Lovačkom puškom usmrtio suprugu: Ubica čeka početak suđenja iz kuće strave!
Podeli vest
Ljubodrag Nikolić (70) iz sela Markovac kod Velike Plane, optužen za ubistvo supruge Milanke (65), odlukom Apelacionog suda u Beogradu nalazi se trenutno u kućnom pritvoru sa nanogicom i to u kući u kojoj je počinio krvoproliće, iz koje čeka početak suđenja!
Ovaj stravični zločin desio se 17. decembra 2022. u porodičnoj kući bračnog para, i to na proslavi 40 godina braka!
Više javno tužilaštvo u Smederevu podiglo je optužnicu protiv Ljubodraga Nikolića (69) iz sela Markovac kod Velike Plane koji je 17. decembra prošle godine ubio suprugu Milanku (65) i to na proslavi 40 godina braka! Sada mu preti zatvorska kazna od pet do 15 godina zatvora.
Žena M. Ž. iz sela Donja Gušterica kod Lipljana preminula je jutros u Univerzitetsko-kliničkom centru u Prištini, od povreda koje joj je preksinoć naneo suprug D. Ž. kome je određen pritvor do 30 dana zbog sumnje da je počinio teško ubistvo.
02.08.2024
18:24
Nikolići su kobnog dana zajedno otišli u Veliku Planu, kako bi kupili namirnice za svečani ručak i za slavu Sveti Nikola. Ljubodrag je ostao u kafani, a Milanka se sa komšinicom vratila kući.
Domaćin se posle izvesnog vremena vidno pijan vratio kući, teturajući se i jedva stojeći na nogama. Supružnici su odmah počeli žustro da se svađaju i međusobno optužuju, bez ustezanja pred komšinicom koja je bila pored njih i sve to slušala.
- U jednom trenutku, Ljubodrag je naleteo na ženu i odgurno je na trosed. Milanka je izgovorila: 'Ako budeš nastavio da piješ i nasrćeš na mene, vratiću se u Francusku!', nakon čega je ubica pomahnitao. Otišao je iz dnevne u spavaću sobu, vratio se sa lovačkom puškom u rukama i rekao joj: 'Sad ćeš ti da vidiš!', a potom je upucao u grudi. Nesrećna žena je pala kao pokošena, naočigled komšinice koja je od šoka zanemela - izjavio je tada za Informer sagovornik iz istrage.
Rođeni brat Rumene Jovanović (68), koju je zajedno sa suprugom Radetom (69) likvidirao prvi komšija Petar Petrović (89), kaže za Informer da mu je ona bila sve u životu.
Strašna porodična tragedija dogodila se u Vladimircima.
03.03.2024
17:18
Bračni par decenijama je živeo u Francuskoj gde su stekli penziju, a tri meseca pre zločina Ljubodrag se vratio u selo kod Velike Plane, dok je njegova supruga došla u Srbiju samo devet dana pre ubistva.
Bili su u braku 40 godina, iako nisu imali zajedničku decu. Milanka je iz prethodnog braka imala ćerku i unuke koje je Ljubodrag smatrao svojim. Sada mu preti zatvorska kazna od pet do 15 godina zatvora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Više javno tužilaštvo u Smederevu podiglo je optužnicu protiv Ljubodraga Nikolića (69) iz sela Markovac kod Velike Plane koji je 17. decembra prošle godine ubio suprugu Milanku (65) i to na proslavi 40 godina braka! Sada mu preti zatvorska kazna od pet do 15 godina zatvora.
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko pozvao je stanovnike da napuste grad ako imaju tu mogućnost, zbog teške energetske krize, masovnih prekida grejanja i sve većeg opterećenja infrastrukture usled ekstremno niskih temperatura koje su zahvatile ukrajinsku prestonicu.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
M.J.R.M, viši savetnik i rukovodilac grupe za informacione tehnologije u Visokom savetu tužilaštva Branka Stamenkovića, za koga je otkriveno da je bio blizak prijatelj sa likvidiranim Živkom Bakićem, zloupotrebio je svoju poziciju u privatne svrhe, kako bi se obračunao sa svojom komšinicom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu, uputivši snažnu poruku građanima koji, kako je istakao, veruju u razvoj, stabilnost i napredak Srbije.
Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.
Plavi tim je još jednom pokazao koliku netrpeljivost gaji prema Sanji Kalinović, a ovoga puta je tema razgovora bila kako bi ona bila loš kapiten da je bila izabrana.
Ukoliko ste propustili 10. epizodu najvećeg sportskog rijalitija na svetu - Exatlona reprizu imate prilike da gledate od 13 časova na televiziji Informer.
Učesnica Exatlona Sanja Kalinović je progovorila o odnosima unutar Plavog tima, otkrivši da smatra kako je takmičari ne žele na poziciji kapitena jer bi, kako kaže, mogla da raskrinka njihove prljave igre.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Mnogi domaćini se pitaju da li može da se koristi sveća od prošle slave ili je neophodno zapaliti novu. Protonamesnik inž. Željko Hadži Jovanović kaže da danas nije nestašica voska, kao što je nekada bilo, i da svako može da kupi novu sveću za slavu.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Asocijacija novinara Srbije (ANS) najoštrije osuđuje brutalne napade, uvrede i targetiranje kojima je na društvenoj mreži Redit izložen Aleksandar Baošić, novinar i voditelj televizije Informer.
Italijanske vlasti zaplenile su teretni brod koji je prevozio oko 33.000 tona crnih metala, a koji je prethodno uplovljavao u rusku luku Novorosijsk, objavili su zvanični izvori, prenose ruski mediji.
Rusija razmatra mogućnost udara na podstanice nuklearnih elektrana u Ukrajini kako bi primorala Kijev da prihvati uslove kapitulacije, saopštila je Glavna obaveštajna uprava Ukrajine.
Američki predsednik Donald Tramp najavio je uvođenje i postepeno povećanje carina evropskim saveznicima sve dok Sjedinjenim Državama ne bude omogućena kupovina Grenlanda.
Vrhovni vođa Irana, ajatolah Ali Hamnei, prvi put je danas javno priznao da su tokom nedavnih protesta u toj zemlji ubijene hiljade ljudi, navodeći da su „neki stradali na nehuman, divljački način“.
Pola Kinski, ćerka poznatog nemačkog glumca Klausa Kinskog, čekala je više od 30 godina da svetu kaže šta je, prema njenim tvrdnjama, preživljavala kao dete.
Jugoslovenska glumica Edita Majić napustila je blistavu glumačku karijeru kako bi se zamonašila, a potom potpuno povukla iz sveta i postala pustinjakinja, živeći u samoći na nepoznatoj lokaciji.
Emilija Klark, zvezda serije "Igre prestola", otkrila je da je tokom snimanja nove serije "Ponies" povredila rebro, i to dok je snimala eksplicitnu scenu.
Salata sa pirinčem je jedna od onih za koju se uvek traže kašika više. Lagana, kremasta i osvežavajuća, a dovoljno zasitna je savršen prilog uz pečenje.
Emi Friman iz Australije je podelila jednostavan trik za otvaranje plastične ambalaže koji je privukao globalnu pažnju. Njen savet postao je viralan na TikToku.
Salčići su starinski kolači koji nas vraćaju u detinjstvo. Hrskavi spolja, punjeni pekmezom koja se topi u ustima, spajaju jednostavnost sastojaka sa bogatstvom ukusa.
Bokser Veljko Ražnatović, sin pevačice Cece Ražnatović, uputio se na kardio trening, i iskoristio priliku da zabeleži trenutak i pokaže koliko je hladno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar