Krema za suvu kožu od samo 4 sastojka! Učiniće vaš ten blistavim i sjajnim
Podeli vest
Napravite prirodnu kremu kod kuće uz samo četiri sastojka i povratite zdrav sjaj svoje kože na jednostavan način.
Održavanje hidratacije kože je od suštinskog značaja, čak i kada nam stižu topliji dani. Suvoća kože je i dalje čest problem koji zahteva dodatnu pažnju i negu. Pravilno negovana koža ne samo da izgleda zdravije, već se osećate i prijatnije u sopstvenoj koži.
Na društvenim mrežama žene je zaludeo trik koji čini usne punijima i daje magičan efekat. Caka je u tome što ćete umesto olovke za usne koristiti olovku za obrve.
Glumac Mark Volberg (53) privlači masu ženskih pogleda gde god da se pojavi. A koliko brutalno dobro izgleda u šestoj deceniji pokazuju i nove paparaco fotografije sa plaže, jednog od najpoželjnijih i najzgodnijih muškaraca u Holivudu.
26.12.2024
16:20
Foto: Shutterstock
Sastojci:
1 supena kašika žutog pčelinjeg voska
6 kašika maslinovog ulja
2 supene kašike vode
8 kapi esencijalnog ulja lavande
Ključno je da se krema kuva na pari. Proces je jednostavan i potrebno vam je samo nekoliko koraka. Pre nego što počnete, odvojite nekoliko starih posuda za kremu i dobro ih operite, osušite i pripremite za odlaganje novih.
Otopite pčelinji vosak, a zatim u njega dodajte 1 kašiku mlake vode. Zatim dodajte maslinovo ulje i nastavite da lagano mešajte na pari. Radite to nekoliko minuta, a zatim sklonite sa pare i nastavite da lagano mešate dok se smesa hladi.
Tek nakon što se ohladi, dodajte kapi eteričnog ulja, a zatim ga stavite u odgovarajuću posudu. Ako vam se ne sviđa miris lavande, možete dodati i kapi druge arome, koja vam više odgovara. Krema može da se koristi i kao balzam za usne.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenim mrežama žene je zaludeo trik koji čini usne punijima i daje magičan efekat. Caka je u tome što ćete umesto olovke za usne koristiti olovku za obrve.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Zapadne zemlje, uključujući Ujedinjeno Kraljevstvo i saveznike u NATO, nisu spremne za mogući rat s Rusijom, upozoravaju vojni i bezbednosni stručnjaci okupljeni prošlog meseca u Londonu, prenosi CNN.
Izraelska policija uhapsila je Palestinca koji je bio obučen kao Deda Mraz na božićnoj zabavi u gradu Haifa, saopštila je grupa za ljudska prava, prenose danas mediji.
U jednoj istorijskoj hrišćanskoj crkvi u Lubečku, Nemačka, tokom božićne službe zabeležen je incident koji je izazvao buru komentara na društvenim mrežama.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar