Monstruma stigla kazna od 20 godina robije: Silovao sopstvenu ćerku!
Podeli vest
Viši sud u Novom Sadu doneo je presudu kojom je okrivljenog Z. B. osudio na 20 godina zatvora zbog silovanja sopstvene ćerke i navođenja na prisustvovanje polnim radnjama, kao i zbog tri krivična dela nasilje u porodici na štetu još dva maloletna deteta i vanbračne supruge.
U izrečenu kaznu uračunava mu se vreme provedeno u pritvoru koji je produžen do upućivanja u Zavod za izvršenje krivičnih sankcija.
Pedesetogodišnjak sa Kosova osuđen je na 20 godina zatvora zbog silovanja ćerke u Francuskoj. Pored toga, zabranjen mu je ulazak na teritoriju te države.
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu danas je za 14.15 časova zakazana presuda Urošu Pašajliću, optuženom da je sedmogodišnju ćerku držao bez nadzora samu u stanu odnosno u kadi.
03.06.2024
13:23
Maloletnim oštećenim biće isplaćena šteta u iznosu od 1.100.000 dinara i 150.000 dinara, dok je vanbračna supruga upućena na parnicu.Okrivljeni je obavezan i da plati troškove krivičnog postupka.
Iz suda su naveli da je, radi zaštite interesa dece i maloletnika, imajući u vidu da se radi o deci okrivljenog, njegovo ime označeno samo inicijalima kako bi se zaštitio identitet oštećene dece.
Ovo je prvostepena presuda, na koju tužilaštvo i odbrana imaju pravo da ulože žalbu Apelacionom sudu u Novom Sadu.
Mladen Ogulinac (52) je pre 14 godina silovao i ubio malu Mariju Jovanović (8) u prigradskom naselju Ledinci kod Novog Sada. Devojčica je imala bezbrižno detinjstvo sve dok joj ga nije oduzeo komšija tog 26. juna 2010. Danas bi imala 22 godine...
Monstrum Nebojša Gavrilović (59), zvani Segedinac, iz sela Vlaški Do kod Požarevca, koji je više puta silovao najstariju ćerku (14) i napravio joj dete, dok je srednju ćerku (11) više puta primoravao na blud, umro je dva meseca uoči isteka robije!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pedesetogodišnjak sa Kosova osuđen je na 20 godina zatvora zbog silovanja ćerke u Francuskoj. Pored toga, zabranjen mu je ulazak na teritoriju te države.
Iran je objavio video snimak koji prikazuje, kako se tvrdi, tunele dronova Revolucionarne garde u kojima se skladišti oružje korišćeno za napade na američke baze u regionu.
U nedelju je u Nišu na protestu blokadera razapeta lutka sa likom Aleksandra Vučića, u jasnoj aluziji na raspeće Isusa Hrista. Taj prizor šokirao je mnoge građane i izazvao oštre reakcije.
Biznismen Branko Babić, gostujući sinoć i emisiji "Hit Tvit" na TV Pink, optužio je tužilačkog pomoćnika iz Javnog tužilaštva za organizovani kriminal da mu je pre nekoliko godina tražio pola miliona evra kako bi završio zgradu koju je gradio.
Tajna poseta srpskog tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića Tirani dokaz je da je slučaj “Generalštab” radio u dogovoru sa Albancima kako bi ova investicija, predviđena za Beograd, završila u Albaniji i kako bi se pokvarili odnosi između Srbije i Sjedinjenih Američkih Država, kaže predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić.
Zbog sumnje da je pre nekoliko dana na svojim društvenim mrežama uputio pretnje policijskim službenicama iz Bujanovca, uz jezive komentare i na račun predsendika Republike, ministara i generala uhapšen je P.S. (58) iz Gnjilana.
Učesnica Exatlona Anabela Zonai otkrila je da je najsmešniji momenat tokom rijalitija bio zapravo skandal kada je Nemanja Radovanović gurnuo u lice svoje gaće Sanji Kalinović.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Iz Ambasade Srbije u Ujedinjenim Arapskim Emiratima upozorili su naše državljane koji u toj zemlji trenutno borave, da ne dele lične podatke putem mobilnog telefona, zbog novih prevara koje su se pojavile.
Sa toplijim vremenom, počeli su problemi sa alergijama kod osoba koje pate od alergijskog rinitisa, pošto su zabeleženi prvi poleni lešnika, jove, tise i čempresa.
U Čačku sat profesionalnog šminkanja često košta od 3.500 do 5.000 dinara, što je više od prosečne cene pregleda kod privatnog lekara specijaliste, koja se kreće između 2.500 i 3.500 dinara.
Druga nedelja Časnog posta zove se Pačista, jer dolazi iza Čiste nedelje. Ove nedelje vrši se spomen na jednog velikog Crkvenog Oca i Bogoslova – Svetog Grigorija Palamu, arhiepiskopa solunskog i čudotvorca.
Eskalacija rata na Bliskom istoku pokazuje koliko je važna ukrajinska stručnost u protivvazdušnoj odbrani, posebno kada je reč o obaranju iranskih dronova, izjavio je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski u sinoćnjem obraćanju.
Oko 30.000 nemačkih turista trenutno je zaglavljeno na kruzerima, u hotelima ili na zatvorenim aerodromima širom Bliskog istoka i ne mogu da se vrate kući zbog eskalacije sukoba u regionu.
Sin legendarne pevačice Šer, Ilajdža Blu Olman (49), uhapšen je u saveznoj državi Nju Hempšir zbog sumnje na napad i neovlašćeni ulazak na posed, prenose američki mediji.
Jedna od najraskošnijih istorijskih drama, ruska serija "Katarina Velika" ("Ekaterina"), počinje sa emitovanjem sutra na Informer televiziji. Sudeći po reakcijama svetske publike na prestižnom sajtu IMDb, gledaoce očekuje pravi televizijski spektakl.
Kviz "Potera" emitovaće se sutra na Prvom programu RTS sa početkom u 21.40, a jedan od takmičara izgovorio je rečenicu: "Cug štokovani blajbinger" koju je Miodrag Petrović Čkalja rekao davne 1973. godine u kultnoj seriji "Kamiondžije".
Stare domaćice čistile su kuću temeljno dva puta godišnje, pred dolazak proleća i pred dolazak zime. Savršeno blistav dom su uspevale da imaju uz par načina sređivanja koje su praktikovale.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar