Mladić (34) poginuo pred svadbu! Sleteo sa nadvožnjaka na ulazu u Leskovac! (FOTO)
Podeli vest
Muškarac M. S. (34), poginuo je, dok su dve osobe povređene kada je vozač putničkog vozila, izgubio kontrolu nad automobilom i sleteo sa nadvožnjaka na ulazu u leskovačko naselje Ančiki.
Kako saznajemo, vozač automobila M.S., koji je poginuo, spremao je svadbu u avgustu. Uzrok nesreće neprilagođena brzina, nezvanično se saznaje.
U mestu Orašac kod Arandjelovca oko 15 časova došlo je do dve saobraćajne nezgode. Prema rečima očevidaca Lastin autobus iz Mladenovca pun putnika prevrnuo se u kanal pored. Puta dok je na svega nekoliko kilometara pre te nezgode došlo do sudara dva vozila.
Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila kod Zrenjanina.
19.07.2024
09:25
Prizor na licu mesta je stravičan. Saobraćaj je bio zaustavljen i napravila se velika kolona prema Ančiki, a na starom auto-putu, preko koga se nalazi nadvožnjak, saobraćaj se odvijao jednom trakom.
Vukašin Milošević (26) iz Jabučja izazvao je mrtav pijan (1,72 promila alkohola u krvi) tešku saobraćajnu nesreću na putu Lajkovac-Skobalj u kojoj je stradao Branislav Jevrosimović (44)!
15.07.2024
21:50
Na licu mesta su odmah stigli Hitna pomoć, policija i vatrogasci. Prizor bespomičnog tela, koje je kasnije pokriveno je bio stravičan. Ljudi koji su ceo prizor posmatrali su gotovo plakali, objavio je portal Jugmedia.rs.
Motociklista (50) nalazi se u teškom stanju u bolnici nakon što je danas, oko 14 sati, izgubio kontrolu nad dvotočkašem i zakucao se u banderu u Valetinskoj ulici na Paliluli.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U mestu Orašac kod Arandjelovca oko 15 časova došlo je do dve saobraćajne nezgode. Prema rečima očevidaca Lastin autobus iz Mladenovca pun putnika prevrnuo se u kanal pored. Puta dok je na svega nekoliko kilometara pre te nezgode došlo do sudara dva vozila.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Takozvani kosovski premijer u tehničkom mandatu Aljbin Kurti i njegovi saradnici opet maštaju otvorenih očiju, a u snove uvlače predsednika SAD Donalda Trampa.
Policijska uprava za grad Beograd ističe da su neistiniti navodi koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a u kojima se tvrdi da su policijski službenici Policijske stanice Palilula, Policijske uprave za grad Beograd, odbili da obezbeđuju prostor Pionirskog parka, gde se održava prijavljeno javno okupljanje.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Donald Tramp Mlađi izjavio je na forumu u Dohi da ukrajinske vlasti šalju „siromašne seljake“ na front, dok su bogataši, kako tvrdi, odavno napustili zemlju.
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Odlazeći izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za Ukrajinu Kit Kelog izjavio je da je sporazum o okončanju rata u Ukrajini "veoma blizu", i da sada zavisi od rešavanja dva glavna otvorena pitanja.
Rusija, suočena sa velikim gubicima u ratu, puni vojne redove uz pomoć mreže nezavisnih onlajn regrutera, što ohrabruje predsednika Vladimira Putina za pregovaračkim stolom, navodi Politiko.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar