrovom Selu kod Bečeja, sada se oseća sigurnije uz svog novog prijatelja, psa čuvara kojeg je dobila od dvojice meštana.
25.11.2023
14:26
Podsetimo četvorica maskiranih razbojnika naoružanih "kalašnjikovima" opljačkali su22. novembra, nešto posle 15 sati zlataru u Suvoj Reci, a kada je naišla patrola zapucali su i ranili jednog policajca.
Na snimku sa sigrnosnih kamera sa jednog objekta u blizini opljačkane zlatare vidi se kako dok trojica maskiranih razbijaju vitrine i trpaju nakit u torbe, četvrti ostaje pored otvorenih vrata automobila kojim su se dovezli i u rukama stoji sa "kalašnjikovom".
Interesantno je da dok je trajala ova filmska pljačka ulicom su prolazili automobili, a vide se i prolaznici, koji uopšte nisu reagovali.
Snimak od dva minuta se završava pucnjavom jer je ipak neko obavestio policiju i kada je patrola iznenadila razbojnike počelo je puškaranje u kojem je ranjen jedan policajac.
Kako su saopštili iz policije povređenom policajcu ukazana je lekarska pomoć i on je van životne opasnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bečeju uhapsili su L. D. (50), K. K. (26) i G. K. (18), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo razbojništvo.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelana, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 28. i 29. aprila 2026. godine.
Udarne pesnice tajkunske antisrpske televzije N1, Žaklina Tatalović i Mladen Savatović, danas su zakukali na sav glas na društvenoj mreži Iks, objavivši, najblaže rečeno, patetične poruke.
Ekskluzivni intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića čuvenim britanskim novinarima i nekadašnjim diplomatama, Alisteru Kembelu i Roriju Stjuartu, odjeknuo je u čitavom svetu, a posebno u Ruskoj Federaciji, gde mediji te zemlje masovno dele segmente rzgovora, a posebno jednu izjavu šefa naše države.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.
Rezervisani su prostor ispred Doma Narodne skupštine, Trg Nikole Pašića, kao i okolne ulice do Trga Republike. Glišić je dodao da je prijava skupa podneta u skladu sa propisima i u zakonskom roku.
Nova generacija modela automobila "bmw 2 gran kupe", koja je na tržištu od 2025. godine, modernija je, luksuznija i unapređena sa više tehnoloških segmenata, nego što je ranije bio slučaj. Ovo je primer sportskog automobila koji se koristi i za svakodnevnu vožnju. Cena se kreće od 37.000 evra.
U naučnom istraživanju, objavljenom u časopisu "Nature Communications Psychology", navodi se da snovi oponašanju trenutke iz svakodnevnog života, a obične scene pretvaraju u živopisne prizore.
Kina polako potiskuje Rusiju u oblasti Srednje Azije, pre svega Kirgistanu i to u trenucima kada je Moskva pod teretom sad već četvorogodišnjeg rata u Ukrajini.
Bivši direktor FBI Džejm Komi optužen je je ponovo, ovaj put zbog fotografije školjki za koju su zvaničnici Ministarstva pravde rekli da predstavlja pretnju predsedniku Donaldu Trampu.
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Agrumi poput limuna, limete i pomorandži cenjeni su zbog osvežavajućeg ukusa i velike količine vitamina, ali lako mogu da izgube svežinu ako se ne čuvaju pravilno.
Ako još nemate plan za Prvi maj, dva jezera u komšiluku izdvajaju se kao savršene destinacije za kratak beg iz grada Bledsko jezero u Slovenija i Ohridsko jezero u Severna Makedonija.
Već neko vreme svi bruje o povratku pevača Milana Stankovića na scenu posle nekoliko godina pauze, a sada je to prokomentarisala i njegova koleginica Tamara Milutinović.
Folkerka Dara Bubamara našla se u centru skandala kada je krenula da kruži audio poruka u kojoj je pričala o seksu, a sada je navodno otkriven i identitet dečka o kom je pričala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar