• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.03.2021

07:50

ZAPOČNITE DAN OVIM NAPITKOM I PUCAĆETE OD ZDRAVLJA! Moćna kombinacija peršuna i limuna

Ljubav

ZAPOČNITE DAN OVIM NAPITKOM I PUCAĆETE OD ZDRAVLJA! Moćna kombinacija peršuna i limuna

Podeli vest

Peršun sadrži dve grupe jedinstvenih sastojaka: aromatična ulja zbog kojih tako snažno miriše i flavonoide koji zajednički eliminišu toksine iz tela

Peršun, takođe, stimuliše cirkulaciju krvi a uz dodatak limunovog soka, koji je prepun vitamina C i drugih korisnih hranjivih sastojaka, dobićete delotvoran napitak koji jača imuni sistem, redukuje masne naslage i veoma uspešno obara holesterol na potpuno prirodan način.

Jednom rečju, ovaj napitak je neizmerno zdrav za sve sisteme u vašem organizmu!

Foto: Shutterstock

Sastojci:

1,5 l vode
3 vezice peršuna srednje veličine
1 kg limuna
malo sode bikarbone

Priprema:

Oribajte limunove sodom bikarbonom i ostavite ih u hladnoj vodi oko pola sata.

Prokuvajte litar i po vode, ostavite da se ohladi pa naseckajte limun i peršun i izmešajte s vodom. Ostavite u poklopljenom sudu u frižideru 24 sata pa sve izmešajte u mikseru. Čuvajte na hladnom i konzumirajte oko 100 ml dnevno.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set