• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

19.11.2024

12:35

SLIKE SA UVIĐAJA! Ovde je Teodora ubila majku i babu

Peđa Milosavljević/Printscreen

Vesti

SLIKE SA UVIĐAJA! Ovde je Teodora ubila majku i babu

Podeli vest

Glumica Teodora Viktorović (48), koja je jutros umrla od raka pluća u bolnici u Požarevcu, u martu 2015. godine, u stanu na Vračaru, satarom je ubila majku i babu, za šta je pravosnažno osuđena na 20 godina zatvora.

Kako je Informer već pisao, zločin je prijavio njen nevenčani suprug Borislav Stamenkov.

Inače, izvor Informera iz istrage tada je do detalja opisao zločin.

- U stanu su pronađena krvava tela Ljiljane Đ. (61) i njene majke Ivanke Đ. (90) kao i Teodora Viktorović koja je bila u kupatilu. Satara je bila u kadi - rekao je ranije izvor upoznat sa slučajem. 

 

Foto: Peđa Milosavljević

 

 

Osumnjičena je prilikom saslušanja u tužilaštvu izjavila da  joj je tog jutra "pukao film" zbog majke Ljiljane. 

- Ujutru je muž odveo trogodišnjeg sina u obdanište, ustala sam da podgrejem mleko za mlađe dete. Tada je, majka iz kreveta počela da viče na mene da sam previše bučna. Godinama unazad trpim majčinu torturu i maltertiranje, ali tada mi je pukao film. Uzela sam sataru i udarila majku nekoliko puta - opisala je tada Teodora ovaj zločin.

 

Foto: Peđa Milosavljević

 

 

Podsetimo, Teodora je za ovaj dvostruki zločin pravosnažno osuđena na 30 godina robije, ali je 2018. godine Apelacioni sud smanjio kaznu na 20 godina. 

Teodora je odležala oko polovinu svoje kazne, preminula je u subotu u bolnici od raka pluća. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu
Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal koje, kako smo danas saznali iz saopštenja tog tužilaštva, čini više od polovine javnih tužilaca koje je na rad od tri godine, za duplo veće plate i duplo manje posla u to tužilaštvo diskrecionom odlukom uputila vrhovna tužiteljka Zagorka Dolovac, licemerno se žali na predloženi amandman u vezi sa upućivanjem.

19.01.2026

19:25

Zaboravljeni snimak ugledao svetlost dana: Ovako je ubijeni advokat Miša Ognjanović govorio o Račku (VIDEO)
Politika

Zaboravljeni snimak ugledao svetlost dana: Ovako je ubijeni advokat Miša Ognjanović govorio o Račku (VIDEO)

Is­tra­žni su­di­ja u slu­ča­ju „Ra­čak” Da­ni­ca Ma­rin­ko­vić iz­ja­vi­la je da je u se­lu Ra­čak bi­lo upo­ri­šte al­ban­skih te­ro­ri­sta i da su oni stra­da­li 15. ja­nu­a­ra 1999. u su­ko­bu sa sna­ga­ma bez­bed­no­sti, a ne ci­vi­li, is­ti­ču­ći da o to­me po­sto­ji do­ka­zni ma­te­ri­jal, a da Pri­šti­na i da­nas ma­ni­pu­li­še i ko­ri­sti la­ži u tom slu­ča­ju - sa njom se složio Miša Ognjanović, a video-snimak pokojnog advokata je ponovo postao aktuelan.

19.01.2026

19:00

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set