Čamac se zakucao u gumu punu ljudi! Jedan čovek ima prelom lobanje, troje povređeno!
Podeli vest
Strašna nesreća dogodila se na reci Savi, danas oko 18.30 sati, kod plaže u naselju “29. novembar”, je čamac naleteo na gumu koju je vukao a na kojoj se vozila grupa prijatelja.
M.P (39), koji je bio među četvoro ljudi na gumi, zadobio je teške povrede.
Porodica sprema sahranu Jadranke Mor (41) čije je telo izvučeno iz Save nakon što je brod udario u čamac u kom je bila sa mužem i Srđanom Radosavljevićem (42) za kojim se još traga, pišu portali.
Potraga za Srđanom Radosavljevićem (42) koji je u petak uveče nestao u reci Savi nakon što je teretni brod udario u čamac u kom je bio sa kumovima, inače bračnim parom Mor, još uvek traje.
07.07.2024
17:32
Prema rečima očevidaca, nesreća se dogodila kada je čamac naleteo na gumu. Miloš je u incidentu zadobio otvorene povrede, prelom ruke i prelom lobanje. Hitno je prebačen u najbližu bolnicu.
Ostali članovi grupe prošli su s lakšim povredama, ali saznajemo još uvek nezvanično.
Nadležne službe su na terenu i istražuju sve okolnosti ovog tragičnog događaja, piše Kurir.rs.
Dva dana je prošlo od strašne nesreće na reci Savi u Beogradu, kada je teretni brod udario u čamac u kom su bile tri osobe. Nažalost, telo jedine žene koja je to veče bila na čamcu je isplivano na Sava promenadi, a kako pišu portali, reč je o Jadranki Mor (41).
Nakon prijave da se dana 05.07.2024. godine u večernjim časovima dogodila plovidbena nezgoda na levoj obali reke Save javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je zajedno sa policijskim službenicima PI za bezbednost na rekama Beograd i PU za grad Beograd UKP osmog odeljenja obavio uviđaj lica mesta.
Strašna nesreća dogodila se sinoć nešto pre 22 sata, na Savi kod Ade Međice, kada je teretni brod koji prevozi mašine udario u čamac u kom su bile tri osobe.
Službe Hitne pomoći izvukle su noćas iz Save telo ženske osobe, koja se vodila kao nestala nakon sudara teretnog broda i čamca, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Porodica sprema sahranu Jadranke Mor (41) čije je telo izvučeno iz Save nakon što je brod udario u čamac u kom je bila sa mužem i Srđanom Radosavljevićem (42) za kojim se još traga, pišu portali.
Zapadne vojne strukture pripremaju specijalnu operaciju u blizini ruskih granica, a čak sedam konkretnih scenarija predviđa raspoređivanje trupa, municije i oružja širom istočne Evrope, tvrde britanski analitičari iz instituta RUSI.
Ukrajinske oružane snage intenzivirale su napade na energetsku infrastrukturu u Kurskoj i Belgorodskoj oblasti, saopštilo je danas Ministarstvo odbrane Rusije, optužujući Kijev za kršenje prethodnog dogovora o uzdržavanju od takvih udara.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danonoćnim radom se bori da očuva ekonomiju i nastavi napredak naše zemlje, a opozicija se iz sve snage trudi da je satre.
Profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu Čedomir Antić kaže da je predstavljanje rektora Đokića za lidera opozcije greška kao što je to bilo sa Sašom Jankovićem.
Advokat Vladimir Đukanović oglasio se na društvenoj mreži Iks nakon višečasovne blokade Informer TV i preneo poruku našeg glavnog i odgovornog urednika Dragana J. Vučićevića.
Tokom blokade i pokušaja izazivanja talačke krize, medijska kuća Informer TV je pokazala da je jača nego ikad. Iako je predmet pokušaja zabrane i blokade, Informer TV je nastavila sa normalnim radom, čime je dokazala svoju otpornost i moć uticaja na javnost.
Pratimo blokadu Informer TV direktno sa lica mesta, kao i sva ključna dešavanja u zemlji i svetu. Verujemo da će epicentar događaja biti upravo ispred naše redakcije!
Predsednik Srpske radikalne stranke doktor Vojislav Šešelj gostovao je u Info jutru kod voditeljke Staše Koprivice i tom prilikom komentarisao aktuelne teme.
Voditelj Jovan Memedović je u ovonedeljnoj emisiji "Superpotere" doneo predmet koji neodoljivo podseća na štap i vidno zbunio takmičare, ali i publiku!
Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije (RHMZ) Srbija je pod uticajem umerenog toplog vazduha. Jutarnja merenja od 5 do 9 stepeni, a najviša od 13 do 17 .
U selima oko Vranja ovih dana je u jeku sezona sremuša. Berača na sve strane, a sem za svoje potrebe, vezice ovog zdravog divljeg povrća prodaju i na pijaci.
Slovenac Domen Prevc je nosi svetski rekoder! Leteo je kao niko nikada do sada na poslednjem nadmetanju sezone Svetskog kupa, a skok dug 254,5 metara najbolji je planetarni rezultat.
Fudbaleri Reala nastavili su šampionsku trku pobedom nad Levanteom rezultatom 3:2, ali meč je obeležila kontroverzna odluka sudije Pabla Gonzalesa, koja je izazvala nezadovoljstvo gostujuće ekipe, kao i trenera ekipe Levantea.
Finansijski fer plej koji je Evroliga uvela je jedan od najvećih autogolova u istoriji evropske košarke. Pravi pucanj u sopstvene noge, poručuje jedan od najpoznatijih košarkaških agenata Miško Ražnatović u intervjuu za "Mocart sport".
Nekadašnji ski skakački šampion Primož Peterka, koji je osvajao Svetski kup i turneju Četiri skakaonice, suočava se s teškim životnim preokretima nakon završetka sportske karijere.
Studenti koji su učestvovali u protestima u znak podrške Gazi na američkim univerzitetima postali su meta nadzora i digitalnog prepoznavanja lica — upravo je njihova identifikacija označila početak nove prakse u Sjedinjenim Američkim Državama.
Evropska unija pozvala je sve građane u 27 zemalja članica da pripreme kućni komplet za trodnevno preživljavanje, u svetlu rastućih pretnji od rata i prirodnih nepogoda.
Demonstranti su danas organizovali proteste ispred prodajnih salona kompanije Tesla u više američkih i evropskih gradova, izražavajući nezadovoljstvo zbog masovnih otpuštanja koja sprovodi kancelarija za „vladinu efikasnost“ pod kontrolom Ilona Maska.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je u subotu da ne isključuje mogućnost upotrebe vojne sile u okviru svoje kampanje za preuzimanje kontrole nad Grenlandom – autonomnom teritorijom pod suverenitetom Danske, koja je već više puta odbacila slične inicijative.
Ukrajinske oružane snage i dalje su aktivne na teritoriji Rusije, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u poruci objavljenoj na svom Telegram kanalu.
Na Aerodromu Nikola Tesla u Beogradu, paparaco Informera uslikao je popularnog glumca Marka Gvera kako čeka svoj prtljag, nakon što je stigao avionom iz Tivta.
Mnogi se oslanjaju na botoks i kozmetičke tretmane za očuvanje mladalačkog izgleda kože, ali priroda nudi jednostavne i efikasne alternative. Čajevi bogati antioksidansima, vitaminima i mineralima poboljšavaju izgled kože i podstiču proizvodnju kolagena.
Balon suknje, koje su osvajale modne piste kroz decenije, ponovo se vraćaju, ovaj put u modernim, opuštenim kombinacijama koje osvajaju u 2025. godini.
Pevač Toše Proeski koji je život izgubio u saobraćajnoj nesreći ostavio je iza sebe mnogo hitova, a pesmu "Soba za tugu" napisao je čovek koji je ubio ljubavnika svoje žene i koji je u trenutku pisanja stihova bio na odsluženju zatvorske kazne.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar