Ema iz Pančeva je najlepša tinejdžerka na svetu! Od njene lepote boli glava, a kada je vidite biće vam jasno i zašto (FOTO)
Podeli vest
Ema Lebanov iz Pančeva proglašena je za najlepšu tinejdžerku na svetu.
Lepota osvaja svet, a Ema Lebanov iz Pančeva je živi dokaz da je to istina. Ona je proglašena za najlepšu tinejdžerku na svetu. Kada budete videli njene fotografije, biće vam jasno i zašto.
Melinda Lindmark (28) iz Švedske je proslavljena švedska fitnes ikona i model.
06.05.2025
22:00
Ema Lebanov iz Pančeva je pre četiri godine predstavljala Srbiju na svetskom izboru lepote u Egiptu - Miss Eco Teen International, takmičenju u kategoriji devojaka između 16 i 19 godina.
Konferenciju "Lepota žene" drugu godinu za redom organizovala je agencija "Advertising Solutions", na čelu sa Natašom Vulin. Tokom celodnevnog programa, 21. maja, u prostoru Jugoslovenske kinoteke govorilo se o ženama kroz prizmu zdravlja, snage, pobede i lepote.
Kanski festival je vreme kada možemo videti veliki broj dama sa svetske javne scene. Pa je tako i nekadašnja prva dama Francuske zasijala kao redak dijamant.
Glavna tema ovog takmičenja promocija ekologije i ekoturizma u svetu, kao i podizanje svesti o značaju očuvanja životne sredine i prirodnih resursa.
A tada je 18-godišnja Ema preko kastinga u kompaniji Miss Yu izabrana da predstavlja Srbiju, srpsku kulturu i tradiciju i da organizatorima takmičenja, žiriju i takmičarkama iz celog sveta predstavi prirodne lepote i najzanimljivije turističke destinacije naše zemlje.
Devojke iz celog sveta predstavljale su se prvo u narodnoj nošnji, a Ema se tada plasirala u top 10 najlepših.
Osim toga, osvojila je još tri titule i izabrana je za zaštitno lice hotela gde su devojke boravile 10 dana tokom priprema i tako dobila ugovor o promociji hotela pre svega srpskim turistima, ali i turistima celog sveta.
Treća pobednička titula koju je Ema osvojila je Miss interneta po glasovima na portalima i društvenim mrežama, prenosi Blic žena.
- Sa 16 godina je odlučila da se prijavi na takmičenje za Miss Srbije. Tada je osvojila titulu miss šarma i tako je sve krenulo. Kasnije su takmičenja i kampanje same dolazile, ispričala je Emina mama.
Danas lepu Emu prati preko 30 hiljada ljudi na mrežama, a kao što je bilo primetno i u njenim tinejdžerskim danima, i sada je prava lepotica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim najaktuelnijim temama i odgovarao na sva najvažnija pitanja u telefonskom uključenju na Informer TV.
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije navelo je danas u saopštenju da je napad Amerike i Izraela na Iran bila planirana vojna akcija protiv suverene države.
Predsedniku Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministru u Vladi Srbije Ivici Dačiću, koji je hospitalizovan zbog obostrane upale pluća, stigao je veliki broj telegrama i pisama podrške iz zemlje i inostranstva, saopštilo je rukovodstvo stranke.
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin na brutalan način je odgovorio blokaderu Borislavu Novakoviću, potpredsedniku Novog pokreta Srbije, koji je izrekao niz sramnih optužbi na račun vlasti u tajkunskom Radaru.
Danska je jedna od najrazvijenijih zemalja Evrope koja redovno svima drugima drži lekcije iz demokratije, pa tako i Srbiji, posebno kada je u pitanju održavanje izbora, a evo kako glasanje izgleda u ovoj zemlji.
Lider SNS i savetnik predsednika republike, Miloš Vučević ocenio je da je svet ušao u period ozbiljne nestabilnosti, obeležen novim sukobima, ratovima i sve dubljim podelama među državama i narodima, poručivši da je u takvim okolnostima najvažnije da Srbija sačuva mir i stabilnost.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Eksplozije koje su jutros odjeknule u Ujedinjenim Arapskim Emiratima uznemirile su javnost. Građanima Srbije koji trenutno borave na teritoriji te zemlje stigao je apel da potraže zaklon. Na Bliskom istoku je u toku sveopšti rat.
Biznismen i brat nekadašnjeg predsednika Crne Gore, Aco Đukanović, saslušavan je danas skoro pet sati u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću nakon čega mu je određeno zadržavanje do 72 sata.
Leskovčanin V.S. koji se teretio da je ukrao ikonu Bogorodice sa Hristom koju je 2024. godine u Srbiju doneo pokojni monah sa Hilandara Velikosimnik Simeon Krajnović pravnosnažno je oslobođen optužbe.
Američki predsednik Donald Tramp upravo je priznao da će "američki heroji stradati u sukobu sa Iranom", dok su se istovremeno pojavile mape potencijalnih meta koje bi islamska država mogla da udari svom snagom.
Kina je pozvala na hitan prekid vojnih operacija Sjedinjenih Američkih Država i Izraela u Iranu i zatražila poštovanje suvereniteta i teritorijalnog integriteta te zemlje.
Centralna komanda SAD saopštila je da su američke snage uspešno odbile "stotine" iranskih raketnih i dronskih napada i da nema izveštaja o američkim žrtvama ili povređenima u borbenim dejstvima.
Legendarni komičar Džim Keri šokirao je javnost svojim izgledom na 51. dodeli prestižnih francuskih filmskih priznanja u Parizu, gde se pojavio potpuno neprepoznatljiv.
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Serija "Otvorena vrata" odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Glumica Eva Ras kaže da je reditelj Dragoslav Lazić insistirao da se ljubi sa kolegom Draganom Zarićem na snimanju serije "Ljubav na seoski način" (1970).
Večeras "Pesma za Evroviziju 2026" ulazi u veliko finale, u kojem će biti izabran predstavnik Srbije na ovogodišnjoj Evroviziji u Beču. Četrnaest takmičara, izabranih prema oceni publike i žirija, boriće se za titulu pobednika.
Učesnik rijalitija "Elita" Asmin Durdžić našao se na meti brojnih komentara nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak na kojem tokom Ramazana jede slaninu, iako se u javnosti predstavlja kao vernik.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar