Sjedinjene Američke Države masovno premeštaju jurišne avione A-10A Thunderbolt II na Bliski istok, što ukazuje na moguće intenziviranje vojnih operacija u regionu.
Imenovanje Marka Brnovića snažan je pokazatelj koliko predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp poštuje predsednika Aleksandra Vučića i Srbiju, poručio je ekskluzivno za Srpski telegraf Rod Blagojević, jedan od najbližih saradnika šefa Bele kuće
Američki predsednik Donald Tramp obećao je da će uvesti sekundarne carine na izvoz nafte iz Rusije ako se ne postigne dogovor sa Moskvom o okončanju sukoba u Ukrajini.
Predsednik Sjedninjenih Američkih Država Donlad Tramp, objavio je da će Mark Brnović biti sledeći ambasador te države u Srbiji.
29.03.2025
09:39
BREAKING NEWS
Bus driver opens fire killing two passengers in Miami
A bus driver opened fire and killed two passengers aboard his vehicle in Miami, Florida.
The shooting occurred early Sunday morning on a Miami-Dade County Transit bus outside a shopping plaza on the corner of… pic.twitter.com/kKiAp2jjig
— News News News (@NewsNew97351204) March 30, 2025
Oni su prebačeni helikopterom u bolnicu, ali su nažalost preminuli od zadobijenih povreda, saopštila je policija.
Vozač autobusa je zadržan od strane policije. Za sada nije poznato da li će vozač biti optužen, a još nema naznaka da li je neko od putnika takođe bio naoružan.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ukrajina i SAD su u završnoj fazi dogovora o strateškim dokumentima za bezbednosnu i ekonomsku budućnost Ukrajine, a nova runda pregovora danas se održava u Majamiju, na Floridi, saopštila je ambasadorka Ukrajine u SAD Olga Stefanišina.
Sjedinjene Američke Države masovno premeštaju jurišne avione A-10A Thunderbolt II na Bliski istok, što ukazuje na moguće intenziviranje vojnih operacija u regionu.
Španski ministar saobraćaja Oskar Puente izjavio je da je železnička nesreća kod Adamuza, u kojoj je poginulo najmanje 39 ljudi, krajnje neobična jer se dogodila na ravnom delu pruge koji je nedavno renoviran, kao i da je prvi voz koji je iskočio iz šina bio star svega nekoliko godina. Ovakvom izjavom ministar je stavio tačku na celu situaciju, nema protesta, krvavih šaka i pokušaja obojene revolucije.
Ustaški političar Tonino Picula, izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju koji svoju funkciju koristi da na svakom koraku napadne našu zemlju, jednu rezoluciju ipak ne sme da predloži!
Blokaderska glumica Mirjana Karanović, osvedočena antisrpkinja, otvoreno je priznala da je priželjkuje pad Aleksandra Vučića, kako bi nova garnitura priznala brutalnu laž - da su Srbi genocidan narod.
Ustaški političar Tonino Picula, izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju koji svoju funkciju koristi da na svakom koraku napadne našu zemlju, jednu rezoluciju ipak ne sme da predloži!
Javnost je još ranije saznala da dr Dragan Milić, samoproklamovani niški lokal-patriota i blokader, nije gadljiv na nekretnine na najboljim lokacijama u prestonici, pa je tako za oko pola miliona evra kupio stan sa dve garaže u takozvanom K Distriktu, na Dorćolu, kao i stan na Dunavskom keju, u Zemunu.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Jovan Radulović Jodžir toliko glasno hrče da su mu u šali pripretili da će ga izbaciti i naterati da spava van vile. S druge strane, kontraargument je bio da je Lana Stanišić najglasnija dok spava.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
U Rafineriji nafte Pančevo započete su startne aktivnosti koje će omogućiti ponovno uspostavljanje komercijalnog rada proizvodnih postrojenja, dok se prva isporuka derivana iz naše rafinerije očekuje 27. januara.
Srpska pravoslavna crkva i vernici danas obeležavaju praznik Bogojavljenje. Prema narodnom verovanju, vreme za Bogojavljenje može odrediti kakva je godina pred nama.
Cene slavskih kolača bezobrazno su skočile uoči Svetog Jovana, kog vernici proslavljaju sutra 20. januara, pa ćete ga tako, verovali ili ne platiti i do 3.000 dinara.
Sezona još nije ni počela, a najmanje šest porodica prevareno je za smeštaj u Grčkoj, i to u ukupnom iznosu od 2.000 evra! Na društvenim mrežama širi se upozorenje - žena koja se predstavlja kao Tijana Mihić godinama vara turiste i ne prestaje.
Postoji sumnja da je Živko Bakić neposredno pre izlaska primio poruku od osobe kojoj je verovao, te da je tako prevaren da se sam pojavi, nakon čega je i likvidiran.
Više javno tužilaštvo u Beogradu preuzelo je istragu požara koji se danas dogodio u prostorijama Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u Ustaničkoj ulici, saznaje Informer.
Pripadnici Sektora za vanredne situaciјe Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno su lokalizovali požar koјi јe јutros izbio u zgradi Speciјalnog suda u Ustaničkoј ulici, na Voždovcu.
Dubravka Mijatović, Đorđe David i Vuk Kostić, samo su neki od poznatih ličnosti koji su u mladosti pohađali školu glume preminulog Miroslava Mike Aleksića.
Glumac Milorad Mandić Manda ima četvoro dece, a ni jedno od njih se ne eksponira javno. Njegov sin Marko venčao se sa influenserkom sa kojom je dobio ćerku.
Glumica Iva Ilinčić je tokom svedočenja protiv Miroslava Mike Aleksića za seksualno zlostavljanje u sudnici rekla da joj je nekadašnji učitelj glume tokom časova gurao jezik u usta.
Iako je u trenutku njihovog prvog susreta bio oženjen, sudbina je Žarka Lauševića i Anitu spojila na snimanju filma "Boj na Kosovu", a žena koja mu je osvojila srce bila je već uspešna u Holivudu.
Reditelj i vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić preminuo je sinoć u Beogradu. Januara 2021. godine, privukao je pažnju javnosti i medija kada ga je glumica Milena Radulović optužila za seksualno uznemiravanje.
Saška Karan tvrdi da je njenoj porodici ugrožena bezbednost i da kriminalna grupa priprema njihovu likvidaciju, zbog čega se pevačica obratila policiji.
Dr Vujadin Masnikosa, zamenik predsednika Komore javnih izvršitelja govorio je o slučaju političara Čedomira Jovanovića i stana iz kog je pokušano iseljenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar