Na ovom putu je svirepo ubijena mala Danka Ilić! (FOTO)
Podeli vest
Danka Ilić (2) ubijena je 26. marta, nakon što su je dvojica radnika JKP "Vodovod" udarili službenim automobilom, a zatim ju je jedan od njih i zadavio. Za njom se tragalo deset dana, sve dok počinioci gnusnog zločina nisu priznali da je ubijena.
Danku su automobilom udarili dok se nalazila na putu malo ispod mesta na koje ju je majka dovela kako bi se igrala. Upravo sa tog mesta se u program Informer TV uključila i naša dopisnica Vesna Jović.
Tragovi od bagera, cveće, sveće i jeziva tišina danas u Banjskom Polju. Tri dana nakon što su porodici Ilić stigle najstrašnije vesti, da je njihova dvogodišnja ćerka Danka, za kojom je tragala cela Evropa, ubijena, mesto u kojem je do skoro sve vrvelo od policije, vatrogasaca i inspektora sada je pusto. Samo pokoji jecaj komšija koji prosto ne mogu da skriju tugu kada prođu kraj kuće kod koje je poslednji put viđena malena Danka.
Predsednik SRS, dr Vojislav Šešelj gostovao je na Informer televiziji i komentarisao udarnu temu koja danima trese Srbiju - zversko ubistvo dvogodišnje devojčice iz Bora Danka Ilić, koje su počinili monstrumi Srđan Janković i Dejan Dragijević.
Svi kontakti Dejana Dragijevića (50) i Srđana Jankovića (50) osumnjičenih da su ubili Danku Ilić (2) su pod lupom policije kako bi se ispitalo da li su nekome od njih ispričali šta su uradili i gde je devojčicino telo.
Vest da su osumnjičeni priznali ubistvo nestale dvogodišnje devojčice Danke Ilić, kao i da su njeno telo bacili na deponiju potresla je Srbiju.
04.04.2024
20:34
Podsetimo, dvogodišnja Danka Ilić nestala je 26. marta u Banjskom polju kod Bora, a pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su u četvrtak, nakon desetodnevne opsežne akcije, detaljnih provera svih tragova i informacija uhapsili J. S. (50) i D. D. (50), zbog sumnje da su ubili devojčicu. Dvojica osumnjičenih u potpunosti su priznali izvršenje ovog zločina, saopštio je tada MUP.
Dok je ne samo Srbija, već ceo region, strepeo nad sudbinom nestale Danke, dok su susedne države nudile pomoć u potrazi za dvogodišnjom nestalom devojčicom iz Bora, dok je njena smrt sve rasplakala - ima i onih koji su bez imalo pijeteta prema nedužnom malom životu uzetom zlom i bezumljem to iskoristili za promociju politike.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tragovi od bagera, cveće, sveće i jeziva tišina danas u Banjskom Polju. Tri dana nakon što su porodici Ilić stigle najstrašnije vesti, da je njihova dvogodišnja ćerka Danka, za kojom je tragala cela Evropa, ubijena, mesto u kojem je do skoro sve vrvelo od policije, vatrogasaca i inspektora sada je pusto. Samo pokoji jecaj komšija koji prosto ne mogu da skriju tugu kada prođu kraj kuće kod koje je poslednji put viđena malena Danka.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je svojevrstan izazov blokaderima koji su duže od godinu dana na najstrašniji način rušili Srbiju, a potom na jednom od svojih poslednjih skupova u Novom Sadu na sva usta počeli da govore o zakonima o lustraciji i poreklu imovine.
Da li izbor Kristofera Hila na mesto savetnika "Pupin inicijative" otkriva da ova organizacija, zadužena za jačanje uticaja Srbije u Vašingtonu, ima drugačije planove?
Bivša učesnica Exatlona Srbija Amela Melegi u specijalnoj emisiji na televiziji Informer otkrila je da očekuje da dođe do pucanja prijateljskih odnosa unutar Crvenog tima.
Nažalost, Amela Melegi je zbog povrede bila prinuđena da napusti Exatlon, a kako portal Informer saznaje ona je pokidala prednje ukrštene ligamente kolena, zbog čega joj preti operacija.
Učesnica Sanja Kalinović često je na meti svojih saboraca koji je gotovo svakodnevo izbegavaju, što je zapalo za oko kako gledaocima, tako i prodršci ostalih takmičara.
Tokom gostovanja u Specijalnoj emisiji o Exatlonu prijateljica Sanje Kalinović šokirala je sve prisutne, uključujući i devojku Nemanje Radovanovića, izjavom da će se Sanja možda zaljubiti u Nemanju!
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Danas je ispod Beogradske tvrđave, povodom Krstovdana, u organizaciji Kraljevskog reda vitezova održano plivanje za Časni krst, a 33 učesnika je u duhu zajedništva zajedno iznelo krst iz vode.
Edna iz Ugande i Momčilo iz Srbije upoznali su se pre sedam godina u Kampali, glavnom i ujedno najvećem gradu Ugande. Posle tri godine zabavljanja, usledilo je venčanje, ubrzo su postali roditelji devojčice, a od jesenas žive u Nišu!
Po njemu ime nose mnoge ulice, Klinički centar u Beogradu, druge zdravstvene ustanove i jedna osnovna škola. On je čuveni lekar koji je zadužio srpski narod.
Vatrogasne ekipe iz Čačka i Kraljeva sa sedam vozila lokalizuju požar u čačanskom selu Kukići koji je izbio popodne u halama za proizvodnju kiselog kupusa.
Rusija će do 2027. godine pokrenuti sopstvenu mrežu satelitskog interneta, po uzoru na Starlink kompanije Spejs Iks Ilona Maska, izjavio je Dmitrij Bakanov, direktor ruske svemirske agencije Roskosmos.
Venecuela ima suvereno pravo da sama bira svoje saveznike i da održava odnose sa Kinom, Rusijom, Iranom i Kubom, poručila je privremena predsednica Venecuele Delsi Rodrigez, odbacujući mešanje Sjedinjenih Američkih Država i osuđujući agresivan stav Vašingtona prema njenoj zemlji, prenose svetski mediji.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Ćerka legendarnog glumca Tihomir Arsić, Vera Arsić, odlučila je da nastavi porodičnu tradiciju i krene putem glume, profesije po kojoj njenog oca pamti čitava Srbija.
Svi smo barem jednom razlišljali kako da operemo perjanu jaknu kod kuće, a da zadržati joj savršeni pufnasti oblik. Sada postoji trik koji je posato viralan.
Pametni telefoni koriste magnetometar, senzor koji meri zemljino magnetno polje, kako bi odredili orijentaciju uređaja, što koriste aplikacije poput Gugl Maps.
Pevačica Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, doživela je neprijatnost u Štutgartu kada je klavijatura njenog muzičara prestala da radi, zbog čega je nastup otkazan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar