• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

29.06.2020

11:40

(VIDEO) MILOVE GORILE LOMILE SVE PRED SOBOM! Pogledajte kakav HAOS su depeesovci napravili u kancelarijama Opštine Budva!

Balkan

(VIDEO) MILOVE GORILE LOMILE SVE PRED SOBOM! Pogledajte kakav HAOS su depeesovci napravili u kancelarijama Opštine Budva!

Podeli vest

Demokratska Crna Gora dostavila je video snimak na kome se, kako tvrde, vidi da je privatno obezbeđenje, odnosno funkcioneri Demokratske partije socijalista (DPS) iz Kolašina, polomilo enterijer u gotovo svakoj kancelariji u zgradi Opštine Budva

Videosnimak je Demokratama navodno dostavio neko od zaposlenih kome je privatno obezbeđenje dozvolilo ulazak u zgradu.

 

 

Gradonačelnik Budve Marko Carević (Demokratski front) i predsednik Skupštine opštine (SO) Budva Krsto Radović (Demokratska Crna Gora) zaustavljeni su danas na ulazu u zgradu Opštine Budva. Više o tome čitajte OVDE.

 

 

Policijski kordon i jutros je postavljen ispred glavnog ulaza u Opštinu Budva, a privatno obezbeđenje koje se nalazi u zgradi kaže ko može da uđe.

 

 

Pripadnici privatnog obezbeđenja uručili su danas nepečatirana rešenja Careviću i Radoviću o njihovom razrešenju.

Bez prisustva novinara, uz uvrede, psovke, upotrebu biber spreja, fizički kontakt, intervenciju privatnog obezbeđenja i privođenje odbornika DF-a i SNP-a u policiju, koalicija prevođena DPS imenovala je u subotu za gradonačelnika Budve Nikolu Divanovića (DPS), a za šeficu SO Budva Anđelu Ivanović (Crnogorska).

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!
Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!

Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.

25.12.2025

14:03

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set