Majmune očekuje potpuno neočekivano bogatstvo do kraja 2024. godine. U karijeri će naići na prijatna iznenađenja i dobiti podršku od uglednih osoba što će rezultirati obiljem novih prilika. Mogli bi dobiti iznenadni bonus ili osvojiti novac, a ove nagrade neka shvate kao blagoslove i uživaju u njima.
Rođeni u znaku Petla mogu se pripremiti za obilje bogatstva koje će im doći kroz posao, a njihova bi se plata mogla čak udvostručiti tokom 2024. godine. Ipak, ovaj uspeh neće biti tako jednostavan, a moguće je da prođete kroz izazovniji period dok konačno ne nastupi. Ako ste novi na radnom mestu, vaš raspored postaće sve intenzivniji. Bavićete se mnogim zamornim zadacima i ostajati dugo raditi prekovremeno. Ipak, sve će se to u narednom periodu itekako isplatiti.
Ako ste dovoljno srećni da ste rođeni u godini Pacova, očekujte da će ova godina biti puna ostvarenja snova. Imaćete dobre radne uslove, poboljšane socijalne veštine i sklopiti mnogo dobrih prijateljstava. No, dok se vaša karijera razvija, budite oprezni s onima koji su ljubomorni. Ostanite skromni i osigurajte da vaš radni moral ostane dosledan kako biste izbegli određene zamke.
Merkur, planeta komunikacije, ušao je 13. oktobra u Škopriju, gde će boraviti do 2. novembra. Ovaj astrološki period će imati uticatj na sve znakove, a ponajviše na Rakove, Ribe i Škorpije.
Prema numerolozima, brojevi u datumu rođenja imaju veliku ulogu u određivanju sudbine i karaktera ličnosti, a postoje brojevi za koje se veruju da imaju posebno značenje i zrače snažnom energijom.
U nedelji koja je pred nama očekuje nas pun Mesec u Ovnu (17. oktobar), koji će imati snažan uticaj na sve znakove, a ponajviše na Ovnove, Jarčeve, Rakove i Vage. Venera, planeta ljubavi, ulazi u Strelca i donosi uzbudljive susrete za Lavove, Ovnove i Strelčeve. Na nebu su retrogradni Saturn, Jupiter, Neptun i Uran, tako da sumiramo greške iz prošlosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
Gledalačko-obaveštajna služba Informer (GOSI) došla je do najnovijeg snimka sa sastanka "Strateškog tima blokadera" održanog pre dva dana u Novom Sadu.
Blokaderi su sinoć održali protest ispred zgrade Vlade Srbije, čime su blokirali Nemanjinu i Kneza Miloša, ali ono što je posebno sumanuto je činjenica da ih nije bilo više od stotinak.
Gledalačko-obaveštajna služba Informer (GOSI) došla je do najnovijeg snimka sa sastanka "Strateškog tima blokadera" održanog pre dva dana u Novom Sadu.
Odbornici Skupštine Niša sastali su se zbog 18. sednice, prve kojom predsedava novi predsednik Skupštine Darko Nikolić. Na dnevnom redu prvobitno je bilo 46 tačaka, ali nakon dopune i povlačenja dveju tačaka, sada je pred odbornicima oko 80 tačaka.
Visoki krivični sud potvrdio je presudu Županijskog suda u Zagrebu kojom je Branimir Glavaš osuđen na sedam godina zatvora za ratni zločin nad osječkim Srbima 1991. godine, dok su i njegovi saoptuženi takođe dobili bezuslovne zatvorske kazne.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Pojas Presvete Bogorodice koji je 16 dana bio u Hramu Svetog Save čuvali su vatopedski monasi koji se drugačije zovu i "vatopedske oči", jer su danonoćno nadgledali ovu svetinju iz Vatopeda.
Danas oko 10 časova ujutru, U Barseloni u ulici Balmes došlo je do brutalnog ubistva kada je nepoznati napadač ispalio više hitaca u muškarca, koji je na licu mesta ostao mrtav!
Četvorica pripadnika Interventne jedinice 92 Dežurne službe Policijske uprave za grad Beograd uhapšeni su zbog zataškavanja slučaja u restoranu na Autokomandi, odnosno pucnjave od strane Saše Vukovića Bosketa, a sada se tim povodom oglasilo i Više javno tužilaštvo u Beogradu.
Četvorica pripadnika Interventne jedinice 92 Dežurne službe Policijske uprave za grad Beograd uhapšeni su zbog zataškavanja slučaja u restoranu na Autokomandi, odnosno pucnjave od strane Saše Vukovića Bosketa na Miloša Nilovića Runju, navodnog pripadnika "škaljarskog klana".
Miljana Kecmanović, majka dečaka ubice, stigla je u Viši sud u Beogradu gde joj se danas nastavlja suđenje, a u Palatu pravde je, kao i svaki put do sada, ušetala hladnog stava, doterana od glave do pete, pokazujući apsolutnu ravnodušnost prema nezapamćenoj tragediji koju je njen sin izazvao.
Oružane snage Ukrajine saopštile su da su u Crnom moru pogodile i oštetile ruski tanker „West Horizon“, plovilo koje Kijev povezuje sa ruskom „flotom iz senke“ za transport nafte i naftnih derivata mimo međunarodnih sankcija.
Kina je na putu da u narednih pet godina prestigne Sjedinjene Američke Države i postane najveći proizvođač nuklearne energije na svetu, pokazuje nova analiza istraživačke firme Gavekal Technologies.
Nemačka industrija sve više premešta proizvodnju u inostranstvo zbog previsokih cena energije, upozorio je poslanik Bundestaga iz Alternative za Nemačku Štefen Kotre.
Korpus čuvara islamske revolucije (KSIR) saopštio je da je balističkim raketama pogodio američku bazu Al-Azrak u Jordanu i uništio četiri važna cilja, među njima hangare sa avionima F-35 i centar za komandu i kontrolu američke vojske.
Slavni reper Šon "Didi" Kombs suočava se sa novim teškim optužbama. Ovog puta, neimenovani muškarac tvrdi da ga je Didi seksualno zlostavljao 2007. godine na Holivud Hilsu, u vreme kada je još bio dete i bavio se glumom.
Pevačica Goca Božinovska važila je za jednu od najtraženijih pevačica na privatnim proslavama, a atmosfera na njenim nastupima dovodila je publiku do transa.
Voditeljka Dnevnika na RTS-u Gordana Stijačić nedavno je izazvala veliku pažnju gledalaca kada se tokom programa uživo pojavila sa žućkastim mrljama na vratu i dekolteu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.