• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

20.08.2020

12:29

AKO STE KRENULI DANAS ZA BUGARSKU OVO MORATE DA PROČITATE! Uprava carine izdala hitno obaveštenje!

Vesti

AKO STE KRENULI DANAS ZA BUGARSKU OVO MORATE DA PROČITATE! Uprava carine izdala hitno obaveštenje!

Saobraćaj preko graničnog prelaza Gradina i Kalotina biće obustavljen na nekoliko sati danas, 20. avgusta

Kako je Uprava carina saopštila, prema informacijama koje su carinski službenici graničnog prelaza Gradina dobili od kolega iz susedne Bugarske, danas će od 13 do 18 časova doći do potpune obustave saobraćaja preko graničnog prelaza Kalotina.

(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) ZAPOMAGANJE I KRICI OTROVANOG RUSKOG OPOZICIONARA! Jeziva scena u avionu u trenutku kada je Alekseju Navaljnom pozlilo posle čega je letelica prinudno sletela!

HRVATI NE MOGU DA SPAVAJU ZBOG SRPSKIH MIGOVA! Zagreb pojačava eskadrilu polovnim avionima, evo šta im se sve nudi! (VIDEO)
 
- Razlog su radovi na deonici autoputa, koji od ovog prelaza vodi prema Sofiji. To će samim tim značiti da će u tom periodu biti onemogućen kako teretni, tako i putnički promet i preko prelaza Gradina, koji se nalazi nasuprot Kalotini sa naše strane granice - navodi se u saopštenju Uprave carina. 
 

Alternativa za najveći prelaz prema Bugarskoj su prelazi Strezimirovci, Vrška Čuka i Ribarci.  

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Bruka sa blokaderske liste! Parama stranih fondacija hteo da postane "kraljevački romeo"
Politika

Bruka sa blokaderske liste! Parama stranih fondacija hteo da postane "kraljevački romeo"

Samoproglašena politička “elita” koju predvodi blokaderski "papa" Vladan Đokić, a koja se lažno reklamira kao skup „mladih i nezavisnih akademaca“, u praksi pati od ozbiljnog nedostatka - i mladih, a i novih lica. To najbolje dokazuje prisustvo Predraga Voštinića, koji u ovom političkom eksperimentu zauzima 47. poziciju koalicije poznate i kao "blokaderska lista".

23.07.2026

10:30

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set