• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: tanjug

26.03.2019

19:50 >> 19:55

SRPSKA I SRBIJO, OPREZ: MESIĆ BI DA SMENI KOLINDICU! Sećate li se ovog?! "JUGOSLAVIJE VIŠE NEMA, OBAVIO SAM POSAO"!

Balkan

SRPSKA I SRBIJO, OPREZ: MESIĆ BI DA SMENI KOLINDICU! Sećate li se ovog?! "JUGOSLAVIJE VIŠE NEMA, OBAVIO SAM POSAO"!

Podeli vest

Bivši predsednik Hrvatske Stjepan Mesić (84) izjavio je danas da razmišlja o trećoj kandidaturi za predsednika te zemlje, navodeći da ga obilaze mnogi pojedinci i grupe tim povodom, ali da se još nije odlučio

- Znate, ni ja se još nisam odlučio, postoje tu razne mogućnosti. Mene obilaze mnoge grupe, mnogi pojedinci, pošto bih ja imao formalno pravo da se kandidujem, ali ne znam još. Razmišljam, više sam trenutno bliže tome da neću, nego da hoću. Obilaze me ljudi koji predstavljaju autoritete u ovoj zemlji - rekao je Mesić za N1 Zagreb.

Upitan ko bi mogao da bude favorit na predsedničkim izborima, Mesić je rekao da ne može da precizira, jer Dalija Orešković ima kvalitete, znanje i hrabrost, dok je za Zorana Milanovića kazao da je "fajter i da ima znanje" i da bi možda bio prihvatljiv.

(VIDEO) TRAMPOV GENERAL: SRBI SU NAM 1999. ODRŽALI LEKCIJU IZ RATOVANJA! Tukli smo ih 78 dana i uništili manje od pet odsto borbenih sastava!

Podsetimo, Mesić se zalaže za ukidaje Republike Srpske, koju četo u svojim javnim nastupima karakteriše kao genocidnu tvorevinu.

NATO JE PORAŽEN?! Lazanski otkrio: PENTAGON SAKRIO IZVEŠTAJ Američkog ratnog vazduhoplovstva! - Da je OVAJ DOKUMENT video svetlost dana, to bi bio KRAH ALIJANSE!

Ništa bolji odnos nema ni prema Srbiji. Štaviše, smatra da bi Beograd morao da "lijepoj njihovoj" da plati ratnu odštetu, ai jedan je od glavnih zagovornika tužbe protiv naše zemlje za genocid i agresiju!  

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set