Organizam je najbolja apoteka koja je ikad stvorena. Telo proizvodi diuretike, analgetike, sredstva za smirenje, tablete za spavanje, antibiotike, doslovno sve što proizvode farmaceutske kompanije. Kada ovaj prirodni proces samoizlečenja zataji, kvantna medicina, odnosno mikrorezonantna terapiji je tu da mu malo pomogne, kaže dr Vladimir Sinicki, radiolog
Za početak malo teorije
Kvantna medicina (proizašla iz kvantne fizike) bazira se na činjenici da se materija sastoji od čestica i talasa (vibracija) u isto vreme. Sve što je živo i neživo titra (vibrira) svojom prepoznatljivom fekfencijom. Tako su ljudski (elektromagnetni) talasi u opsegu od 30-300 GHz, a jedan od uzroka prelaska zdravlja u bolest je poremećaj komunikacije i razmene informacija među ćelijama i molekulima. Tada “obolela” ćelija, a potom i tkiva i organi, počnu da vibriraju svojom, različitom frekfencijom, stvarajući nesklad. Pojedini autori bolest nazivaju i “ratom vibracija”.
Foto: Pixabay
Pojedini autori bolest nazivaju i “ratom vibracija”
- Nastanak bolesti se može podeliti u četiri faze. Prva je informaciona faza kada na telo deluju štetni uticaji, bilo spolja ili iznutra, a najčešće i jedno i drugo i nastane prekid u informacijama među ćelijama i centralnim nervim sistemom. Ove promene na biofizičkom nivou klasična medicina ne može da registruje. Potom sledi energetska faza, kada pacijent može da oseća neku slabost ili nelagodnost, ali ta odstupanja još uvek ne mogu da se detektuju u laboratorij i na klasičnim dijagnostičkim aparatima. Tek na trećem, biohemijskom nivou nastaju promene vidljive pojedinim testovima, dok bi četvrta faza bila sama bolest – oštećenja ćelija, tkiva i organa – objašnjava dr Vladimir Sinicki.
Veliki broj informacija
Biorezonantni skener, osim što bolest dijagnostikuje u fazi kada još nema organskih promena, pa ne mogu da je prepoznaju ultrazvuk, skener i magnetna rezonanca, istovremeno može da zameni nekoliko specijalističkih pregleda, različitih snimanja, testiranja, laboratorijskih analiza. Što je najvažnije, nema štetnog zračenja.
Foto: Shutterstock
Biorezonantnim skenerom registruje se i prisustvo alergena, virusa, bakterija...
- U kratkom vremenskom roku se dobija veliki broj informacija o zdravstvenom stanju pacijenta, o svim organima i organskim sistemima, bolestima koje su prisutne, intoleranciji na namirnice, dejstvu lekova koje pacijent uzima ili bi trebalo da uzima, koncentraciji vitamina, minerala, enzima, energetskom stanju, stanju imuniteta, psihoemocionalnom stanju, nivou stresa, kiselo-baznom statusu, prisustvu alergena, virusa, bakterija, gljivica, parazita… - navodi radiolog.
Pritom je pregled potpuno bezbolan, bezbedan i prijatan, bez prethodnih priprema, a može se primenjivati i na deci i trudnicama.
Lečenje kvantnom medicinom
Kada obolele ćelije i tkiva krenu da vode svoju, destruktivnu politiku, iskačući svojim elektromagnetnim zračenjem iz frekvencije ostale zdrave celine, na scenu stupa mikrtotalasna rezonantna terapija (MRT) malim uređajem koji "šteluje" frekfenciju.
- Elektromagnetni talasi usmereni na bioaktivne (obolele) zone u organizmu izazivaju njihovo usklađivanje (rezonancu) sa ostatkom organizma, tačnije, ćelije, tkiva i organi počnu da vibriraju originalnom (prvobitnom) frekfencijom koja podstiče samoizlečenje lučenjem lekovitih supstanci. Ovo lučenje koriguje (obolenjem) poremećeno magnetno polje tela i dovodi do normalizacije fizioloških procesa – naglašava dr Vladimir Sinicki.
Spoj nauke i akupunkture
MRT- om dolazi do izlečenja mnogih obolenja: alergije, obolenja dojke, štitaste žlezde, srca, krvnih sudova, čira, gastritisa, reume, glavobolje, dijabetesa…
- Ovi elektromagnetni talasi prolaze akupunkturnim kanalima, čime se kvantna medicina približava tradicionalnoj kineskoj medicini i drugim holističkim disciplinama poput homeopatije ili fitoterapije - kaže dr Sinicki i dodaje:
- Relativno nova dostignuća iz kvantne medicine (stara oko desetak godina) su komplementarna sa klasičnom medicinom, te se svi lekovi, kao i prepisana terapija uzimaju uporedo do izlečenja, mada često u smanjenoj dozi. Zvanično je priznata i odobrena, a u Srbiji se njome mogu baviti isključivo lekari koji su završili i posebu obuku u trajanju od godinu dana i imaju potrebnu licencu.
POSLE teške i MASNE HRANE - Namirnice koje OPORAVLJAJU JETRU i podižu VITALNOST!
ELIKSIR DUGOVEČNOSTI! 2 sastojka VEKOVIMA su korišćena kao LEK ZA SVE!
Sve što pojedemo i popijemo obradi naša jetra, pa je veoma važno da ona bude zdrava. Masna i pržena hrana, zaslađena pića, alkohol i lekovi mogu da ugroze jetru, koja u telu ima funkciju filtera
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sve što pojedemo i popijemo obradi naša jetra, pa je veoma važno da ona bude zdrava. Masna i pržena hrana, zaslađena pića, alkohol i lekovi mogu da ugroze jetru, koja u telu ima funkciju filtera
Stravičan zločin protiv istine i ljudskosti odigrao se na društvenoj mreži Iks, gde je zbog najprljavije kampanje laži i linča tragično okončan život mladog policijskog službenika Vasilija Lalovića (33).
Moskva neće dozvoliti raspoređivanje vojnih kontingenata država Evropske unije i NATO-a na teritoriji Ukrajine, poručio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući pripreme za velike jesenje vojne vežbe u Poljskoj.
Bivši košarkaš Dejan Bodiroga, koji se u javnosti sve više gura kao lider lažne elite i blokaderskog pokreta, doživeo je potpuni finansijski debakl u privatnom biznisu.
Mihajlo Matović, sin glavnog blokadera iz Kraljeva Ivana Matoviča, pokazao je da nije odmakao dalje od svog oca, koji je učestvovao u pokušaju državnog udara.
Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije izdali su Radosavu G. uverenje kojim se potvrđuje da je učestvovao u odbrani SR Jugoslavije tokom NATO agresije 1999. godine, nakon zahteva koji je uputio putem portala "Ko si bre ti".
Vukola Tomović, vlasnik jedne od vikendica na jezeru Gazivode, čije je rušenje danas počelo po nalogu preduzeća Ibar - Lepenac, izjavio je da je rešenje o rušenju objekta dobio 3. jula i da on drugi dom nema.
Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević čestitao je svim odbornicima SO Pljevlja koji su danas glasali za odluku o poništavanju priznanja tzv. države Kosovo.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na auto-putu Subotica – Novi Sad, u blizini Molove pumpe, danas oko 15:46 časova dogodila se teška saobraćajna nezgoda kada je došlo do prevrtanja cisterne.
Almira Vukadinović, supruga visokopozicioniranog pripadnika "škaljarskog klana" Predraga Vukadinovića, uhapšena je po nalogu crnogorskog Specijalnog državnog tužilaštva zbog sumnje da je učestvovala u stvaranju kriminalne organizacije.
Adnan Lokvančić, koji je osumnjičen za nezapamćen zločin u naselju Hrasnica kada je lopatom usmrtio majku i brata, a potom majci odrubio glavu, prebačen je u Pritvorsku jedinicu KPZ Igman gde se nalazi pod strogim nadzorom.
Dečak U. P. (5) iz Grocke nastradao je juče u bazenu u akva parku Jugovo u Smederevu, a pred kućom tuge danas se okupljaju prijatelji i komšije. Otac dečaka ne može da govori, ulicom odjekuju jecaji.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da su američke snage uništile gotovo kompletne vojne kapacitete Irana, uključujući mornaricu, ratno vazduhoplovstvo, radarske sisteme, protivvazdušnu odbranu, kao i između 98 i 99 odsto raketa i dronova kojima je Teheran raspolagao.
Beograđani koji su se zatekli u Rovinju tokom snažnog nevremena požalili su se Informeru da im je krupan grad polupao automobile, dok su kao dokaz dostavili fotografije ledenih gromada koje su padale po gradu.
Iranske balističke rakete probile su protivvazdušnu odbranu američke baze „Muafak Salti“ u Jordanu i u tri odvojena udara pogodile teretanu, avionski hangar i stambeni blok u kojem su živeli i spavali američki vojnici.
Kineska obalska straža (CCG) objavila je snimak dramatičnog sukoba sa filipinskim vojnicima kod spornog grebena Renaj Đao u Južnom kineskom moru, posle kojeg su Peking i Manila međusobno pozvali ambasadore na razgovor.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Bivša prijateljica Stanije Dobrojević Tamara Radoman došla je sinoć u Šimanovce kako bi podržala Anitu Stanojlović, pa progovorila i o svom odnosu sa starletom i Asminom Durdžićem.
Pojedine estradne ličnosti iza sebe nose priče ispunjene velikom tugom, kao što je gubitak deteta. Među njima su Mirko Kodić, Milić Vukašinović, Žika Todorović kao i Eva Ras.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.