LETELE SU CIPELE, PADALI ŠAMARI... Da nije lako biti predsednik jedne zemlje, govore i snimci koji pokazuju sa kakvim su se sve "LUDOSTIMA" lideri zemalja susretali! /VIDEO/
Podeli vest
Mnogi predsednici šetajući među svojim pristalicama i građanima suočili su se sa veoma neprijatnim situacijama., od cipela, šamara, atentata... Mnogi su neprijatne situacije ispratili sa osmehom, a neki su ostali ukopani u mestu
Kako je juče jedna od glavnih vesti šamar koji je predsednik Francuske Emanuel Makron dobio od jednog građanina, morali smo da se osvrnemo i na pređašnje situacije u kojima su se predsednici širom sveta nalazili dok su koračali među građanima.
Predsednik SAD Donald Tramp optužio je Ministarstvo pravde i Federalni istražni biro (FBI) za zaveru čiji je cilj krađa njegove pobede na predsedničkim izborima 3. novembra
29.11.2020
17:55
Ovako je Makron popio šamar...
FRANCE—Video emerges of @EmmanuelMacron slapped in the face, while greeting people during his tour of the #Drôme.
Tako je bivši predsednik Nikolas Sarkozi nasmejan šetajući i pozdravljajući se sa masom doživeo da ga nepozanti čovek povuče za rever sakoa.
Ništa bolje nije prošao ni predsednik Rusije Vladimir Putin, kada mu je gola devojka pritrčala u susret. Putin nije znao šta ga je snašlo, a obezbeđenje je naravno odmah reagovalo i do fizičkog kontakta nije ni došlo. Na žalost ili sreću predsednika.
Sada već daleka prošlost, izlazeći iz zgrade bivši predsednik SAD Ronald Regan nasmejan je mahao svojim pristalicama kada su se začuli pucnji, tada mu više ništa nije bilo smešno.
Možda čak i najgore je prošao bivši bugarski predsednik Ahmed Dogon, dok je držao govor u njega je nepozanti čovek uperio pištolj. Predsednik je odmah pao na zemlju, verovatno ni sam ne znajući da li je pogođen ili ne.
Džordža Buša su gađali cipelama, čovek nije brinuo što će bos ići kući. Džordž je ceo događaj ispratio uz osmeh povremeno radeći čučnjeve i tako izbegavajući potencijalne udare cipelama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp optužio je Ministarstvo pravde i Federalni istražni biro (FBI) za zaveru čiji je cilj krađa njegove pobede na predsedničkim izborima 3. novembra
Na koncertu Ane Bekute povodom Srpske nove godine u Čačku sinoć je došlo do incidenta, kada je nekolicina okupljenih blokadera gađala pevačicu grudvama.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima odlične odnose sa sinom američkog predsednika Donaldom Trampom Juniorom i dodao da ga očekuje uskoro opet u Beogradu.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija identifikovala 11 osoba koje su osumnjičene da su pevačicu Anu Bekutu gađale ledenicama i drugim predmetima tokom kocerta na dočeku Srpske nove godine u Čačku.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se medijima nakon sastanka sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata šeikom Muhamedom bin Zajedom al Nahjanom.
Voditeljka Kristina Vasić je u najvećem sportskom rijalitiju na svetu posetila Crveni tim i videla kulinarske sposobnosti Boška Marinkovića i Marka Milovanovića.
Večeras je u prvoj borbi za medalju u Exatlonu pobedu odneo tim plavih rezultatom 5:4, dok su u borbi za nominacije pobedu odneli Crveni rezultatom 10:6.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Austrija je od početka 2026. godine uvela znatno strože kazne za vožnju auto-putevima bez važeće vinjete, pa tako ukoliko je nemate, možete dobiti kaznu od čak 200 evra. Ovo pravilo važi i za vozače iz Srbije.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Srpsku novu godinu, ali i praznik svetog Vasilija Velikog, pa se veruje da od današnjeg vremena zavisi kakva će nam biti godina.
Tokom izvođenja radova na izgradnji kompleksa stanice "Novi Beograd", sa rekonstrukcijom mostovske konstrukcije u Ulici Antifašističke borbe, doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Stravične optužbe o brutalnom zlostavljanju deteta potresle su javnost u unsko-sanskom kantonu u Bosni i Hercegovini - samohrani otac iz Cazina tvrdi da je njegovo dete bilo fizički zlostavljano u privatnom vrtiću.
Policija i nadležno tužilaštvo rade na rasvetljavanju stravičnog slučaja nasilja koje se dogodilo u Beogradu 9. januara, nakon što je devojka prijavila da ju je poznanik nekoliko sati držao kao taoca u kući i brutalno fizički mučio.
Novi, potresni detalji istrage porodične tragedije na Zvezdari otkrivaju da je Dušan P. (16), koji je 7. januara pucao u babu i dedu, a potom izvršio samoubistvo, mesec dana ranije pretio mlađem bratu (14) i prislonio mu pištolj na glavu.
Glumica Radmila Živković osam godina pred smrt nije glumila i dobijala uloge, a kako je jednom prilikom otkrila, razlog tome je što mnogima nije odgovarala.
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Godine 1962. godine kratkometražni animirani film "Surogat" Dušana Vukotića osvojio je Oskara i time postao prvi neamerički animirani film koji je dobio tu nagradu.
Sraman napad blokadera na Anu Bekutu u Čačku nije sprečio pevačicu da kao pravi profesionalac završi koncert i svojim postupkom nasilnicima održi lekciju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar