Dvostruki ubica rešio da progovori! Ubio bivšu ženu i taštu, a sad šokirao sud ovim rečima (FOTO)
Podeli vest
Branislav R. (48) koji je optužen da je u porodičnoj kući u Rakovcu 18. februara nožem ubio bivšu suprugu Draganu Radić (47) i njemu majku Nadu Četnik (75) izjavio je juče na početku suđenja pred Višim sudom u Novom Sadu da se seća samo da je došao u kuću i da ga je neko udario u glavu.
Branislav R. koji se do sada branio ćutanjem, kako prenosi novosadski Dnevnik, pred sudom je izjavio da se u međuvremenu "prisetio nekih detalja".
Pre dva meseca, vest o tragičnom ubistvu policajca Nikole Krsmanovića (32) potresla je Loznicu i celu Srbiju. Ovaj gubitak ostavio je dubok trag na njegovu porodicu, prijatelje i kolege.
Uhapšeni D.B. (46) iz sela Podgorac koji se sumnjiči da je ubio Simu Balaševića (90) u porodičnoj kući u Bogovini, kod Boljevca, sutra će biti saslušan u Višem tužilaštvu u Zaječaru.
18.09.2024
14:13
- U meduvremenu sam se setio nekih detalja. Kada sam se popeo na sprat kuće i otvorio vrata, zadobio sam strahovit udarac u glavu. Nisam video ko me je udario, ali pretpostavljam da je to bio M. C. Mislim da je on bio u vezi sa mojom bivšom suprugom Draganom. Od udarca sam pao na pod, ali sam ustao i krenuo za njim niz stepenice, ka delu gde je boravila Nada. Svetla su bila pogašena, osećao sam veliku mučninu i vrtoglavicu i više se ničega ne sećam. Prvo čega se posle toga sećam je svetlo upereno u moje lice, kada me je ispitivala policija - rekao je Branislav R. kako navodi Dnevnik.
Opisujući dane koji su prethodili kobnom dogadaju, okrivljeni je naveo da je sa bivšom suprugom bio u kontaktu, te da je ona u poslednje vreme često boravila kod njega.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, intenzivnim operativnim radom, rasvetlili teško ubistvo i uhapsili D. B. (1978) iz okoline Boljevca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
Osumnjičeni za ubistvo Sime Balaševića (90) čije je telo nađeno u kući u selu Bogovina, tačnije u Boljevcu, u stravičnom stanju, je uhapšen, sumnja da je počinilac ubio još jednu osobu.
18.09.2024
11:10
Foto: Informer
Branislav R.
Prema njegovim rečima, ranije su se dogovorili da ona te večeri dođe u njegov stan i spremi večeru. Kako nije došla, on ju je pozvao telefonom, ali je bila nedostupna i zbog toga se uputio u kuću u kojoj su živele Nada Četnik i Dragana Radić
Zločin zbog kog Branislavu R. preti kazna doživotnog zatvora, podsetimo, dogodio se u kući pokojne Nade u Rakovcu, kada je, prema navodima tužilaštva Branislav R. uprkos zabrani prilaska i komunikacije sa bivšom suprugom ubio nju i njenu majku.
Kobnog dana, kako se navodi u optužnici, izmedu 19.30 i 19.45 sati sa 2,84 promila alkohola u krvi, u stanju velike ljutnje i besa, okrivljeni je razvalio vrata kuće Nade Četnik, potom joj je nožem naneo 13 ubodnih rana u glavu, vrat, stomak i grudni koš, kao i po drugim delovima tela, potom se popeo na sprat, razvalio vrata i napao bivšu suprugu i naneo joj nožem 23 uboda u vitalne organe, kao i još 10 uboda i pet posekotina po drugim delovima tela.
Posle jezivog zločina, kako se navodi, telefonomje pozvao brata, rekao mu šta je uradio, legao na pod i tu sačekao policiju koja ga je uhapsila.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pre dva meseca, vest o tragičnom ubistvu policajca Nikole Krsmanovića (32) potresla je Loznicu i celu Srbiju. Ovaj gubitak ostavio je dubok trag na njegovu porodicu, prijatelje i kolege.
Nemačka ambasada u Prištini je, na pitanje Kosovo onlajna povodom raspuštanja skupštine u sredu , poručila da ostaje blizak partner tzv. Kosovu na putu ka evroatlantskim integracijama, uz ocenu da novi izborni ciklus predstavlja gubitak dragocenog vremena, iako je predviđen Ustavom.
Predsednici Rusije i SAD Vladimir Putin i Donald Tramp tokom telefonskog razgovora izrazili su "slične ocene" o ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom, kaže pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
Tajkunski voditelj Marko Vidojković otrčao je u crnogorske medije da kuka o "lošem životu" u Srbiji, kritikuje njene građane, pa čak i da proziva svoje dojučerašnje saborce.
Advokat i narodni poslanik Vladimir Đukanović govorio je za list "Alo" o predstojećim izborima, odlasku u "političku penziju" i drugim aktuelnim temama.
Nakon skoro tri godine postepenog otkrivanja, Volkswagen je konačno predstavio ID. Polo, prvog potpuno električnog naslednika jednog od najvažnijih modela u istoriji marke.
Cena nafte marke "Brent" porasla je iznad 122 dolara po barelu, dostigavši najviši nivo od 2022. godine, zbog zastoja u pregovorima između Sjedinjenih Američkih Država i Irana i blokade Ormuskog moreuza.
Predsednici Rusije i SAD Vladimir Putin i Donald Tramp tokom telefonskog razgovora izrazili su "slične ocene" o ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom, kaže pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
Udari hipersoničnim raketama "Kindžal" izazivaju strah u pozadini Oružanih snaga Ukrajine, jer PVO, uprkos sistemima "Patriot", ne može efikasno da ih zaustavi, tvrde ruski izvori.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Ako za Prvi maj nemate roštilj, to ne znači da morate da se odreknete pečenja i dobrog zalogaja. Uz malo snalažljivosti, moguće je dobiti sličan ukus i atmosferu, bilo da ste kod kuće ili napolju.
Zdrava kosa nije samo ona koja blista, već i ona koja je mekana, elastična i izgleda prirodno negovano. Dobra vest je da se do takvog izgleda može doći bez komplikovanih tretmana, uz nekoliko osnovnih koraka u nezi.
Ako koristite novije AirPods Pro slušalice, poput modela druge ili treće generacije, verovatno ste primetili nekoliko sitnih otvora na dnu MagSafe kućišta, sa obe strane priključka za punjenje. Imaju tačno određenu funkciju koja je povezana sa unapređenim mogućnostima samog kućišta.
Domaći burger sos je jedna od onih stvari koje potpuno promene ukus običnog obroka. Kada ga jednom probate, industrijske verzije iz prodavnice više vam neće delovati ni približno isto.
Komšije muzičke zvezde Zorice Brunclik presrećne su što se pevačica vratila na scenu nakon dva meseca pauze koju je imala zbog lošeg zdravstvenog stanja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar