Trojici nasilnika određeno zadržavanje: Tukli taksiste metalnim kaišem i palicama
Podeli vest
Osnovno javno tuzilaštvo u Lazarevcu odredilo je zadržavanje trojici osumnjičenih da su pretukli dvojicu taksista 21. jula u tom gradu. Osumnjičeni Đ.Đ, J.B. i J.M. su trenutno na saslušanju kod tužioca, rečeno je Tanjugu u tom tužilaštvu.
Četa konjanika Policijske brigade bogatija je za jednog posebnog člana – psa Milicu! Ime je dobila jer je mila i draga, a njeno prisustvo unosi radost u svakodnevicu ove čete.
Zahtev kojim je beogradska kancelarija Interpola tražila od kolega iz Crne Gore da prikupe i dostave im podatke o kretanju i kontaktima Veljka Belivuka i Marka Miljkovića u vreme dok su u januaru 2021. boravili u toj državi, odmah je završio u rukama vođe kavačkog klana Radoja Zvicera.
24.07.2024
10:30
Sumnja se da su njih trojica 21. jula oko tri sata u Lazarevcu koristeći palicu, metalni kaiš i pesnice napali taksi vozača S.N, kao i taksi vozača J.Ž, koji je prišao da pomogne S.N.
Oštećeni J.Ž. je usled toga zadobio teške telesne povrede, a oštećeni S.N. lake telesne povrede.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Četa konjanika Policijske brigade bogatija je za jednog posebnog člana – psa Milicu! Ime je dobila jer je mila i draga, a njeno prisustvo unosi radost u svakodnevicu ove čete.
Ne smiruje se situacija nakon što je Informer objavio vest da je Žaklina Tatalović izmislila da je unuka akademika Nikole Hajdina, a sada je u njenu "odbranu" stao Željko Veljković, novinar Nove S, ali je umesto da je odbrani još više srozao.
Američki predsednik Donald Tramp žestoko je reagovao na izjave nemačkog kancelara Fridriha Merca, optuživši ga da "ne zna o čemu govori" i da pogrešno procenjuje situaciju u vezi sa Iranom.
Gradonačelnica Đenove Silvija Salis, nekadašnja vrhunska atletičarka, u poslednje vreme beleži nagli rast popularnosti i sve češće se pominje kao potencijalna kandidatkinja na nacionalnim izborima u Italiji.
Penzionisani general-potpukovnik Bundesvera Jirgen-Joakim fon Sandrart upozorio je da bi Rusija mogla da pokrene novi, ograničeni vojni sukob van Ukrajine ukoliko proceni da za to postoji povoljna prilika.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Lik Aleksandra Lanskog privlači veliku pažnju gledalaca serije "Katarina Velika", a mnoge zanima ko je zapravo bio mladi plemić koji je osvojio srce jedne od najmoćnijih žena u istoriji.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Ovu sezonu "Elite" obeležile su brojne romanse, a čini se da u broju ljubavnih osvajanja prednjači Filip Đukić. Šta vi mislite ko je najveći zavodnik u Eliti?
Rijaliti učesnik Boris Vidović našao se ovih dana u fokusu javnosti nakon što je njegovo ime počelo da se dovodi u vezu sa audio snimkom Dare Bubamare.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar