• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

02.01.2025

22:02

Ovo je bračni par koji je ubijen na pragu svoje porodične kuće! Aco Martinović likvidirao oca, majku i braću blizance (FOTO)

komunalno cetinje/Ustupljene fotografije, CDM /screenshot

Vesti

Ovo je bračni par koji je ubijen na pragu svoje porodične kuće! Aco Martinović likvidirao oca, majku i braću blizance (FOTO)

Podeli vest

U sredu, 1. januara 2025. u večernjim satima Aco Martinović (45) počinio je masovno ubistvo na Cetinju. Kako je v.d. direktor Uprave policije Lazar Šćepanović rekao, on je za 30 minuta ubio 12 osoba, među kojima i dvoje dece od osam i 13 godina, njegova rođena sestra i porodica Martinović s kojom je bio u kumovskim odnosima.

Masovni ubica Aco Martinović je ušao u porodičnu kuću Radovana i Radmile Martinović, gde je pored njih ubio i sinove, blizance Marka i Miloša.

 

Foto: Foto: komunalno cetinje/Ustupljene fotografij

Ubijeni bračni par

 

On je nakon toga pucao i u Mariju Martinović, ženu ubijenog Marka.

Ona je tom prilikom nekako uspela da se spasi i ranjena sa sve detetom u rukama, pobegne u komšiluk i na taj način spasi sebe i dete sigurne smrti.

 

Foto: Foto: Društvene mreže

Martinovići

 

Zbog tragedije na Cetinju u Crnoj Gori su proglašena tri dana žalosti. U malom gradu podno Lovćena danas se retko ko mogao sresti na ulici.

Najnovije informacije o masakru na Cetinju čitajte u našem blogu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!
Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!

Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.

14.01.2026

17:42

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set