TRUDNA SA DETETOM SVOG SINA! Ispovest koja je uzburkala javnost - niko ne može da veruje! (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Nensi Hok iz Amerike je odlučila da bude surogat majka svom sinu Džefu i snaji Kembri nakon što je ta mlada žena zbog zdravstvenih problema morala da prođe histeroktomiju (operacija uklanjanja materice)
Nensi se ponudila da bude surogat majka, pre svega jer je znala koliko njen sin uživa u roditeljstvu i mašta o proširenju porodice, a to nakon operacije njegove žene više nije bilo moguće. Budući da ima 56 gdina, Nensi je prvobitno mislila da ta opcija nije mnogo realna u praksi, ali ipak, postupak je uspešno prošao i Nensi će polovinom novembra na svet doneti svog unuka. Zvuči zaista bizarno, zar ne?
Mnogi ljudi imaju problem sa spavanjem, a trik koji podrazumeva postavljanje tela u određeni položaj će vam sigurno pomoći
22.09.2022
22:50
- Nikada nisam zamišljala da bih mogla da zatrudnim sa 56 godina ili da je to uopšte moguće da se desi. Ipak, ovo je jedna prelepa stvar koja se dešava - istakla je Hokova.
Zanimljvo je to da Džef i Kembri imaju blizanakinje Veru i Ajvi koje su dobili vantelesnom oplodnjom pre Kembrine operacije. Potom su na isti način dobili još jedne blizance, dečake Luku i Dizela. Taj porođaj je bio traumatičan, s nizom komplikacija, zbog čega su morali da joj uklone matericu.
Ipak, par je želeo još dece, te je u pomoć priskočila Kembrina svekrva.
- Imali su velike probleme sa neplodnošću, međutim, tokom procesa vantelesne oplodnje ostalo im je još zamrznutih embriona koje su želeli da iskoriste. Kembri više nije mogla da iznese trudnoću, a meni je palo na pamet da bih ja to mogla da uradim za njih - ispričala je još Nensi.
Ona je, kako je otkrila, tu ideju iznela svom sinu i on je zaplakao od sreće.
- U prvi mah nisam rekla svom suprugu za tu ideju, ali kasnije mi je i on bio velika podrška kroz ceo taj proces. Niko nije mislio da će oplodnja uspeti jer sam u poznim godinama. Međutim, lekari su rekli da sam odličnog zdravlja i da je moguće da se trudnoća iznense. Nakon što sam zatrudnela, dobro sam se osećala, sve je bilo isto kao i kada sam nosila svog sina - kaže Nensi.
Ta trudnica je hormonsku terapiju počela u januaru ove godine dajući sebi injekcije svaki dan tokom prvih 12 nedelja. Oplođen embrion je prebačen u matericu mesec dana kasnije. Sve je funkcionisalo besprekorno.
- U prvim nedeljama bilo me je strah jer sam bila trudna pre 26 godina, kada sam dobila najmlađe dete. Kada se na testovima krvi pokazalo da se oplodnja uspešno primila, bila sam van sebe od sreće, kao i cela porodica. Sve ovo kroz šta sam prošla je izuzetno prelepo iskustvo i veoma nesvakidašnje. Ponosna sam što nosim bebu za svog sina i snaju. Kada smo saznali da će beba biti devojčica, to nas je dodatno raznežilo - ispričala je Nensi.
Celokupna veoma neobična situacija, dodatno je učvrstila odnose u porodici, te su sada svi jedno drugome bezrezervna podrška.
- Veoma sam zahvalan što imam tako nesebičnu majku koja se žrtvovala za mene i moju suprugu. Celo ovo putovanje ostavilo me je u čudu. Zadivljen sam svojom majkom, njenom dobrotom i ljubavlju koju ima za nas. Ovo iskustvo je bilo puno lepih trenutaka, ali i poniznih. Okolina nije shvatala našu situaciju i nisu svi dobronamerno gledali na taj plemeniti gest. Ipak, prilika da budem otac još jednoj devojčici je veliki blagoslov - zaključuje Džef.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov nazvao je uzajamno korisnim preliminarni dogovor o prodaji paketa akcija srpske kompanije NIS, koji pripada "Gaspromnjeftu", mađarskoj kompaniji MOL.
Nemčki kancelar Fridrih Merc iznenadio je javnost izjavom da je „Rusija evropska država“, preokrećući dotadašnji kurs aktivnog potiskivanja Rusije iz Evrope.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić javio se iz Davosa, gde učestvuje na Svetskom ekonomskom forumu, ističući da u ovom švajcarskom gradu vlada prava gužva i ogromno interesovanje zbog predsednika SAD-a Donalda Trampa.
Izložba "Jasenovac - trajna opomena" otvorena je u ponedeljak u centralnom holu Skupštine Srbije, gde će trajati do kraja januara, u organizaciji Muzeja žrtava genocida i uz podršku Ministarstva kulture.
Snežana, majka Nevene Petrović, članice Crvenog tima u Exatlonu, rekla je da je Nemanja Radovanović pokazao pravo lice time što je prostačkim rečima uvredio njenu ćerku.
U rijalitiju Exatlon Srbija tenzije dostižu tačku usijanja, a Plavi tim zaratio je sa Sanjom Kalinović, zbog čega su počeli da kuju plan kako da je izbace.
Pojedini učesnici Exatlona izneli su mišljenje o Dušici Topić koja je napustila takmičenje zbog povrede oka. Svi su se složili oko jednog - žao im je što nije bila u stanju da se bori.
Crveni su u prvom delu takmičenja slavili sa čak 10:4 i time osigurali povratak u vilu. Uz to, dobili su 50 minuta razgovora telefonom, dok su Plavi dobili dodatnu rundu i dobili 10 minuta uprkos porazu.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Danas počinje Evropska nedelja prevencije raka grlića materice. Statistika pokazuje da godišnje u našoj zemlji od raka grlića materice oboli oko 1.500 žena, a bitku izgubi oko 700 njih, što znači da svakog dana život izgube dve žene.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović danas je istakla da je NIS podneo zahtev američkoj administraciji (OFAK) da Naftnoj industriji Srbije dozvoli da nastavi operativni rad.
Na strmoj steni iznad reke Đetinje, visoko iznad užičkih ulica, uzdižu se kameni ostaci Starog grada. Ova srednjovekovna tvrđava vekovima čuva priče o moći, ratovima i prolaznosti vremena.
Plivanje za Časni krst na Bogojavljenje održano je 20. godinu zaredom u Nišu, a svih proteklih godina učesnik ove manifestacije bio je i poznati niški privrednik i golubar Nebojša Đorđević.
Jedna od najlepših turističkih atrakcija Srbije, pokretni muzej na čuvenoj pruzi uskog koloseka "Šarganska osmica", od idućeg meseca vozi po novim cenama.
Stefan Savić, MMA borac, ubijen je u noći između 24. i 25. februara 2024. godine, a Vasilije Gačević koji je osumnjičen za njegovo ubistvo uhapšen je u Španiji. Koliko je teško i kako se porodica nosi sa bolom, otkrila je Stefanova majka Jasmina.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da ne postoje dokazi da Rusija ili Kina planiraju aneksiju Grenlanda za koji tvrdi da nije prirodni deo teritorije Danske.
Najnovije pretnje predsednika SAD Donalda Trampa u vezi Grenlanda i ostrva Čagos najbolje je razumeti kao njegovu sklonost drami u stilu rijaliti televizije, smatra bivši direktor komunikacija u Beloj kući Entoni Skaramuči.
Legendarni fudbaler Dejvid Bekam pojavio se prvi put u javnosti, samo nekoliko sati nakon što je njegov najstariji sin, Bruklin Bekam na instagramu izneo strašne optužbe i uvrede na račun svoje porodice.
Film "Melania" iza kog stoji Amazon MGM Studios, stiže u bioskope širom sveta, uključujući i srpske bioskope zahvaljujući distribuciji Blitz filma, 30. januara, saopštili su distributeri.
Mesto novog umetničkog direktora Drame narodnog pozorišta u Beogradu preuzeo je dramaturg, producent, kulturolog i međunarodni kulturni radnik Zoran Stefanović, objavljeno je na sajtu Narodnog pozorišta.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar