Plejboj model Hieke Konings (22) otkrila je vrlo interesantne seksualne navike holivudskog zavodnika Leonarda Dikaprija.
Holandska manekenka rešila je da obelodani sve o Dikapriju i njegovim čudnim navikama u krevetu, pa je tako otkrila i da je poznati glumac "previše uvrnut".
Njih dvoje su se upoznali u jednom klubu u Los Anđelesu kada joj je Dikaprijev menadžer prišao i rekao da glumac želi da se upozna s njom.
Manekenka je tada Dikapriju jasno stavila do znanje da ona zna da on izlazi samo s lepoticama koje su mlađe od 25 godina, na šta joj je on samo odgovorio: "Kriv sam!"
Foto: Reuters
Nakon toga su se poljubili, ali kako Konings tvrdi "to nije bilo ni blizu najboljeg poljupca u životu", a onda je usledio poziv da zajedno odu kući kod njega što je ona kako kaže odbila.
- Bio je šokiran, nije navikao valjda, ali je bio ljubazan - ispričala je manekenka i dodala da je nakon njenog odbijanja prišao nekoj drugoj devojci.
- Posle toga je prišao nekoj drugoj devojci i otišao s njom kući. Neke moje prijateljice su spavale s Leonardom i rekle su da ima bizarnu naviku u krevetu. Jedna mi je ispričala da je sve vreme držao slušalice u ušima ‘kako je ne bi morao da sluša‘, a drugoj je stavio jastuk na glavu -otkrila je Hieke.
- Definitivno je previše star i previše uvrnut - zaključila je Plejbojeva manekenka za Daily mail.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Prema ruskim vojnim izvorima, Ukrajina je tokom napada na Moskvu i Podmoskovlje, prvi put zvanično upotrebila nove reaktivne lutajuće bojeve sisteme (dronove kamikaze) iz porodice Bars, uključujući modele RS-1 Bars i BARS-SM Gladijator.
Narodni poslanik i poznati advokat Vladimir Đukanović , otkrio je namere samozvanih političkih aktivista i blokadera koji su sinoć, tokom gostovanja u emisiji Utisak nedelje, otvoreno priznali šta je njihov krajnji cilj – političko kadriranje i preuzimanje svih institucija i strukovnih udruženja u zemlji!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Danas su dobrena 54 zahteva u ukupnoj vrednosti od blizu 900.000 evra, saopštila je Komisije za dodelu subvencija za kupovinu prve nekretnine po osnovu rođenja deteta.
Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.
Letovanje u Grčkoj ove godine znatno je skuplje nego prošle, a to kažu i turisti iz Srbije koji navode da giros košta i do 12 evra, kafa do 6 evra, dok su voće i povrće skuplji oko 20 odsto.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Jedinici za finansijske istrage Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja da li se u radnjama osumnjičenog Saše Vukovića stiču elementi krivičnog dela Pranje novca.
Nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije (UKP) Nemanja Đuran priveden je na informativni razgovor povodom ubistva Aleksandra Nešovića Baje koje se dogodilo 12. maja na Senjaku.
D. Dž. (21) iz sela Grabovnica kod Kuršumlije teško je povređen kada mu je mašina za baliranje sena odsekla ruku do ramena. Nakon hitne operacije u UKC Niš njegovo stanje je životno ugroženo.
Svaka vojna akcija SAD protiv Kube dovela bi do krvoprolića sa nesagledivim posledicama po regionalni mir i stabilnost, poručio je danas kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel.
Za bivšeg šefa predsedničke kancelarije Ukrajine Andrija Jermaka plaćena je kaucija od 140 miliona grivni (oko 2,7 miliona evra), koju mu je prethodno odredio Vrhovni antikorupcijski sud, saopštila je Katerina Šipilova iz pres-službi Suda.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Pevačica Jelena Karleuša danas je u vrelom izdanju pozirala ispred zlatne limuzine, kojom je njen kolega iz žirija reper Desingerica stigao u Šimanovce.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar