IMALI SMO ODNOSE U ŠATORU! Asanžova advokatica otkrila šokantne detalje njihove veze!
Podeli vest
Južnoafrička advokatica Stela Moris, koja se pre više od decenije pridružila pravnom timu osnivaču Vikiliksa Džulijanu Asanža, otkriva da su njih dvoje vrlo brzo postali ljubavnici, ali da su odlučili da veza ostane tajna dok se nalazio u ambasadi Ekvadora u Londonu
- Našli smo načine da budemo intimni. Imali smo šator u njegovoj sobi u koji smo stavljali lampione, znate, kao kamperski šator - rekla je ona, prenosi CBS njuz.
Predsednik SAD Donald Tramp ponudio je da pomiluje osnovača Vikiliksa Džulijana Asanža ukoliko on otkrije izvor koji je hakovao imejlove Demokratskog nacionalnog komiteta pred američke predsedničke izbore održane 2016. godine, rečeno je danas londonskom sudu
18.09.2020
15:29
Par je uskoro dobio dva sina, Gabrijela i Maksa, koji su retko viđali oca, a, kako navodi Morisova, Asanža i dalje zove "muškarcem sa kojim je želela da zasnuje porodicu".
- Imala sam 33 godine i odlučili smo da živimo naše živote - rekla je Stela Moris.
Dodala je da, dok je Asanž u zatvoru, nastoji da njihova dva sina znaju ko je njihov otac, i zato im govori da je on heroj.
- Koliko god mogu, pokušavam da sinovima omogućim osećaj pripadnosti normalnoj porodici - rekla je za američki CBS njuz Morisova.
Australijanac Asanž je u SAD optužen zbog navodne špijunaže, kao i zbog objavljivanja hiljada poverljivih dokumenata na internetu putem Vikiliksa, a sada se nalazi u dobro čuvanom zatvoru u Londonu.
- Nije moguće da Džulijan ima pravično suđenje u SAD - rekla je Morisova.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
True
pre 5 godina
On jeste heroj a koliki tek cemo saznati. A vise nije ni vest. Strasno. Sve je dokazao i pokazao. Che 2000.
Predsednik SAD Donald Tramp ponudio je da pomiluje osnovača Vikiliksa Džulijana Asanža ukoliko on otkrije izvor koji je hakovao imejlove Demokratskog nacionalnog komiteta pred američke predsedničke izbore održane 2016. godine, rečeno je danas londonskom sudu
Iran je obustavio pregovore sa Sjedinjenim Američkim Državama zbog nastavka izraelskih napada i neće poslati diplomatsku delegaciju u Pakistan dok ne dođe do prekida vatre u Libanu.
Prva dama SAD Melanija Tramp izjavila je iz Bele kuće da nikada nije imala nikakve veze sa osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom i poručila da, kako je navela, "laži i klevete" koje je povezuju s njim moraju da prestanu.
Jedan od najžešćih blokadera sa Matematičkog fakulteta u Beogradu, Boris Stanković, čiji je otac bio pripadnik zločinačke "Armije BiH" odgovorne za monstruozna ubistva Srba u zoj zemlji, izabran je juče za šefa blokaderskog izbornog štaba, saznaje Informer.
Beogradska redakcija tajkunske N1 nastavlja sa kuknjavom i pokušajima da kadrovske promene unutar te medijske kuće, koje sprovodi nova uprava, predstavi kao "teror režima" i "gušenje slobode mišljenja".
Političko Sarajevo ogrezlo je u radikalnu srbofobiju o čemu svedoči i gostovanje Nebojše Vukanovića, predsednika "Stranke za pravdu i red" na Radio-televiziji Bosne i Hercegovine (BHRT).
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Veliki petak, najtužniji hrišćanski praznik, kada se sećamo Hristovog stradanja, suđenja pred Pontijem Pilatom, osude na smrt i razapinjanja na Golgoti.
Mnogi vernici koji nisu postili ceo Vaskršnji post, sutra, na Veliki petak, suzdržavaće se od mrsne hrane, pa se postavlja pitanje da li to ima smisla. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović kaže da to nije greh, već prvi korak ka sledećem postu.
Javno komunalno preduzeće "Parking servis" saopštilo je da, zbog obeležavanja uskršnjih praznika, neće kontrolisati i naplaćivati parkiranje u zoniranim delovima grada od petka, 10. aprila do utorka, 14. aprila, kada počinje redovna naplata i kontrola parkiranja.
U pucnjavi koja se dogodila, 10. aprila prošle godine, u mestu Štendra kod Milića, Nedžib Budić ubio je svog komšiju Bektu Mujičića, koji je u tom trenutku bio na svojoj njivi.
Uglješa T. (58) ubijen je u utorak uveče u porodičnoj kući u Surčinu, a za zločin je, kako se sumnja, odgovoran Nemanja R. (30), koji je potom poginuo u saobraćajnoj nesreći.
Glumica Radoslava Marinković je pažnju domaće javnosti privukla seksi scenom u filmu "Žikina dinastija" iz 1985. godine u kojoj je pokazala golu zadnjicu.
Pet je najčešćih načina na koje hakeri dolaze do vaših lozinki i preuzimaju kontrolu nad nalozima. Uz ove konkretne savete bolje zaštitite svoje podatke i povećajte bezbednost na internetu.
Pevač Nikola Rokvić baš na Veliki petak podelio je uspomenu na Instagramu iz Jerusalima, gde je posetio čuveno brdo Sion i prostoriju poznatu kao "Gornja soba".
Pevač Arman Morankić u potresnoj ispovesti progovorio je o sinu Erdoanu Morankiću koji je pre dva meseca poginuo u Sarajevu kada je tramvaj izleteo iz šina.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar