SRPSKA NA METI?! OFANZIVA BRITANACA U BOSNI, PUTIN IM JE TRNU U OKU! Džonson dao zeleno svetlo, evo koga London šalje, misija ima samo jedan zadatak...
Podeli vest
Britanija šalje vojne stručnjake u BiH
Britanski premijer Boris Džonson saopštio je danas da će ta zemlja poslati vojne stručnjake u Bosnu i Hercegovinu, kako bi se suprotstavili ruskom uticaju i da "pojačaju misiju NATO i unaprede stabilnost i bezbednost" u zemlji.
Predsedavajući Predsedništva BiH Šefik Džaferović pohvalio je poruke podrške BiH sa Samita NATO u Madridu i istovremeno kritikovao hrvatskog predsednika Zorana Milanovića rekavši da je njegovo bavljenje BiH poprimilo, kako navodi, "patološke oblike"
30.06.2022
11:54
"Ne možemo da dozvolimo da Zapadni Balkan postane još jedno igralište za ruskog predsednika Vladimira Putina i njegovog pogubnog pohoda. Razgorevanjem plamena secesionizma i sektaštva, Rusija nastoji da preokrene uspehe u poslednje tri decenije u Bosni i Hercegovini", naveo je britanski premijer, prenosi agencija Rojters.
Kako je rekao Džonson, London iz tog razloga pojačava podršku Bosni i Hercegovini i "odaziva se pozivu prijatelja da pomognu u zaštiti mira koji s pravom zaslužuju".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Pera
pre 3 godine
Srebrenica je dogovorena da bi srbi bili optuženi za genocid a taj zločin počinili su alijini specijalci I britanski pripadnici sas koi su tu bili tajno stacionirani po svedočenju holandskih vojnika unprofor! Pedi ešdaun kao lord u ime engleskog plemstva organizovao je sa izetbegovićima i albancima terorističke napade na ameriku 11 og septembra pa je normalno da džonson laže optužujući i srbe i optuže za sve i svašta da bi sakrio britansku monstruoznist! Postoji presretnuti razgovor klintona I alije gde klinton traži 5000 mrtvih da bi bombardovao srbe a klintonova šef je jevrein kisindžer koi funkcioniše u okviru tajne globalne jevrejske organizacije koju predvode rotšildovi kohovi soros tito2 abrymovič.. dakle jevrei I englesko plemstvo su tvorci al kaide oni su organizovali bombardovanje ymerike da bi američku silu usmerili na svoje neprijatelje arape muslimane hrišćane. .!
Evo još jednog špijunskog centra u BiH. Umesto "zaštite od sajber napada" biće sajber napadači, upadaće u sve informacione sisteme i nanositi štetu gde god je to moguće. Umesto "pravilnog informisanja" služiće se "dezinformisanjem", lagaće u svoju korist i praviti opšte zamešeteljstvo i služeći se intrigama i lažima huškati muslimane, hrvate i srbe jedne na druge. A za male prodanih duša ima svuda, pa i u BiH. Ionako nas sve smatraju debilima koja uživa u ovakvim igrarijama i tako dokazuje da su "nadnacija". Vekovima nam kuvaju i zakuvavaju, hoće li se napokon neko prizvati pameti, oterati tu bagru sa ovih prostora i pokušati da organizuje miran i pristojan život starosedeocima.
Predsedavajući Predsedništva BiH Šefik Džaferović pohvalio je poruke podrške BiH sa Samita NATO u Madridu i istovremeno kritikovao hrvatskog predsednika Zorana Milanovića rekavši da je njegovo bavljenje BiH poprimilo, kako navodi, "patološke oblike"
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar