NEMAČKA ZAPOČINJE PREGOVORE SA RUSIJOM OKO KUPOVINE SPUTNJIK VAKCINE! Uslov, da Moskva dostavi sve potrebne podatke!
Podeli vest
Nemačka će započeti bilateralne pregovore sa Rusijom u vezi s vakcinom Sputnjik V protiv kovid-19, javlja Rojters pozivajući se na neimenovani izvor, a konačni sporazum navodno zavisi od toga da li će Rusija pružiti ključne podatke Evropskoj agenciji za lekove (EMA)
Evropska komisija je danas poručila ministrima zdravlja država članica EU da Brisel ne planira da započne razgovore sa Rusijom o preliminarnom ugovoru za Sputnjik V, kao što je to uradila sa drugim dobavljačima vakcina, kaže izvor za Rojters.
Ako bi se delegacije Beograda i Prištine na najvišem nivou sastale tokom septembra u Parizu, u prisustvu francuskog predsednika Emanuela Makrona i predstavnika SAD i Rusije to bi bila promena formata dijaloga i potvrda da se priča vraća u SB Ujedinjene nacije gde joj je i mesto
07.04.2021
20:16
Zbog toga je nemački ministar zdravlja Jens Špan tokom virtuelnog sastanka najavio da će Nemačka započeti preliminarne pregovore sa Rusijom o bilateralnom sporazumu o obezbeđivanju vakcine, dodao je izvor.
Prema njegovim rečima, u preliminarnim razgovorima, Nemačka prvo želi da utvrdi koje količine i kada Rusija može da isporuči.
U svakom slučaju, Nemačka će kupiti rusku vakcinu tek nakon što je odobri EMA, a za to je najvažnije da Rusija pruži potrebne podatke, dodao je izvor.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Miroslav Popović
pre 4 godine
Svakoga dana čitam i divim se kako prevaranti imaju maštu I na sve moguće načine se trude doći do para a žrtvama svojih prevara se trude ubediti na efikasnosti svemogućeg leka koji vas može izlečiti samo za nekoliko dana i ako sada naručite dobit ćete popust od 50%. Активайс gel krema 125 mil je ruski proizvod i u Moskvi se prodaje po 205 dinara. Ta gel krema razblažuje upalu mišića i ne može pomoći obnoviti zglobove za 3 dana. Kupiti jednu jednu kremu za 2150 din I prodati je za 2150 din je lepa zarada, pa ako dnevno prodate 20 krema vi ste zaradili 38.900 din. Prevaranti su toliko žurili da nisu obraćali pažnju na muško -žensko (stavita ženska fotografija i ona piše komentar u muškom rodu). Inače su to sve namešteni komentari da niko ne može dodati svoj komentar jer ne postoji takva opcija. Nažalost bolesni ljudi će zadnje pare potrošiti u nadi da će ih čudotvorni lek izlečiti nekim čudom. Možda će ovaj moj komentar biti obrisan jer prevaranti plaćaju možda svoje reklame!!!
Ako bi se delegacije Beograda i Prištine na najvišem nivou sastale tokom septembra u Parizu, u prisustvu francuskog predsednika Emanuela Makrona i predstavnika SAD i Rusije to bi bila promena formata dijaloga i potvrda da se priča vraća u SB Ujedinjene nacije gde joj je i mesto
Na Kosovu i Metohiji danas se održavaju vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija samouprave, pošto nakon izbora održanih 9. februara vlada nije formirana.
Blokader dr Branimir Nestorović žestoko je kritikovao tajkuna Dragana Đilasa, podsetivši na, kako je rekao, simbol lošeg upravljanja i sumnjivih odluka iz vremena kada je Đilas bio na vlasti, a takođe se dotakao i ponašanja opozicije.
Napad na Novom Beogradu, u kojem je za sada nepoznati muškarac nožem ranio baku pred maloletnim unukom, Žaklina Tatalović, novinarka N1, sramno je iskoristila za politički govor.
Na današnji dan, 28. decembra, 1610. godine, rođen je Sveti Vasilije Ostroški Čudotvorac, koji je u narodu ostao upamćen po brojnim čudima, koja se i dan danas događaju u manastiru Ostrog.
Zvanično je proglašen samoubicom, ali sumnje nikada nisu utihnule. Veliki ruski pesnik Sergej Jesenjin pronađen je mrtav u hotelskoj sobi, a poslednju pesmu napisao je sopstvenom krvlju.
Brižit Bardo ostavila je neizbrisiv trag u svetu mode. Njen stil, koji je spajao jednostavnost, slobodu i seksepil, i dalje inspiriše i postavlja standarde u industriji.
Čišćenje stakla na vratima rerne može biti prava noćna mora zbog tvrdokornih mrlja od masnoće i hrane, ali postoji jednostavan trik koji može uštedeti mnogo vremena i truda.
U "Eliti 9" je došlo do svađe između Bore Santane i Luke Vujovića zbog Anite Stanojlović, a situacija je eskalirala do te mere da je reagovalo i obezbeđenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar