Ubili čoveka na Badnje veče: Grupa manijaka tupim predmetom usmrtila čoveka u srpskom komšiluku: Među nasilnicima su i deca!
Podeli vest
Tridesetšestogodišnji muškarac preminuo je nakon što je brutalno pretučen tokom masovne tuče u kojoj je učestvovalo više od 20 osoba, u noći između srede i četvrtka, u rumunskom gradu Blaželu, saopštilo je Tužilaštvo pri Tribunalu u Sibiju.
Prema navodima Službe hitne pomoći okruga Sibiu (SAJ), na mesto incidenta odmah su upućene dve medicinske ekipe. Muškarac je zatečen u kardiorespiratornom zastoju, a reanimacija je trajala 65 minuta, ali je, uprkos naporima lekara, smrt konstatovana na licu mesta.
Načelnik Generalštaba vojske Libije Mohamed Al Hadad i njegova pratnja poginuli su danas u padu aviona, izjavio je šef Vlade nacionalnog jedinstva Libije.
Načelnik Generalštaba libijske vojske Al Hadad nalazio se u avionu koji je posle poletanja sa aerodroma u Ankari izgubio vezu sa kontrolom leta, saopštio je turski ministar unutrašnjih poslova.
23.12.2025
20:47
- Kada su ekipe stigle, pacijent je bio u kardiorespiratornom zastoju i odmah su započeti manevri reanimacije. Nažalost, nakon više od sat vremena, morali smo da konstatujemo smrt - izjavio je glavni administrativni službenik Službe hitne pomoći u Sibiju.
Prema dosadašnjoj istrazi, incident se dogodio u noći između 24. i 25. decembra, a žrtvu su tokom sukoba tupim predmetima u predelu glave i tela napale četiri osobe starosti 14, 18, 27 i 33 godine.
Sedam policajaca zadobilo je lakše povrede tokom intervencije na dečjoj rođendanskoj zabavi u jednom tržnom centru u Beču, nakon što je porodična svađa prerasla u nasilni incident, javlja austrijska agencija APA.
22.12.2025
22:35
“Obiceiuri” proaste de Crăciun la Sibiu: colindători filmați când fură și distrug decorațiunile pe o stradă din oraș / video https://t.co/yzVos5OXOE Află detalii
— Ora de Sibiu (@oradesibiu) December 25, 2025
Tužilaštvo je naložilo pokretanje krivičnog postupka protiv četvorice osumnjičenih zbog ubistva i narušavanja javnog reda i mira, dok će još šest osoba krivično odgovarati za narušavanje javnog reda i mira.
Istraga je u toku i sprovodi se pod koordinacijom Tužilaštva pri Tribunalu u Sibiju, uz podršku Službe za krivične istrage Policijske uprave Sibiu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Načelnik Generalštaba vojske Libije Mohamed Al Hadad i njegova pratnja poginuli su danas u padu aviona, izjavio je šef Vlade nacionalnog jedinstva Libije.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Aleksandar P. (40) iz Beograda, koji je uhapšen u velikoj akciji policijskih službenika UKP-SBPOK u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu kao organizator kriminalne grupe koja je sumnjiči da je imala velike laboratorije za uzgoj marihuane ima krcat dosije a dobro je poznat i javnosti.
Policija Crne Gore objavila je fotografije muškarca za kog se sumnja da je mogući napadač na Podgoričanina Đ. V., koji je 11. decembra ranjen u blizini Stare Varoši.
Policijski službenici Odeljenja kriminalističke policije, radeći na rasvetljavanju krivičnog dela razbojništva koje se nedavno dogodilo u Novom Pazaru, lišili su slobode još dve osobe.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Film bivšeg rijaliti učesnika Lazara Čolića Zole inspirisan porodicom Kulić ponovo je onlajn, a on poručije da neće odustati od prikazivanja uprkos pretnjama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar