Bivši pripadnik američke mornaričke specijalne jedinice "SEAL" Robert O'Nil koji se hvalio da je baš on taj koji je prvi pucao i ubio Osamu bin Ladena, napravio je skandal zbog kojeg je izbačen iz aviona
Problem je nastao kada se O'Nil slikao prilikom ulaska u avion bez zaštitne maske i sliku objavio na društvenoj mreži Tviter, a ispod koje je napisao: Ja nisam pi*ka!
Slika je kasnije obrisana, ali bahati O'Nil tvrdi da je fotografiju obrisala njegova supruga, a ne on.
Iz aviokompanije "Delta" kažu da ispituju ceo slučaj, dok O'Nil tvrdi da mu je kompanija zabranila da leti njihovim avionima.
Foto: TwitterPrintscreen
- Deo obaveze svakog putnika je da se povinuje pravilima naše kompanije koje u ovom slučaju nalažu nošenje zaštitne maske. Ukoliko bilo koji putnik odbije da poštuje pravilo nošenja zaštitne maske, može se desiti da mu bude zabranjeno letenje avionima naše kompanije u budućnosti - rekao je potparol aviokompanije "Delta", Entoni Blek.
Sa druge strane, "američki heroj" O'Nil poveo je rat preko društvenih mreža tvrdeći da ništa pogrešno nije uradio.
I just got banned from @Delta for posting a picture. Wow.
— Robert J. O'Neill (@mchooyah) August 20, 2020
- Da se neko osećao neprijatno zbog mene, ja bih stavio masku na lice. Nemam ja problem sa tim. Ja imam problem da mi neko naređuje da je (masku) stavim. Ne mislim da sam uradio išta pogrešno - tvrdi O'Nil.
U svom "ratu" na društvenim mrežama, Robert O'Nil je negirao postojanje pandemije koronavirusa, a napao je i predsedničkog kandidata Džoa Bajdena što mu nije "pružio podršku" zbog incidenta sa "Deltom", kao i Džefa Buša tvrdeći da podržava "duboku državu".
Američki mediji navode da se rasprava na društvenim mrežama neće brzo završiti, i apeluje na svoje građane (kao i mi na naše čitaoce) da budu odgovorni i nose zaštitne maske.
Bivši pripadnik "zelenih beretki", specijalnih jedinica američke vojske, Piter Debins, uhapšen je pod optužbom da je navodno, poverljive informacije o određenim hemikalijama i o jedinici za specijalne oprecije u kojoj je službovao, dostavljao operativcima ruske obaveštajne službe, saopšteno je danas iz američkog sekretarijata za pravosuđe
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši pripadnik "zelenih beretki", specijalnih jedinica američke vojske, Piter Debins, uhapšen je pod optužbom da je navodno, poverljive informacije o određenim hemikalijama i o jedinici za specijalne oprecije u kojoj je službovao, dostavljao operativcima ruske obaveštajne službe, saopšteno je danas iz američkog sekretarijata za pravosuđe
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Miloš Parandilović, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i čelnik stranke Novo lice Srbije, napio se k'o letva na jednoj svadbi u Priboju, pa u tako vidno alkoholisanom stanju seo u automobil i odvezao se, saznaje Informer.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Srpska srednjovekovna tradicija puna je običaja koji bi u savremenom svetu bili potpuno neprihvatljivi, a mnogi od tih običaja prikazani su u našim fimovima i serijama.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Ako želite da znate kako nešto funkcioniše u avionu, pitajte stjuardesu. One već dovoljno dugo lete da znaju sve trikove i savete koji olakšavaju ovo iskustvo.
OpenAI navodno predstavlja "Dreaming V3" kao novu verziju sistema memorije za ChatGPT, koja bi trebalo da omogući da razgovori budu mnogo prilagođeniji svakom korisniku.
Meri Filips, poznata šminkerka mnogih slavnih dama, otkrila je trik koji pomaže da lice izgleda sveže i prirodno, a šminka ostane postojana od jutra do večeri.
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.