Mars, planeta borbenosti i akcije, zgazio je u Ribe 2. marta, gde će boraviti do 9. aprila. Ovakva pozicija Marsa donosi odlične mogućnosti za Ribe, Rakove i Škorpije.
Mars u Ribama je položaj koji spaja energiju akcije sa svetom emocija, intuicije i mašte. Mars predstavlja način na koji se borimo, pokrećemo i ostvarujemo svoje ciljeve, dok su Ribe znak dubokih osećanja, duhovnosti i saosećanja.
Kada se ova planeta nađe u znaku Riba, energija postaje suptilnija, manje direktna i više vođena unutrašnjim osećajem nego jasnim planom ili strategijom.
Pravi trenutak za delovanje
Osobe sa Marsom u Ribama često deluju tiho, ali iznutra imaju snažan emotivni naboj. Njihova motivacija dolazi iz srca, odnosno, pokreću ih sažaljenje, empatija i želja da pomognu drugima. Umesto otvorenog sukoba, radije biraju povlačenje ili nenasilan pristup.
Njihova snaga leži u prilagodljivosti i sposobnosti da osete pravu atmosferu i trenutak za delovanje. Često su kreativni, umetnički nastrojeni ili duhovno orijentisani, jer energiju Marsa usmeravaju kroz inspiraciju, muziku, film, ples ili humanitarni rad.
Foto: Shutterstock
Potiskivanje besa
Međutim, ovaj položaj može da donese i neodlučnost ili rasipanje energije. Pošto su Ribe promenljiv vodeni znak, akcije mogu zavisiti od raspoloženja. Ponekad je teško jasno postaviti granice ili se izboriti za sebe, jer postoji tendencija da se izbegne sukob po svaku cenu. Takođe, postoji rizik od pasivno-agresivnog ponašanja ili potiskivanja besa koji kasnije može da izbije na neočekivan način.
U pozitivnom izrazu, Mars u Ribama daje veliku unutrašnju snagu, hrabrost da se oprosti, da se razume tuđa bol i da se deluje iz saosećanja. To je energija čoveka koji možda ne viče najglasnije, ali istrajava vođen verom i unutrašnjim osećajem smisla.
Bliži se pomračenje Meseca u Devici (3. mart), a mi igramo još jedan zvezdani rulet, tako da će pojedini znakovi imati više sreće, pa će uspeti da zarade veliki novac do 7. marta.
Pun Mesec (Blood Moon), koji će ujedno biti i pomračen, očekuje nas 3. marta u zemljanom znaku Device. Pomračen krvavi Mesec imaće snažan uticaj na Device, Ribe, Strelčeve i Blizance.
Pomračenje Meseca u Ribama 28. avgusta donosi jedan od najintenzivnijih i najemotivnijih astroloških trenutaka godine. Strelčevi, Ribe, Blizanci i Device će najjače osetiti ovaj lunarni događaj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bliži se pomračenje Meseca u Devici (3. mart), a mi igramo još jedan zvezdani rulet, tako da će pojedini znakovi imati više sreće, pa će uspeti da zarade veliki novac do 7. marta.
Vlada Srbije razrešila je profesore Nebojšu Bojovića sa mesta predsednika, a Vladana Đokića sa mesta člana Upravnog odbora Instituta za arhitekturu i urbanizam Srbije.
Aktivisti Srpske napredne stranke (SNS) širom Beograda pokrenuli su niz akcija usmerenih na uređenje javnih prostora, ali i razgovore sa građanima, slušajući njihove probleme i zajedno sa njima radeći na pronalaženju rešenja.
Tekst 'Trgovac uticajem' objavljen u štampanom izdanju tajkunsko-blokaderskog pamfleta 'Nova' autorke Jelene Bulajić - rođene sestre onog/one Žana/Žane Bulajić sa N1 - tekst u kome se poziva da predsednik Srbije Aleksandar Vučić bude osuđen na 120 godina robije (?!) jer obilazi Srbiju, razgovara sa narodom i rešava ljudima probleme (o, strašnog li zločina!?!) - taj je tekst najstrašnija metastaza plenumaškog ludila i ekstremnog antisrpskog ekstremizma.
Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević posetio je danas selo Medveđicu kod Žagubice, gde će obići kulturno-gastronomsku manifestaciju "Dani proje i sira" i Miholjski susreti sela.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
U saobraćajnoj nezgodi koja se danas dogodila u Bugarskoj, na auto-putu u smeru ka Sofiji kod isključenja za Panagjurište, učestvovao je dvospratni autobus koji je prevozio čak 84 putnika, državljana Srbije. Iz Ambasade Republike Srbije u Sofiji zvanično je saopšteno da u ovoj dramatičnoj nesreći nema povređenih.
Vuk Vučinić (35), koji je tokom protekle noći pronađen sa teškim ubodnim ranama u jednoj garaži na Novom Beogradu, progovorio je po prijemu u bolnicu i otkrio svoju verziju krvavog napada.
Nakon vesti da se autobus pun srpskih turista prevrnuo u Bugarskoj, na oko 150 kilometara od Sofije, pojavile su se i prve nezvanične informacije o stanju putnika u ovoj teškoj saobraćajnoj nesreći.
Trener fudbalera Partizana Saša Ilić izjavio je danas pred utakmicu 5. kola Superlige Srbije da njegova ekipa mora da bude maksimalno motivisana i agresivna kako bi došla do pobede protiv Radničkog.
Marokanske snage bezbednosti sprečile su danas pokušaj više stotina migranata, uglavnom podsaharskih Afrikanaca, da ilegalno pređu granicu i uđu u španski grad, eksklavu Seutu.
Ukrajinske rakete FP-5 "Flamingo" pogodile su industrijska preduzeća vazduhoplovno-kosmičkog sektora u Samari, u Rusiji, u subotu, 15. avgusta, tokom istovremenih napada dronom na Krimu.
Snažan zemljotres jačine 7,7 stepeni Rihterove skale pogodio je istočnu Indoneziju rano u subotu, usmrtivši najmanje 20 ljudi, izazvavši paniku i urušavanje zgrada i kuća u regionu sklonom smrtonosnim zemljotresima.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.