Ljubavnica smatra da bi za prevaru trebalo kriviti muškarca i drži se tog stava.
Imala je kratku, ali uzbudljivu aferu sa oženjenim muškarcem i,kao slobodna žena, nije se osećala ni najmanje krivom zbog toga, rekla je Rejčel (ime je promenjeno radi zaštite identiteta).
- Da me nije izabrao za svoju 'drugu ženu', bila bi to neka druga devojka. Tada sam imala oko 20 godina. Preselila sam se u London iz mirnog grada na severu. Bila sam mlada i željana uzbuđenja. Uživala sam u šarenim koktel barovima u Oksford cirkusu i Sohou. Veliki grad mi je ponudio kosmopolitski način života koji je bio milion svetlosnih godina udaljen od mesta odakle sam došla – prisetila se ona.
Foto: Shutterstock
Kaže da se kada je stigla u London osećala kao da se vratila kući.
- Osećala sam se tako kul, spremna za život razvrata i nestašluka u svojim uskim farmerkama, svetlucavim majicama i lažnim preplanulim ten. Tada sam živela u petoj brzini – nastavila je.
- Jedne večeri u baru prišao mi je elegantno odeven četrdesetogodišnjak u dugom, skupom kaputu i sjajnim cipelama. On nije bio moj uobičajeni grublji tip koji mi se sviđao. Imao je svoju firmu, a poticao je iz porodice koja je posedovala špediciju. Osećala sam se polaskanom njegovom pažnjom, pa sam se pravila da ne vidim burmu - rekla je ona.
Rekao joj je da živi sa suprugom i malom ćerkom u stanu u blizini Kamdena, ali da te noći nisu bili tamo. Otišli su u njegov stan i vodili ljubav u bračnom krevetu.
- Zaveo me je svojim uglađenim izgledom i velikodušnošću. Obasipao me je poklonima i vodio u skupe hotele. Seks je bio zabavan i strastven, a iako je malo otkrivao o svom braku, rekao je da mu je porodični život postao dosadan. Ispričao mi je kako je izgubio ženinu pažnju kada su dobili dete – ispričala je ona.
Sastajali su se dva puta nedeljno.
Foto: Shutterstock
- Živela sam u tom trenutku i nikada nisam pomislila na njegovu ženu i dete. Oni su bili njegov problem, ne moj. Previše sam se zabavljala da bih brinula. Što se tiče kršenja 'devojačkog kodeksa', moram da napomenem da je došao kod mene, tako da je to u mojim očima fer igra - pojasnila je ona.
Na kraju je to bila afera i ništa više. Nije planirao da napusti svoj brak, a ona nije želela da zauvek bude „druga žena“. Posle tri meseca prestali su da se viđaju.
- Nije planirao da napusti ženu, pa sam raskinula sa njim. Ni danas ne osećam kajanje zbog svega toga - rekla je ona, a prenosi The Sun.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Puštanjem u rad brze pruge Beograd-Subotica Srbija je dobila jednu od najsavremenijih železničkih linija u regionu, zahvaljujući kojoj putnici za samo 79 minuta i po ceni od 1.220 dinara stižu do svog odredišta vozom "Soko", koji saobraća brzinom do 200 kilometara na čas.
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Ubrzo nakon dojave građana da je kod Bečmena pronađeno automobil "seat" kako pluta u jezeru, ekipe policije i vatrogasaca su pristigle na lice mesta, ali su potvrđene crne slutnje.
Šest osoba povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko podne, na auto-putu kod Begaljice, u smeru ka Beogradu, kada su se sudarila tri putnička vozila.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glavni iranski pregovarač i predsednik parlamenta Mohamed Bager Kalibaf sastao se danas sa pakistanskim ministrom unutrašnjih poslova Mohsinom Nakvijem, koji je izrazio nadu u zaključenje pregovora između Sjedinjenih Američkih Država i Irana.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar