Zadavio Nou kablom pa je raskomadao zbog raskida! Svirepi ubica transrodne žrtve ostaje u pritvoru
Podeli vest
Viši sud u Beogradu produžio je za još 30 dana pritvor Ognjenu Dabetiću (33), osumnjičenom da je iz niskih pobuda, mržnje i netrpeljivosti na podmukao način ubio transrodnu Nou Milivojev (18) iz Kovina.
- Pritvor mu je produžen da ne bi ponovio krivično delo u kratkom periodu i zbog uznemirenja javnosti - potvrdila je portparol tog suda Milica Veličković.
Pred kraj 2023. godine Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv IT stručnjaka Ognjena D. (33) zbog sumnje da je na podmukao način lišio života Nou Milivojev (18), svoju emotivnu partnerku i poznatu tiktokerku.
Boba Milivojev je majka koja je 6. jula ostala bez deteta. Danima je čekala da se pojavi na njenim vratima sa prepoznatljivim osmehom. Umesto toplog zagrljaja i najveće radosti, njihova porodična kuća u Kovilju zavijena je u crno.
08.08.2023
12:34
Prema navodima optužnice, postoji opravdana sumnja da je on 17. i 18. juna prošle godine u iznajmljenom stanu u centru Beograda, u kojem je prijavljeno stanovao, iz niskih pobuda - mržnje i netrpeljivosti, ubio Nou sa kojom je prethodno bio u emotivnoj vezi.
To je, kako se sumnja, učinio zbog subjektivnog osećaja izneverenosti i ponašanja žrtve prema njemu, što je posledica nemogućnosti okrivljenog da prihvati prekid veze i komunikacije.
Dabetić je najpre obnovio kontakt i susrete sa tek punoletnom Milivojev pa je kritičnog dana zloupotrebio njeno poverenje i emotivnu vezanost tako što je pozvao kod njega u stan, gde su se najpre posvađali i fizički sukobili, a potom je udavio električnim kablom.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas su saslušani svedoci povodom ubistva tiktokerke Noe Milivojev (18), kojoj je dečko Ognjen Dabetić (33) presudio sredinom juna u svom stanu u centru Beograda, i to najverovatnije davljenjem, a onda komadanjem njenog tela.
Za mnoge je brat blizanac ubijene Noe Milivojev (18) i dalje enigma, ali je i to sada demistifikovala Ana Marija Pavlović, drugarica i cimerka brutalno ubijene tiktokerke.
22.07.2023
20:44
Nakon toga je telo vukao po drvenom podu galerije, pa niz stepenice do kupatila, gde je u tuš kabini uz pomoć noža raskomadao i delove rasporedio u PVC kutije, burad i kante, zalio ih hemikalijama bazne reakcije i dodao supstance koje sadrže amfetamin, mirtazapin, klozapin, paracetamol i ibuprofen.
Nađena posle tri nedelje
Telo nesrećne Noe, koja je rođena kao Đorđe Milivojev, pronađeno je u Dabetićevom stanu 6. jula, tri nedelje posle prijave njenog nestanka. Okrivljenom preti kazna doživotnog zatvora zbog ovog svirepog zločina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pred kraj 2023. godine Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv IT stručnjaka Ognjena D. (33) zbog sumnje da je na podmukao način lišio života Nou Milivojev (18), svoju emotivnu partnerku i poznatu tiktokerku.
Ruska svemirska agencija Roskosmos potvrdila je planove za izgradnju elektrane na Mesecu do 2036. godine, čime Moskva jasno pokazuje ambiciju da pređe sa simboličnih misija na trajno i dugoročno prisustvo na Zemljinom prirodnom satelitu.
Danas u Evropi postoji strana koja se zalaže za rat i strana koja se zalaže za mir, a trenutno je u prednosti ona koja zagovara rat, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban.
Dok se predstavlja kao moralna vertikala i kritičar režima, Čedomir Čupić, profesor u penziji i jedan od ideologa blokadera, ponovo je izašao u javnost sa uvredama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, tvrdeći da sa njim nema dijaloga.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije.
Ugledni novinari sa Kosova i Metohije i iz centralne Srbije upozoravaju da jezive poruke koje dolaze od diktatora Aljbina Kurtija, ne ugrožavaju samo rad i bezbednost medija, već predstavljaju vrhunac višedecenijske diskriminacije srpskog jezika u institucijama Prištine, dovodeći u pitanje ono što, prema rečima Vuka Karadžića, čini samu srž opstanka jednog naroda.
U vreme društvenih mreža i interneta kada je, čini se nikad lakše baviti se novinastvom, još uvek ima pojedinica koji čuvaju stari duh i šmek profesije.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Severnokorejski lider Kim Džong Un uputio je čestitku ruskom predsedniku Vladimiru Putinu povodom Nove godine, u kojoj je poručio da su korejsko-ruski odnosi dodatno ojačani 2025. godine kao najiskreniji savez, prenela je Korejska centralna novinska agencija (KCNA).
Vlada kancelara Fridriha Merca pokreće duboku reformu nemačke bezbednosne politike, omogućavajući Federalnoj obaveštajnoj službi (BND) prelazak sa klasičnog prikupljanja podataka na aktivne ofanzivne operacije u inostranstvu. Time se prvi put formalno otvara prostor za delovanje BND protiv protivnika u tzv. "sivoj zoni" sukoba.
Danas u Evropi postoji strana koja se zalaže za rat i strana koja se zalaže za mir, a trenutno je u prednosti ona koja zagovara rat, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban.
Supruga holivudske legende Brusa Vilisa, Ema Heming Vilis, objavila je potresan tekst o tome kako njihova porodica dočekuje praznike nakon teške dijagnoze glumca.
Zima može uticati na seksualni život, jer hladni dani i niže temperature često smanjuju želju i udobnost. Ipak, postoji nekoliko trikova koji mogu učiniti vaše trenutke toplijim i zanimljivijim.
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Filip Đukić u filmu koji snimaju takmičari u "Eliti" glume zaljubljen par zbog čega su se i poljubili pred cimerima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar