Kraj godine se bliži, a pred nama su važni astrološki aspekti, među kojima su pun Mesec u Blizamcima, retrogradna Venera u Jarcu, kao i Sunce u aspketu sa Jupiterom
16.12.2021
08:38
Škorpija i Ovan
Oba znaka su prepuna takmičarskog duha, a obožavaju svoju privatnost i slobodu. Zbog toga je možda se*s među njima fantastičan, ali ubrzo dolazi do sudara ovih jakih karaktera. Škorpija voli da dominira, ali Ovan joj to nikada neće dozvoliti, jer ne može da podnese da ga neko kontroliše.
Rak i Vodolija
Rakovi su tihi i osetljivi, a Vodolije nezavisne i zamišljene, zbog čega nikako nisu dobar spoj! Sudariće se ovde emocije i praktične stvari, Rak će uvek želeti emotivnu intimnost, a Vodolija snažnog partnera koji ume da je vodi i usmerava kroz život, dok je ona "u oblacima" svojih misli. Nikako nisu dobar spoj, njihov odnos je pun melodrame, a svađe pune niskih udaraca!
Strelac i Bik
Ako se ova dva znaka nađu zajedno, nastaće pravi haos! Strelac žudi za slobodom i promenama, a celo biće Bika okrenuto je ka stabilnosti, ponavljanju, porodici i miru. Tvrdoglavi Bik zato će pokušati da smiri Strelca i tu će napraviti katastrofalnu grešku!
Foto: Shutterstock
Ako se strelac i bik nađu zajedno, nastaće haos!
Ovan i Bik
Ponekad je ovo i dobar spoj, jer se radi o dva karaktera koji su ambiciozni, snažne volje i odlučni. Ako se "potrefe", odlični su zajedno, ali ako su im ličnosti ipak previše različite, svađe će ličiti na pravi rat. Najveća mana ovog odnosa je što ni jedan, ni drugi nemaju nimalo strpljenja.
Lav i Devica
Nemaju ništa zajedničko, i nekad će se možda spojiti isključivo zbog fizičke privlačnosti i požude. Ali ako probaju dublje da razgovaraju, svađe su zagarantovane! Biće dreke, suza, prebacivanja, svega što u jednom zdravom odnosu ne bi trebalo da bude. Bolje se okrenite i idite!
Vaga i Rak
Neobičan spoj, jer mirna Vaga i emotivni Rak zapravo ne vole konflikt i izbegavaju ga po svaku cenu. Vrlo je nezgodno što će ova dva znaka retko dozvoliti da emocije preuzmu kontrolu nad razgovorom. U njihovom odnosu biće puno neizgovorenih reči, i ne toliko svađa, ali će sve što su prećutali na kraju razoriti njihovu vezu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kraj godine se bliži, a pred nama su važni astrološki aspekti, među kojima su pun Mesec u Blizamcima, retrogradna Venera u Jarcu, kao i Sunce u aspketu sa Jupiterom
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić vratila je danas na fabrička podešavanja potrčka tajkuna Dragana Đilasa, Borislava Borka Stefanovića, koji je nju napao zbog reči koje je izgovorila u Briselu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
U selu Tešica, nadomak Aleksinca, dogodio se zastrašujući incident koji je uznemirio sve meštane, nakon što su u bunaru iz kog se snabdeva gotovo celo selo pronađeni leševi oko šest ili sedam pasa
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Gorska služba za spasavanje uspešno je realizovala još jednu akciju na Rtnju kada su dve osobe ostale same na planini sa ispražnjenim telefonima i van staze.
Skup u organizaciji "Medijske mreže" u Privrednoj komori Srbije okupio stručnjake koji poručuju da su za uspešnu energetsku tranziciju ključni ulaganja, stabilan sistem i dugoročno planiranje.
Telo Nenada K. (58) pronađeno je 16.marta u zgradi u Čačku, a njegov nestanak prijavljen je samo dan ranije. Zbog sumnje da su ga ubili, policija je uhapsila trojicu muškaraca.
Škaljarac Martin Janković (28), brat Stefana Jankovića, koji je optužen da je učestvovao u ubistvu dvojice državljana Srbije, pripadnika kavačkog klana, Filipa Marjanovića i Vukašina Gošovića, uhapšen je u Baru.
Katarska rafinerija u Ras Lafanu zapalila se nakon iranskog udara, čime je pogođen jedan od ključnih energetskih objekata u Persijskom zalivu i otvorena nova faza eskalacije na Bliskom istoku.
Od rendžera i pripadnika Specijalnih snaga, preko tajnog operativca CIA, do Trampovog direktora Nacionalnog centra za borbu protiv terorizma, Džo Kent je prošao impresivan politički put.
Rusija u ovom trenutku nema ni političku volju ni realne kapacitete da zaštiti Kubu, zbog čega bi ta država mogla da postane laka meta američkog pritiska i potencijalne destabilizacije, upozoravaju analitičari, dok Vašington sve otvorenije preti Havani.
Novi vrhovni vođa Irana, ajatolah Modžtaba Hamnei, saopštio je danas da je vest o smrti iranskog šefa bezbednosti Alija Laridžanija primio sa "velikim žaljenjem" i da će za njegovu smrt platiti "zločinačke ubice".
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Pevačica Zlata Petrović prisetila se svog velikog prijatelja i nekadašnjeg partnera Saše Popovića, ističući da i dalje ne može da se pomiri sa njegovim odlaskom.
Voditeljka Bojana Lazić došla je na snimanje "Pinkovih zvezdi", a onda je bila voljna da prokomentariše svoju izjavu da se Zorica vraća u muzičko takmičenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar