Žene s velikim grudima najčešće imaju problem pri izboru veličine i modela grudnjaka, ali muku muče i one koje nisu toliko prsate.
Njima je teže da pronađu odgovarajući grudnjak koji bi im pomogao da vizuelno "pojačaju" veličinu a da pritom izgledaju elegantno i lepo. Grupa pariskih stilista koji dobro poznaju sve trikove za prikrivanje nedostataka na telu pomoću odeće otkrila je tri osnovna pravila kod kupovine savršenog grudnjaka za male grudi.
1. Bez žice
Grudnjaci sa žicom idealni su za podizanje grudi, ali kod žena koje nose grudnjak veličine jedan i dva žica može da bude vrlo neprijatna.
Zato su rešenje za njih grudnjaci s pojačanim korpicama od mikrofibera, i to u jednom komadu. Osim što su nežniji za kožu, prilagodiće se telu i sigurno će podići grudi.
Foto: Shutterstock
2. Jastučići
Jastučići za "pojačavanje" grudnjaka u poslednje vreme došli su na crnu listu, ali ovaj dodatak može biti vrlo efektan za žene s malim grudima. Pronađite grudnjak čija korpica odgovara obliku vaših grudi, a umesto za jastučiće, stavite korpicu s dvostrukim mekim umetkom.
Na taj način ćete dobiti jači push-up efekat. Izbegavajte korpe koje idu u špic, kao i one koje su preduboke, odnosno previsoko isečene na dekolteu.
3. Čipka
Tekstura na grudnjaku može da deluje vrlo efektno. Današnji grudnjaci napravljeni su od mekane čipke, koja ne iritira kožu.
Pre nego što odaberete grudnjak po izgledu, držite se prethodnih pravila da ne biste pogrešili. Osim čipke, materijal poput klasičnog mat pamuka takođe je dobar izbor.
Kako bi vam petunije prelepo cvetale, master inženjer poljoprivrede Nikola Petrušić za Informer.rs otkriva da je najbolje da ih držite u vlažnoj, ali ne i natopljenoj zemlji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
Gledalačko-obaveštajna služba Informer (GOSI) došla je do najnovijeg snimka sa sastanka "Strateškog tima blokadera" održanog pre dva dana u Novom Sadu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas tokom intervju na Radio Beogradu šta će otkriti 27. juna na zakazanom veličanstvenom skupu u Beogradu na kom se očekuje mnogo toga važnog za budućost naše zemlje.
Poverenik Mesnog odbora Mladost i član Gradskog odbora SNS-a Čačak Milojko Kaloserović posetio je Petru Škorić, najstarijeg člana Gradskog odbora SNS-a Čačak koja živi na teritoriji MO Mladost.
Na konferenciji za novinare današnje sednice niškog parlamenta gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović istakao je značaj pažljive izrade Prostornog plana grada Niša.
Novi Sad je danas bio mesto velikog okupljanja građana koji su, pod sloganom „Srbija pobeđuje“, poslali snažnu poruku jedinstva, optimizma i podrške daljem razvoju naše zemlje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom današnjeg gostovanja u emisiji "U sredu sa Bojanom Bilbijom" na Radio Beogradu odgovorio i na pitanje o slučaju Veselina Milića, bivšeg načelnika beogradske policije.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Na vojnoj vežbi koja će se održati na Vidovdan, 28. juna, biće prikazano mnogo toga novog, uključujući i napadačke rojeve dronova i borbene sisteme koje građani do sada nisu mogli da vide, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
U manastiru posvećenom Svetom Pantelejmonu u selu Lepčince kod Vranja nalazi se ikona Svetog Jovana Ruskog kakva ne postoji ni u jednoj drugoj svetinji.
Lepe vesti uskoro očekuju penzionere, jer će pored povećanja penzija dobiti i paket drugih finansijskih davanja, rekao je danas predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.
Pevač Enver Miki Kolašinac (43), iz Novog Pazara, koji je bio učesnik šoua "Zvezde Granda", ubijen je pre četiri godine u Holandiji u mestu Buhten, a njegov ubica još nije pronađen.
Pred posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu danas je saslušan komandant Interventne jedinice 92 Dežurne službe Policijske uprave za grad Beograd Dušan N.
Žena koju Novopazarci godinama znaju kao "Sultaniju" ponovo se našla u žiži javnosti nakon najnovije policijske akcije usmerene na suzbijanje falsifikovanja obrazovnih isprava.
Osnivač Majkrosofta, Bil Gejts, izjavio je pred članovima Nadzornog odbora Predstavničkog doma Kongresa SAD da je osuđeni seksualni prestupnik Džefri Epstin pokušao da iskoristi informacije o njegovom privatnom životu kako bi održao kontakt sa njim.
Vlada SAD saopštila je danas da uvodi sankcije protiv 11 osoba i entiteta, uključujući nekoliko sa sedištem u Kini i Hong Kongu, zbog podrške isporuka oružja za Revolucionarnu gardu Irana i iransku vojsku.
Sukob na Bliskom istoku ušao je u novu fazu: SAD su gađale ciljeve na jugu Irana, a Teheran odgovorio napadima na američke baze u regionu. Sve najnovije vesti pratite uživo na informer.rs!
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da su Sjedinjene Američke Države tajno omogućile izvoz miliona barela iranske nafte, tvrdeći da je operacija sprovedena tokom noći i bez znanja Teherana.
Porodica popularnog grčkog pevača Konstantinosa Argirosa postala je bogatija za još jednog člana. Njegova supruga Aleksandra Nika porodila se 8. juna i na svet donela zdravu devojčicu, njihovo drugo dete.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.