• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

26.01.2022

10:21

ŠOK U MEKDONALDSU! Keti je kupila TORTILJU, a onda je u ustima OSETILA nešto "TVRDO" - ono što je IZMILILO ŠOKIRALO je CEO SVET (VIDEO)

Pixabay

Ljubav

ŠOK U MEKDONALDSU! Keti je kupila TORTILJU, a onda je u ustima OSETILA nešto "TVRDO" - ono što je IZMILILO ŠOKIRALO je CEO SVET (VIDEO)

Podeli vest

Keti Mos (21), majka dvoje dece iz Vinsforda iz Velike Britanije svratila je u Meksdonalds kako bi uzela sebi ručak, ali je za vreme jela osetila "nešto tvrdo" u ustima da bi ustanovila da se radi o ogromnom egzotičnom pauku

Majka koja se istraumirala posle ovog incidenta, ostala je da povraća nakon što je shvatila da je žvakala ogromnog egzotičnog pauka.

Ona je za 99 penija naručila tortilju od piletine, čips i hamburger, nadajući se da će da uživa u svom omiljenom obroku.

Ona kaže da je bila šokirana kada je videla ogromnog pauka, za kojeg je sigurna da nije poreklom iz Velike Britanije.

 - Prvo sam pomislila da je to kraj paradajza, pa sam ga izvukla i pomislila da je čak deo piletina, a onda sam shvatila da se radi o pauku - opisala je Keti.

"Mislim da pauk nije iz Velike Britanije jer nikada nisam videla takvog pauka".

Foto: Pixabay

Mekdonalds

- Zaista mi ne smetaju pauci, ali stvarno ne želim jednog u ustima. Više bih volela da sam ga progutala i da nisam saznala šta je unutra - rekla je Keti.

Ona objašnjava da ne bi imala ništa protiv da je bio manji, ali pošto je bio veći, morala je da se ispovraća, prenosi Daily Mail.

Keti je kaon toga pozvala filijalu u Vinsfordu, a iz Meksdonaldsa su joj pomudili zamenu novca i novi obrok, ali se ona ovom prilikom zaklela da više nikada neće kupovati u istom.

Iz Mekdonaldsa su joj čak ponudili vaučer u vrednosti od 10 funti kako bi ispravili ono što se dogodilo. Oni su joj rekli da nemaju pojma kako je pauk dospeo u tortilju.

"Bezbednost hrane nam je na prvom mestu. Veliki naglasak stavljamo na kontrolu kvaliteta, prateći rigorozne standarde kako bismo izbegli bilo kakve nesavršenosti, tako da nam je žao što čujemo za iskustvo ovog korisnika".

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set