DECU OBEZBEĐUJU JAKE POLICIJSKE SNAGE! FK Zvezdara NASTAVLJA učešće na turniru u Sarajevu, poznato stanje POVREĐENOG RODITELJA!
Podeli vest
Sekretar fudbalskog kluba Zvezdara Ivan Stojimirović, rekao je danas za Tanjug da je roditelj povređen u sinoćnem incidentu u sarajevskom naselju Ilidža dobro, da su i sva deca članovi tog kluba dobro, a ekipa će nastaviti učešće na međunarodnom turniru u Sarajevu
Stojimirović je kazao da "pojačane policijske snage obezbeđuju hotel'' i da će ekipa nastavlja s takmičenjem ''pre svega zbog dece, zbog ostvarenog rezultata na terenu".
On je naglasio da se slučajno ovako nešto desilo u Banjaluci ili Beogradu, da bi se to vrlo brzo etiketiralo kao neki velikosrpski nacionalizam
15.01.2023
10:55
"Ne želimo da deca odu kući zbog jednog ružnog događaja, ostvarili su jedan uspeh i ne želimo da jedan ružan događaj to pokvari'', rekao je on.
Stojimirović je ocenio da je napad ''sigurno bio organizovan'', jer, kako je naveo, ako 10-15 ljudi dođe u hotel u kojem su smeštena uglavnom deca, to ne može biti spontano.
Na konstataciju da se dugo bavi trenerskim poslom i pitanje da li je i ranije doživeo slične incidente, Stojimirović je rekao da incidenata u manjoj razmeri uvek ima na utakmicama, ali da ih nikad nije doživeo na takmičenju ovog uzrasta.
Upitan da li kod roditelja sada postoji bojazan da više ne šalju decu na učestvovanje na međunarodnim turnirima, on je rekao da će i klub dobro razmisliti pre nego što odluči da li da učestvuje na nekom turniru.
''Svaki roditelj brine za svoje dete, baš kao što klub brine za svog igrača'', rekao je Stojimirović. On je naveo da je od svega najvažnije da su deca dobro.
''Zahvaljujem se svima koji su reagovali, pomogli i pružili podršku. Najbitnije je da su deca dobro, da je roditelj dobro. Želimo da mirno završimo turnir i vratimo se u Beograd'', zaključio je Stojimirović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
pc
pre 2 godine
Sramota şto ste ostali. Takođe ne sramota za državu što vam je dala mogućnkst da ostanete.
Taj narod tamo u Bošnjakistanu je alergičan na ekavski govor! Čim čuju nekog da govori ekavicu odmah znaju ko je, šta je, odakle dolazi i ne misle mu dobro, čak šta više ne mogu da se kontrolišu i zaustave svoj bes i mržnju!
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, interventnih jedinica policije angažovanih na obezbeđenju javnog okupljanja ispred Doma Narodne skupštine, uhapsili su D. P. (1998).
U Rijeci je večeras sprečen mogući incident nakon što je policija dobila dojavu o okupljanju sumnjive grupe u blizini Centra Zamet, gde se održava Prvenstvo Balkana u karateu.
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar