Roditelji ubijene dece zajedno na suđenju protiv Kecmanovića! Jedni drugima podrška pred važnu odluku suda!
Podeli vest
Porodice ubijene dece i čuvara škole, zajedno su došli na današnje suđenje koje se vodi protiv roditelja krvnika njihovih najmilijih, Vladimira i Miljane Kecmanović.
Miljana Kecmanović, majka maloletnog ubice Koste K. prva je došla u sud u pratnji svojih advokara Borivoja i Irine Borović, a kako smo već pisali, ponovo je došla uzdignute glave, našminkana, isfenirana, kao na modnoj pisti.
Roditelji maloletnog ubice Koste Kecmanovića, Miljana i Vladimir Kecmanović se danas nisu pojavili pred Višim sudom u Beogradu gde je bilo zakazano ročište po tužbi A.B. (15) koji je ranjen u masakru 3. maja prošle godine, za naknadu nematerijalne štete.
Suđenje protiv roditelja maloletnog ubice Koste K. nastavlja se danas u Višem sudu.
09.12.2024
07:06
Od roditelja ubijene dece, prvi je došao Anđelko Aćimović koji nam je rekao da čeka druge roditelje, a onda su zajedno došle majke Adrijane Dukić, Angeline Aćimović, Andrije Čikića, sa njima je bio i otac Ane Božović, kao i sestre ubijenog čuvara škole, Dragana Vlahovića.
Za danas je planirano čitanje pisanih dokaza, kao i da sudija saopšti odluku o predlogu branioca optuženih Kecmanovića da se dečak ubica ponovo sasluša.
Snežana Dunjić, punomoćnik porodice Adriane Dukić, devojčice ubijene u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar", insistira na saslušanju u parničnom postupku Dragane Tomić, razredne starešine 7/2 odeljenja u kojem je dečak ubica ubio devetoro vršnjaka i čuvara škole, a ranio nastavnicu istorije i petoro dece.
08.12.2024
18:15
Na ročištu koje je održano 20. novembra, Miljana i Vladimir Kecmanović su negirali navode proširene optužnice za zapuštanje i zlostavljanje sina, te su isticali da su bili praktično idealni roditelji, da su se družili sa sinom, razgovarali sa njim i provodili kvalitetno vreme zajedno.
Kako se nezvanično saznaje, Vladimir Kecmanović je tokom davanja iskaza na prošlom ročištu komentarisao iskaz sina, u kom je naveo da ga je otac nazivao psihopatom, kao i da masakr 4. maja prošle godine nikada ne bi počinio da ga otac nije učio da puca i imao oružje u kući, kao i da ga majka nije pritiskala da u svemu bude najbolji.
Kecmanović je tada naveo da je njegov sin "sigurno bio pod lekovima kada je tako govorio i da je bio usporen", što je sve u sudnici uznemirilo dodatno.
Podsetimo, Kosta K. je 4. maja prošle godine, izvršio masovno ubistvo u Osnovnoj školi ''Vladislav Ribnikar'' gde je iz očevog pištolja usmrtio devetoro vršnjaka i čuvara škole, a teško ranio nastavnicu istorije i petoro dece.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Roditelji maloletnog ubice Koste Kecmanovića, Miljana i Vladimir Kecmanović se danas nisu pojavili pred Višim sudom u Beogradu gde je bilo zakazano ročište po tužbi A.B. (15) koji je ranjen u masakru 3. maja prošle godine, za naknadu nematerijalne štete.
Kako nezvanično saznajemo, nasilnik Miša Bačulov izlazi na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti.
Vujo Ilić sa Instituta za filozofiju i društvenu teoriju gostovao je na opozicionoj televiziji N1 i potvrdio reči predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će naredna godina biti najbolja u istoriji naše države.
Advokat Nikole Selakovića, Vladimir Đukanović, oglasio se na svom Iks nalogu i obratio drugim advokatima koji komentarišu i mešaju se u slučajeve u kojima nisu angažovani da to ne rade!
Kako nezvanično saznajemo, nasilnik Miša Bačulov izlazi na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Građani Srbije imaju još samo dva dana da pripreme dokumentaciju za legalizaciju nelegalnih objekata i pre svega, da se prijave na platformu Agencije za prostorno planiranje i urbanizam RGZ-a.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa predstavnicima Knez Petrola, Petrola, Naftahema, KB Eurorenta, odnosno malih privatnih benzinskih stanica o snabdevanju tržišta naftnim derivatima u uslovima sankcija Naftnoj industriji Srbije.
Američki OFAC uveo je sankcije venecuelanskoj influenserki i bivšoj glumici Himeni Romini Arai Navaro - „Rositi“, koju Vašington optužuje da finansijski pomaže ozloglašenu bandu Tren de Aragva.
Ruski TV kanal Raša tudej zvanično je danas počeo sa emitovanjem programa za Indiju, a ceremoniji u Nju Delhiju prisustvovali su ruski predsednik Vladimir Putin i glavna urednica Raša tudej Margarita Simonjan.
Francuska ratna mornarica pucala je na više dronova koji su se pojavili iznad visokosigurnosnog vojnog kompleksa u Bretanji u kome se čuvaju nuklearne podmornice
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Dramatična reakcija jednog psa nakon što čuje svoje ime tokom ključne scene u popularnoj seriji "Stranger Things" nasmejala je milione korisnika TikToka.
Netfliks je izašao kao pobednik u trci za preuzimanje Warner Bros. i HBO, objavivši dogovor koji bi mogao da ujedini dve velike striming sile sa jednim od najvažnijih studija u filmskoj i TV industriji. Ako se dogovor postigne, to bi značajno promenilo izgled Holivuda u trenutku kada je zabavna industrija već uzdrmana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar