Telohranitelj Ane Nikolić i Legijine žene izrešetan u Mirijevu! Džin ubijen sa pet hitaca u potiljak!
Podeli vest
Dejan Milačić Džin (35) iz Cetinja, lični telohranitelj pevačice Ane Nikolić i Aleksandre Ivanović, supruge Milorada Ulemeka Legije, ubijen je ispred kuće u kojoj je iznajmio stan u Ulici Matice srpske u beogradskom naselju Mirijevo!
Dejan Milačić Džin (35) iz Cetinja, lični telohranitelj pevačice Ane Nikolić i Aleksandre Ivanović, supruge Milorada Ulemeka Legije, ubijen je ispred kuće u kojoj je iznajmio stan u Ulici Matice srpske u beogradskom naselju Mirijevo!
Poznati crnogorski kockar Igor Ćosović Ćoske (27) i njegov prijatelj Zoran Jovanović (34) likvidirani su 26. decembra 1996. godine ispred restorana "Franš", u Bulevaru JNA. Tačno pre 27 godina.
Ivan Jovanović (45), poznatiji kao Ivča Plavi, likvidiran je 7 novembra 2016 godine hicima iz automatske puške u "sačekuši" kod "Četničke kafane" u Jagodini.
06.11.2023
08:57
Milačiću, koji je radio i kao obezbeđenje u klubu "Teatro", sa leđa je prišao nepoznati napadač i pucao mu u glavu. Ova likvidacija, za koju mnogi tvrde da je profesionalno izvedena, nije rasvetljena ni posle 11 godina i ubica i dalje izmiče policiji.
Ubica izleteo iz žbuna
Cetinjanin je 15. februara 2013., oko 21.20 sati, došao do Mirijeva automobilom i uparkirao ga do same kapije. Dok je izlazio iz vozila, nepoznata osoba je iskočila iz žbuna i sasula u njega ceo šaržer, samo u potiljak mu je ispaljeno pet metaka!
Slaviša Pavić Pirke (26), pripadnik "bežanijskog klana", likvidiran je u prvoj mafijaškoj pucnjavi u Beogradu pre tačno 30 godina u bašti FK "Bežanija". Do danas taj zločin nije rasvetljen.
U medijima se brzo pojavio snimak ubistva sa pumpe u Rušnju kada je likvidiran srpski Eskobar Ranko Radošević.
09.03.2023
20:40
Uprkos činjenici da je bio teško ranjen, on je puzao desetak metara ka ulazu u stan i tu izdahnuo. Bio je izuzetno krupan i jak.
Foto: EPA
Legijina supruga Aleksandra Ivanović posle jednog od suđenja
Ubistvo Milačića isplanirano je do tančina, a o motivima se do danas ispredaju različite teorije. Dok neki pominju njegov sukob u Crnoj Gori i da je reč o osveti, godinama se spekulisalo i da je njegovoj smrti kumovala tuča u toku novogodišnjeg nastupa Ane Nikolić na splavu "Bolivud".
Navodno je njen nastup prekinut kada je Milačić, kako se pričalo, metalnim šipkama napao obezbeđenje splava, smatrajući da ne poštuju dovoljno Anu. Kolale su priče da je u popularnu pevačicu bio potajno zaljubljen, iako je imao suprugu i dobio sina neposredno pre likvidacije.
- Užasna je tragedija to što se dogodilo. Saosećam sa njegovom porodicom i bližnjima. Moje duboko saučešće - izjavila je tada Nikolićeva za medije.
I pre ubistva Džin je bio na meti napada, o čemu svedoči i jedan od njegovih ranijih statusa na Fejsbuku: "Niko mi ništa ne može, pa puca u mene iz pištolja, jer sam čudovište na snagu. Redovne treninge rvanja obavljam u Beogradu!"
Takođe se pominjao i njegov sukob sa jednom navijačkom grupom "Crvene zvezde" iz Novog Beograda. Osim pomenutih, kao mogući motiv zločina provejavala je i teza o osveti zbog žestoke svađe u Crnoj Gori.
Dok je bio na Cetinju, navodno se posvađao zbog nekog posla sa nepoznatim Crnogorcima. Samo nekoliko dana pre likvidacije, vratio se u Beograd i policija je sumnjala da je upravo ta svađa rezultirala brutalnom osvetom.
Opomena Miši Banani?
Operativci beogradske policije nisu isključivali ni mogućnost da je Milačićevo ubistvo naručeno kao opomena Aninom bivšem momku Rodoljubu Raduloviću (Miši Banani), visokorangiranom pripadniku klana Darka Šarića, da pazi šta priča.
Foto: printscreen
Pevačica bila i u vezi sa odbeglim Rodoljubom Radulovićem
Iako je njihova burna veza bila okončana, navodno je odbegli Radulović i dalje bio mnogo vezan za pevačicu i brinuo za njenu sigurnost "iz daleka".
U istrazi je tada svedočila i pevačica koja je rekla da ne zna ništa o razlozima njegovog ubistva, da je sa ubijenim Milačićem bila u korektnim odnosima i da je on čuvao.
Ubijeni Cetinjanin u Srbiji nije imao krivični dosije, a u Crnoj Gori je privođen zbog posedovanja oružja. U martu 2012., posle kraće svađe, hicem iz pištolja je lakše ranio prijatelja iz detinjstva Milana Beladu, koji je odbio kasnije da ga krivično goni.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznati crnogorski kockar Igor Ćosović Ćoske (27) i njegov prijatelj Zoran Jovanović (34) likvidirani su 26. decembra 1996. godine ispred restorana "Franš", u Bulevaru JNA. Tačno pre 27 godina.
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Nemačka ekonomija sve teže podnosi posledice sopstvene energetske politike, koja je godinama predstavljana kao model budućnosti, ali je u praksi dovela do skupе struje, gašenja ključnih izvora energije i sve većeg pritiska na industriju.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oštro je reagovala i javno demantovala još jedan pokušaj medijske manipulacije i širenja dezinformacija od strane tajkunske televizije N1 i novinarke Jovane Gligorijević.
Tokom gostovanja u Info jutru u studiju Informera, Andrija Knežević (8) je učestvovao u kratkom kvizu o FK Crvena zvezda, gde je pokazao iznenađujuće dobro znanje o klubu koji navija, ali i dobio poklone koji su ga potpuno iznenadili.
Jedna čitateljka Informera poslala je fotografiju mladića za kojeg kaže da ima oko 20 godina, a koji je, verovali ili ne, nosio patike u obliku stopala.
Ovogodišnji prvomajski marševi širom Francuske protekli su u znaku borbe za očuvanje 1. maja kao jedinog zakonom zagarantovanog neradnog dana za zaposlene.
Predsednik SAD Donald Tramp je putem svoje društvene mreže Trut sošl najavio drastično povećanje carina na uvoz automobila i kamiona iz Evropske unije, optužujući Brisel za kršenje postignutih dogovora.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je u petak u Beloj kući da Sjedinjene Države nisu spremne da prihvate najnoviji predlog Irana za okončanje sukoba koji već dva meseca potresa Bliski istok.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
"Heroji radničke kalse", "Varljivo leto `68" i "Tesna koža" samo su neka od domaćih ostvarenja koje je idealno pogledati za prvomajske praznike, a otkrivamo i zbog čega.
Kad pas zeva dok ga mazite, to ne mora da znači samo jednu stvar. Za razliku od ljudi, kod pasa zevanje nije povezano samo sa umorom, već često služi kao oblik komunikacije.
Kralj Čarls i kraljica Kamila priveli su kraju posetu Sjedinjenim Američkim Državama. Uoči polaska na aerodrom, srdačno su se oprostili od predsednika SAD Donalda Trampa i prve dame Melanije Tramp. Tokom tog susreta dogodio se detalj koji nije promakao pažnji prisutnih.
Jedna od stvari koja može primetno da ubrza telefon jeste brisanje keš memorije, odnosno privremenih podataka koje aplikacije neprestano stvaraju tokom korišćenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar