Na ovom mestu je uhapšena Marina: Psiho ćerka zaklala majku, pa se krila u parku kod fudbalskog igrališta (FOTO)
Podeli vest
Marina C. koja je u nedelju uveče u porodičnoj kući, u Nišu, zaklala majku Zoricu C. (69) uhapšena je u blizini fudbalskog igrališta nedaleko od fabrike "Misao" u naselju Nikola Tesla.
Za sada u policiji nisu otkrili da li je ćerku ubicu prijavio neko od meštana naselja, ili je policija koja je intezivno tragala za njom od nedelje uveče locirala i uhapsila.
Marina koja je osumnjičena da je u nedelju uveče u porodičnoj kući, u Nišu, zaklala majku Zoricu C. (69), je psihički bolesnik ali i, kako rođaka ubijene žene tvrdi, vrhunski manipulator.
Zorica C. (69) ubijena je sinoć u svojoj kući u niškom naselju "Nikola Tesla", a prema prvim informacijama, zločin je počinila njena ćerka Marina.
09.09.2024
12:03
Potraga za Marinom je trajala 24 sata, a komšinica kaže da je Marina iz kuće nakon zločkna pobegla kroz šumu i preko reke.
- Videla sa brojna policijska vozila kako sinoć prolaze našom ulicom. Stizali su u etapama, po dva, tri. Bilo je i patrolnih i onih bez obeležja, verovatno su u tim drugim bili forenzičari. Ona se krila tu gore kod igrališta, nije došla ovom ulicom nego kroz šumu koja se prostire sve do gornjeg dela naselja. Prešla je reku, verovatno je smatrala da je zbog drveća niko neće videti. Videla sam i "maricu", ali ne i nju. Ceo dan se policija muvala i sve se završilo sinoć oko 9 - kazala je komšinica ubijene Zorice.
Marina Cvetanović, za koju se sumnja da je 8. septembra prerezala vrat majci Zorici u porodičnoj kući u naselju Nikola Tesla, odvedena je u Specijalnu psihijatrijsku bolnicu u Gornjoj Topionici kod Niša.
Danas će se u Višem sudu u Beogradu nastaviti suđenje Stojanu Iliću optuženom za ubistvo Nevene P. (16) u Ripnju, koje se dogodilo 16. aprila prošle godine..
10.09.2024
09:03
Foto: D.K.
Marina uhapešna u parkiću pored fudbalskog igrališta
Podesetimo Marina je u nedelju uveče, kako se pretpostavlja, preklala majku Zoricu dok su bile sam u porodičnoj kući. Telo ubijene Zorice u lokvi krvi pronašao je njen suprug, a Marinin otac.
Nakon hapešnja Marina i uzimanja dokaza sa njene odeće ona je prebačena u Psihijatsijku kliniku u Gornjoj Toponici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marina koja je osumnjičena da je u nedelju uveče u porodičnoj kući, u Nišu, zaklala majku Zoricu C. (69), je psihički bolesnik ali i, kako rođaka ubijene žene tvrdi, vrhunski manipulator.
Pismo koje je papi Lavu XIV uputio srpski patrijarh Porfirije uoči početka primene kosovskog Zakona o strancima, ukazujući da će njegova primena, kakva je bila najavljivana, ugroziti opstanak srpskog naroda i pravoslavnih svetinja na Kosmetu, prema oceni srpskih istoričara, sagovornika Kosovo onlajna, logičan je potez imajući u vidu da Vatikan ne priznaje tzv. Kosovo i da je odigrao pozitivnu ulogu prilikom pokušaja "Kosova" da bude primljeno u Unesko.
Pismo koje je papi Lavu XIV uputio srpski patrijarh Porfirije uoči početka primene kosovskog Zakona o strancima, ukazujući da će njegova primena, kakva je bila najavljivana, ugroziti opstanak srpskog naroda i pravoslavnih svetinja na Kosmetu, prema oceni srpskih istoričara, sagovornika Kosovo onlajna, logičan je potez imajući u vidu da Vatikan ne priznaje tzv. Kosovo i da je odigrao pozitivnu ulogu prilikom pokušaja "Kosova" da bude primljeno u Unesko.
Rukovodilac ruske delegacije na pregovorima u Beču o pitanjima vojne bezbednosti i kontrole naoružanja Julija Ždanova, između ostalog, ocenila je bezbednosnu situaciju na Balkanu.
Biznismen Branko Babić uključio se u program Informer TV, gde je ispričao sve o susretu sa majkom bolesnog dečaka iz Smederevske Palanke, kojoj je dao novac kako bi mogla da vrati dugove, zbog čega je bio na meti napada blokadera i njihovih medija.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Sutra nas očekuje hladno jutro sa slabim prizemnim mrazem i najnižom temperaturom koja će se kretati od -2 do 4 stepena, a od sledeće nedelje moguće su padavine, ponegde kiša i slab sneg u planinama.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je večeras da država neće prenositi teret rasta cena nafte na građane i privredu.
J.V. (50) iz aleksinačkog sela Tešica, protiv koje je podneta krivična prijava zbog ubijanja i zlostavljanja životinja za šta je propisana kazna zatvora do tri godine, pred organima gonjenja priznala je delo.
Američki lovac F-35 izvršio je prinudno sletanje na vazduhoplovnu bazu SAD na Bliskom istoku nakon što je, prema navodima američkih medija, pogođen tokom misije iznad Irana.
Komandant američkih snaga za Latinsku Ameriku, šef Južne komande, rekao je tokom saslušanja u Senatu da SAD ne sprovode vežbe niti planiraju vojno zauzimanje ostrva.
Eskalacija napada na ključne naftne i gasne objekte na Bliskom istoku preti da pokrene novu fazu sukoba, sa ozbiljnim posledicama po globalno snabdevanje energijom i svetsku ekonomiju.
Gugl je odlučio da svoju opciju "Personal Intelligence" učini dostupnom svima bez naplate, pa sada uređaji mogu da povežu Gmail, dokumenta i kalendar i na osnovu toga nude prilagođene odgovore i pomoć u svakodnevnim obavezama.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić posmatrao je Maju Marinković dok se tuširala, a situaciju o kojoj dva dana bruji "Bela kuća" prokomentarisao je i njegov otac.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar