Šeri Lever (73) je najpoznatija profesionalna "gospodarica" koja uživa da ponižava muškarce, a svoje usluge papreno naplaćuje.
Šeri Lever (73), poznatija kao gospođa Sofija, je već 15 godina domina i za nju kažu da je najstarija profesionalna "gospodarica" u Velikoj Britaniji. Ona naplaćuje 150 evra po satu, a interesantno je da klijenti smeju da pipnu samo njena stopala i ništa više.
Ona se već 15 godina bavi ovim poslom i ima čitav niz pravila koje muškarci moraju da ispoštuju.
Seksi gospodarica plaši muškarce
- Prvo, oni me se plaše. Ja sam tu da uteram strah u njihove kosti i uživam u tome. Radim samo ono što me zabavlja, pa intimni odnosi i bilo šta intimno ne dolazi u obzir. Jedini deo mog tela koji smeju da dodirnu jesu stopala - kaže Šer i otkriva da ima i prave "robove".
Kako je otkrila, tim muškarcima ništa ne naplaćuje, ali oni su uvek tu da pomognu kad ova dama ima neki posao po kući i slično.
- Oni uživaju u tome da ispunjavaju moje zahteve. Sa jednim od njih sam se toliko zbližila, da ga smatramo članom porodice. Sa nama je skoro pet godina. Međutim, iako ga moja deca obožavaju, on mora da zna svoje mesto, spava na sofi i mi nismo u vezi - objašnjava Šeri.
Kako je naglasila ova neobična žena, njen posao je ostvarenje snova.
- Imam skoro 74 godine, a muškarci dolaze kod mene, padaju na kolena i obožavaju me. Pa, šta ima tu da se ne voli? Takođe, moje godine su ovde prednost jer mnogi muškarci mnogo više vole starije domine. Dolaze mi muškarci iz raznih profesija, od lekara i nastavnika, do političara i sudija. Volim smešne maske, jednom sam klijenta obukla u malu ružičastu pidžamu, stavila mu masku Šreka i naterala ga da se popne na brdo u blizini moje kuće. Tamo je morao da odigra mali ples. To je ponižavajuće za njih, ali i oni i ja smo uživali u tome - zaključila je Šeri, piše Mirror.
Sila Star (54) koja je potrošila 150.000 dolara na plastičnu hirurgiju da bi "održala svoju mladost" tvrdi da zarađuje i do 18.000 dolara kao eskort dama, uprkos tome što njena deca mrze njen posao.
Alis Vaskes (46) tvrdi da je najseksi baka na svetu. Do 40. godine potrošila je oko 60.000 evra na plastične operacije. Na Instagramu redovno deli izazovne fotografije svog tela.
Andrea Sanšajn (54) je neko ko uvek daje prednost seksu. Sada je otkrila zašto ni u poznim godinama ne bi odustala od prednosti zdravog seksualnog života.
Mnoge poznate dame javno su isticale svoje atribute i provokativno se slikale raspaljujući maštu jačem polu. Pojedine svetske lepotice se ipak ističu sa fotografijama u seksi vešu kojima može da odoli retko ko.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sila Star (54) koja je potrošila 150.000 dolara na plastičnu hirurgiju da bi "održala svoju mladost" tvrdi da zarađuje i do 18.000 dolara kao eskort dama, uprkos tome što njena deca mrze njen posao.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Puštanjem u rad brze pruge Beograd-Subotica Srbija je dobila jednu od najsavremenijih železničkih linija u regionu, zahvaljujući kojoj putnici za samo 79 minuta i po ceni od 1.220 dinara stižu do svog odredišta vozom "Soko", koji saobraća brzinom do 200 kilometara na čas.
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Ubrzo nakon dojave građana da je kod Bečmena pronađeno automobil "seat" kako pluta u jezeru, ekipe policije i vatrogasaca su pristigle na lice mesta, ali su potvrđene crne slutnje.
Šest osoba povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko podne, na auto-putu kod Begaljice, u smeru ka Beogradu, kada su se sudarila tri putnička vozila.
Predsednik SAD Donald Tramp održaće u utorak sastanak na kojem će se razmatrati konkretne opcije za vojnu akciju protiv Irana, preneo je američki portal Aksios.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar