Stravično ubistvo zbog ljubomore: Policajac izrešetao bivšu devojku pred novim momkom!
Podeli vest
Saobraćajni policajac iz Požarevca Dejan Stojiljković (44) službenim pištoljem je ubio bivšu devojku Jelenu Šindrić (29), i to pred njenim novim dečkom Brankom Kovčićem!
Dejan je poludeo od ljubomore, jer ga je Jelena ostavila krajem novembra 2015. i započela vezu sa Brankom koga je upoznala u Austriji, na sezonskom radu. Posebno, kad je načuo da je trudna, što se naknadno ispostavilo netačnim.
Saobraćajni policajac iz Požarevca Dejan Stojiljković (44) službenim pištoljem je pre osam godina ubio bivšu devojku Jelenu Šindrić (29), i to pred njenim novim dečkom Brankom Kovčićem!
Požarevačka policija uhapsila je Nenada Cimbaljevića (35), aktivnog pripadnika MUP-a Srbije, zbog dvostrukog ubistva koje se dogodilo 9. februara 2007. godine u ovom gradu. U petak oko 17.45 časova u Šumadijskoj ulici u Požarevcu, Cimbaljević je iz vatrenog oružja pucao u Dragana Đurića (43) zvanog Poštar i njegovu suprugu Mirjanu (39).
09.02.2025
18:02
Preklinjala ga za život
Stojiljković je kobnog 9. marta 2016., oko 3.30 ujutru, čekao Jelenu i njenog novog partnera ispred Brankove kuće u ulici Bože Dimitrijevića, da se vrate sa proslave Dana žena.
- Kad su Jelena i Branko parkirali 'opel kadet' ispred dvorišne kapije, prišao im je Dejan. Jelena mu je kroz prozor suvozačkog sedišta odmah rekla da prestane da je uhodi i da nema nameru da mu se vrati. Umešao se i Kovčić, pokušavajući da je zaštiti, i rekao mu da prestane da je maltretira. Dejan mu je odgovorio: 'Ja s tobom nemam ništa', a onda je potegao pištolj i ispalio tri hica u Jelenine grudi, dok ga je ona preklinjala: 'Nemoj, molim te!' - otkrio je tada Informerov sagovornik iz istrage.
Na društvenim mrežama osvanuo je video snimak hapšenja policajca iz Tuzle nakon što je sinoću jednom tržnom centru u tom gradu pucao iz pištolja i ubio poznanicu.
Marina Andrejić, koja je pre 13 godina optužena i kojoj je suđeno za ubistvo sina Đorđa (13), u ispovesti otkriva kako sada živi kao slobodna žena koju svi osuđuju, a ona se samo nada da će se njen sin pojaviti kao mladić od 25 godina
- Hteo sam samo Jelenu da ubijem, ne i njenog dečka... Nije me briga za njega. Spremio sam metke i za nju i sebe, ali eto... Sebi nisam stigao da presudim.
Foto: M.V./Fejsbuk
Ubica Dejan Stojiljković osuđen an 13 godina zatvora
U maju naredne godine on je pravosnažno osuđen na 13 godina zatvora, jer je priznao zločin i pokajao se.
- Među nama je duže vreme sve bilo idealno. Jelena mi je kuvala jela i donosila na posao kad sam bio dežuran. U novembru prošle godine me je napustila, posle sedam godina zabavljanja, i ja sa tim nikako nisam mogao da se pomirim - izjavio je pred Višim sudom u Požarevcu.
Marina joj familija!
Jelenino devojačko prezime bilo je Andrejić, a prezime Šindrić preuzela je od jednog čoveka iz Subotice, koji je imao i mađarsko državljanstvo, za koga se ranije samo fiktivno udala u Beču da bi obezbedila papire za boravak.
Interesantno je da je ubijena devojka bila sestra od strica Đorđa Andrejića (13) iz Majilovca kod Velikog Gradišta, koji je nestao 22. jula 2010. i do danas nije pronađen.
Foto: Informer
Marina Andrejić i njen sin Đorđe (13) koji je bez traga nestao pre 15 godina
Jelena je za sobom ostavila ćerkicu, koju je dobila sa prvim suprugom koga je napustila sedam godina ranije.
Verovala da je strina kriva
Kad je Marina Andrejić u požarevačkom Višem sudu 2011. osuđena na 20 godina, Jelena je prisustvovala tom suđenju. Novinarima je posle izricanja presude rekla da je Marina, njena strina, trebalo da dobije mnogo dužu kaznu.
- Nisam zadovoljna presudom, jer sam očekivala da će Marina dobiti maksimalnu kaznu za ubistvo mog brata Đorđa. Iako sam ja sa svojom strinom pre ovog događaja bila u dobrim odnosima, verujem da je ubila sina jer je prema njemu stalno pokazivala veliku nervozu - rekla je tada Jelena.
Njena strina Marina za Informer je, pak, poručila posle njenog ubistva da joj je mnogo žao Jelene, jer ju je čuvala kao malu.
Kolege: Bio je miran, ali je patio
Dejan je radio kao saobraćajni policajac na "pauku". Bio je oženjen i ima dete iz tog braka, ali je napustio suprugu zbog Jelene i započeo s njom zajednički život.
Vest da je Stojiljković ubio bivšu devojku šokirala je njegove kolege u policiji. Jedan od njih nam je potvrdio da je on uvek bio miran i povučen:
- Dejan je saobraćajni policajac, baš kao i njegov pokojni otac koji je radio u PS u Malom Crniću. Bio je do ušiju zaljubljen u Jelenu i mislim da nije mogao da podnese što ga je napustila, a priča da je sa drugim čovekom ostala trudna ga je psihički dotukla. Od kada ga je napustila, on je redovno dolazio na posao, međutim, bio je strašno ćutljiv i nije hteo ni sa kim da se druži. Mnogo je patio. Ipak, to ga nikako ne opravdava.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Saobraćajni policajac iz Požarevca Dejan Stojiljković (44) službenim pištoljem je pre osam godina ubio bivšu devojku Jelenu Šindrić (29), i to pred njenim novim dečkom Brankom Kovčićem!
Rusija je, navodno, pre sedam godina ponudila Sjedinjenim Američkim Državama neformalnu razmenu uticaja u svetu, dopuštajući Amerikancima slobodu delovanja u Venecueli u zamenu za "odrešene ruke" Moskvi u Ukrajini, piše danas New York Times (NYT).
Na društvenoj mreži Iks pojavile su se fotografije koje na najbolji način pokazuju šta su danas radili blokaderi koji već mesecima pokušavaju da sruše Srbiju, odnosno, bolje je reći, šta nisu radili.
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin vratio je na fabrička podešavanja Bojana Pajtića koji je za tajkunsku Novu S napisao skandalozan autorski tekst u kom je na najstrašniji mogući način napao predsednika Srbije Aleksandra Vučića, iznevši o njemu niz laži i izmišljotina.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić govorila je ekskluzivno za Informer o pokušajima destabilizacije Srbije i zloupotrebi studenata, ali i o svom ličnom životu.
Goran Ješić, najgori antisrbin i separatista koji bi rušio i cepao Srbiju, objavio je, malo je reći, skandalozan komentar na društvenoj mreži Iks na Badnji dan.
U Političkom kvizu za Badnje veče znanje su odmerili ministar za javna ulaganja Darko Glišić i ministar za evropske integracije i šef Nacionalne delegacije Republike Srbije Nemanja Starović.
Budite večeras od 20 sati uz specijalnu emisiju Informer televizije, povodom Badnje večeri. Uz muziku uživo kao i divne vokale sestara Marije i Marine Gobović, dočekajte najradosniji hrišćanski praznik, Božić.
U studio Informera zalutao je neobičan gost. U Info jutro došli su bivša potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović i član predsedništva SNS Zoran Đorđević koji je doveo svog psa jazavičara.
Na domaćem tržištu polovnih automobila poslednjih meseci primećuje se neobičan trend u kojem mnogi traže nekada popularni "reno lagunu", kako zbog cene, tako i zbog kvaliteta.
U Političkom kvizu za Badnje veče znanje su odmerili ministar za javna ulaganja Darko Glišić i ministar za evropske integracije i šef Nacionalne delegacije Republike Srbije Nemanja Starović.
Venecuela je danas utovarala sirovu naftu isključivo za američkog giganta Ševron, dok su operacije državne naftne kompanije PDVSA na utovaru tereta za njene glavne kupce u Kini ostale obustavljene peti dan zaredom, pokazuju podaci o isporuci.
U slučaju okončanja rata, Kijevu će biti obezbeđene ključne bezbednosne garancije kako bi se odvratila buduća ruska agresija, navodi se u nacrtu sporazuma lidera EU nakon sastanka Koalicije voljnih u Parizu.
Sofija Sibinović, srpska harfistkinja, poznatija pod umetničkim imenom Harp lady, izvodi brojna poznata muzička dela na harfi i objavljuje ih na svom Instagram profilu.
Muzičar Ljubomir Ljuba Ninković preminuo je u 76. godini. Na muzičkoj sceni je bio aktivan skoro 60 godina, a za taj period osnovao je mnogo bendova, ali snimio i nekoliko pesama koje nam je ostavio u amanet.
Pevačica Ilda Šaulić u intervjuu za Informer otkrila je kako izgleda Božić u porodici Šaulić i da se trude da ne tuguju jer Šaban nije sa njima, jer slave najradosniji praznik.
Jovanka Jolić, koja je prema navodima medija preminula 4. januara, postala je internet senzacija zahvaljujući kontroverznim izjavama i teorijama zavere.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar